Bank Asya 1.Lig 16.Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor : 2-0

Başlatan celebi, 06 Aralık 2009, 20:35:06

« önceki - sonraki »

berusa55

08 Aralık 2009, 01:43:06 #30 Son düzenlenme: 08 Aralık 2009, 01:43:45 berusa55
Kartal'ın deplasman galibiyeti mi yok? Eyvah eyvah işte! Millete ilkleri yaşatmaya bayılıyoruz Samsun'umuzda! :-\ İnşallah tersi olur da artık galip gelelim; yeter ligin dibinde kaldığımız!

ali ihsan

harbisamsunsporlu5517

bu rezil puandan kurtuluruz inş rezilliğe bak 15 macta 11 puan keske butun maclarımız 0-0 sonuçlansaydı

kuzey55

kartal cezalı,sakat ve kadrodışı birçok oyuncu var son maçlarda çok gol yiyolar...bu maçı kaybedeceğimizi düşünmüyorum.konya maçındaki hatalar takımı daha da ateşleyip hırslandıracaktır.ayrıca konya maçında kötü dediğimiz futbolcuların hırslı ve yürekten oynamaları bu maç için umutlu olmamıza yetiyo.

Nuri Asan

Son 3 haftada oynadığımız futbol iyi yönde.Dardanel kaza idi,Konyada hakem kazandı.Kartalı ve Orduyu yeneceğiz.Birdebunlara Konya Ve Dardanel eklense idi şu an daha farklı şeyler konuşuyor olacaktık.İçeride saçma sapan puanlar kaybettik.Giresun ve Antep maçlarını almamız gerekiyordu hatta ceza almasak Mersinide Samsunda yenerdik.

Aksiliklerin Kartal maçında yakamızı bırakacağını inanıyorum.

harbisamsunsporlu5517

08 Aralık 2009, 18:24:55 #35 Son düzenlenme: 08 Aralık 2009, 18:25:49 harbisamsunsporlu5517
ilk yarıyı seriyle  kapatmamız gerekıyor aksi halde b kategorisi elinde tokmakla bizi bekliyor

utku_01

Kartalın abartıldığı gibi bir yanı yok.Sağlam ve ayga paslar onları çözmeye yetiyor ayrıca takımlarında bir çok huzursuzluk var.Hem parasal hem futbolcu hem de yönetici bazında.bu ligde fazla abartılmış rakiplerinin yeterince dengeli olmadıgı bir sezonda kendine üst sıralarda yer buldu.Bir kayseri erciyes macındaki gibi farklı bir galibiyet beklioyrum samsundan.Artık kötü gidişe dur denilecek bir maç bu

berkay55

bu hafta 3 puanı alma zamanı geldı ıkı macta son anda kactı bu mac patlama zamanı hadı SAMSUNSPOR um yeter bu hasretten kurtar bızı

kavak_55

kartalı kesin yeneceğiz merak etmeyin arkadaşlar birde orduyu yendimi çok iyi olacak inşallah çok iyi takviyeler şart herkese selamlar

onur 55

beyler gecen hafta macı sadece hoca verdı.macta ondeykende berabereykende malupkende hıc bı mudahale yapmadı.maglup olunan bır macta tek oyuncu degıstırılmesının nedenını kımse anlatamaz bana,sadece hocanın becerıksızlıgı.top adamın elıne degdı bahanesınıde bana kımse anlatmasın,adama o pozısyonu bıle vermemek lazım,ama hoca hepımız gıbı sadece macı ızledı.ama hakkını yememek lazım hakan kocarslanı oyua sokup muthıs bı mudahale ettı sagolsun.beyler gecen haftada soyledım yıne soyluyorum bu haftada yanlıs kadro cıkarsa yıne galıbıyet hayal bunu boyle bılın ve bosa umıtlenmeyın.oktaykenarda,celıdze kenarda omur kenarda volkan kadro dısı hakan kadro dısı eeeeeee kım kazanacak bu macı?orhanmı ademmı ılhanmı sefamı guldurmeyın benı yaaa,ıyı nıyetımızden kendımızı kandırmaktan baska bıse yapmıyoruz.

bluegreen55

Ya yenecekler yada yenecekler başka şansları yok ölümüne oynasınlar sert oynasınlar yıpratsınlarr alsınlar bu maçı..

Gorkem

konya maçındaki gibi oynarsak yeneriz diye düşünüyorum

KareAs55

bu sefer umutlu değilim yakubu yu bizim defans  durdurabilirmi pek emin değilim  :-\

emre