Bank Asya 1.Lig 15.Hafta |Gaziantep B.S BLD 2 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 29 Kasım 2008, 16:37:06

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Sezon başından bu yana takımımız iyi top oynuyor ama genç ve tecrübesiz bir ekip olduğu için bunu skora yansıtmakta güçlük çekiyordu. Yeni teknik direktörümüzle çıktığımız üç zorlu maçtan ( Altay, D.Bakır deplasmanları ve Kasımpaşa ) 6 puan çıkardık. Şimdi ise nispeten daha rahat bir sürece girdik.

G.Antep Belediye ortası olmayan bir takım, ya çok iyiler ya da çok kötü. Aynı salınımları maç içinde de gösterebiliyorlar. Gİresun ve Ordu'ya sahalarında yenildiler mesela...

Üç puanla döneceğimize inanıyorum.

seckin55

Bugün SBK maçındaydık..maça Başkan Fuat Köktaş ve Ercüment Hoca' da geldi...seyirci başkana ve hocaya sevgi gosterilerinde bulundu.ikisinin de yuzleri guluyordu...Taraftar Antepi yenip gelecegimize inanmış..inşallah 3 puanla donerız..alttaki takımlarda puan almışlar...ilk yarı 23 puan iydir bizim için...

CurvaSudSamsunspor

sbk maçını alacağımızı biliyorduk...makara yaptık maçta protokoldekilerin yaptığımız uçak şovuna herkes güldü aslında süper bir beste aykut çepniyi unutmadığımızı gösterdik aykut çepninin yanında hakan koçarslanda vardı...

ali ihsan

Almamız lazım bu maçı.Alacak gücümüz de var.

Öne geçince oyunu rahatlatabilecek ve oyun kontrolünü elimizde tutacak ayaklara ihtiyacımız var.Bu maçta bu oyuncu Volkan neden olmasın ...

Mert

2-2 berabere kaldılar altayla gerçi altay son zamanlarda kötü bir gidişat içinde.Bu maçı alacağımızdan şüphem yok.Kasımpaşa maçında oynadığımız futbolu oynarsak rahat alırız.

samsunmania

Yine 3 ihtimale açık bir maç. Sezon başındaki formları yok. Suat'ın bize şansı tutmuyor. Bu maçta yenilmeyiz diyorum. Hızlarını kesmemiz lazım. Çünkü süratli top oynuyorlar.

nomak55

şu istikrarsızlığımızı bir kırsak harika olacak şöyle bir 4-5 maç üst üste kazanabilsek ne kadar güzel olacak ama bizim barutumuz en fazla iki haftalık hal boyle oluncada bir yerlere oynamak kolay olmuyor malesef

celebi

arefe gününnde Allahın izniyle de bu maçı alırız ve galip geleceğimizi düşünüyorum

Recep

İnşallah kasımpaşa maçı iyi bir moral olmuştur futbolcu arkadaşlara maçlara motive olunca almıyacakları maç yok bu ligde

pitbul055

Futbolcular inansın,istesin antep belediyeye yaslar geliriz allahın izniyle

Yalnızca BİZ

CeLiL_55

bu maçta alınıcak 3 puan bizi 20 puanla Şampiyonluk yarışına doğru götürür... inş kazanarak iyi bi hava yakalarız

HoliganSamSunLu

Tufan

şu fikstürle 3de3 yapabiliriz ama herşey genç oyuncularımızın elinde antepten puanla dönersek bayram tatilinde stat çok rahat 10bini görür.
hadi hayırlısı bu maç bence çok kritik.

europe_55

HAYDI SAMSUN AL SU MACI SEVINDIR BIZI!!!!!!!!!

Galibiyetten daha güzel bir bayram hediyesi düsünemiyorum!!!