Bank Asya 1.Lig 16.Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor : 2-0

Başlatan celebi, 06 Aralık 2009, 20:35:06

« önceki - sonraki »

celebi

-

16. Hafta l Samsunspor'umuz - Kartalspor

Tarih :  13.12.2009  
Saat  : 13:30        
Yer : Samsun 19 Mayis Stadi
Yayin : yok

ilk defa bir maç topiçi açıyorum. uğurlu gelir inşaallah. bakarsınız hep ben açarım maç topiçlerini bundan sonra  ;) deplasmanda kötü olan kartalı yener en azından futbolcuların kendisine güveni gelir.

2-0

samsunmania

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç. KAZANACAĞIZ.

harbisamsunsporlu5517

inş takip edecegim bu mactan galip ayrılırız  bugun korkudan macı takip edemedim tam girdim verdik macı psikolojim altust oldu umarım ugursuzlugum bumacla bırlıkte yokolur

Ollivanders

çerkez55

ömer_55_faruk

red_white

o gün askerde oluyorum güzel bir hediyeyle moralimi düzeltirler umarım  :(

jean

sahamizda oynayacagimiz bu macida alamazsak ikinci yari maclarina cikmayalim otomatikmen duselim hic degilse strese girmeyiz

Fecr_55

Evimizde galibiyet sicakligini yasayacagimiz kanisindayim..

3-1..

SAMSUNLU ORUMA 55

inşallah son iki maçı kazanırsak devre arasında bomba transferler ligde kalırız belkide ilk 6 ya bile oynayabiliriz

celebi

aslında bank asya öyle bir lig ki 3 maç üstü üste aldınmı potadasın neden olmasın ;)

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: celebi - 07 Aralık 2009, 08:40:31
aslında bank asya öyle bir lig ki 3 maç üstü üste aldınmı potadasın neden olmasın ;)

güzel kardesim sen ne diyon öyle yaa biz 15 haftada daha 3 mac zor kazanmisiz ne 3 maci arka arkaya almasindan bas ediyorsun ;D(keske ama nerdeee)
bu mac icin yorum yazmiyorum

usare

Alacağız inşallah. Kartal kendi evinde iyiydi, deplasmanda pek varlık gösteremiyorlardı. Bu hafta kendi evlerinde de yenildiler.

Sercan

Artık öyle bir durumdayız ki yenebiliriz de yenemeyebiliriz de,ancak şunu söyleyebilirim konya maçında oynadığımız oyunu sürdürebilirsek bu ligen düşmeyiz...

Forvetim

bu maçı alacağımızı düşünüyorum, bilet fiyatlarında indirim yapılıp taraftarın stadı doldurması sağlanmalı (bu konu kime nasıl iletilir bilmiyorum ama artık gündeme gelmeli), iyi bir organize destekle takımı ateşlersek deplasmanda iyi olmayan kartalı son iki maçta ki oyunumuzla oynarsak yeneriz diyorum. artık yüzümüzde bir tebessüm olsun inşallah.