Bank Asya 1.Lig 29.Hafta | Samsunspor'umuz - Eskişehirspor

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 30 Mart 2008, 15:55:51

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Futbolcular saha dışı etkenlerden etkilenmezlerse bu maçı alırız.eskişehir metin diyadin ayrıldıktan sonra toparlanamadı,yeterki bizimkiler istesin.PLAKA 55 HEDEF 5 TE 5 .

56LaR_55

metin diyadin futbol camiasının en efendi duruşlu adamlarından birisi... eskişehir ona yaptığı haksızlığın lanetini üzerinde taşıyarak bu hafta sahadan başı önde ayrılacaktır.. 5 te 5 i kutlamaya hazır olun!

furkan5534

betyler macı tv vercekmı ya .. bız ıstanbuldaıs macı tv verırse nerde ızlıcez

eskonta

Arkadaşlar bir Eskişehirspor'lu olarak iki takımada başarılar diliyorum. Eskişehirsporun İstanbul beraberliği maalesef tam anlamıyla bir rezaletti. O kadar baskılı o kadar atak oynamamıza karşılık son vuruşlarda sonuca gidememeiz en yakın rakiplerimizinde puan kaybettiği haftada çok kötü oldu. Bu noktada İstanbulspor kalecisininde hakkını yememek lazım adeta panter kesildi.
Samsun deplasmanında ise Eskişehirspor'un daha başka bir kimlikle sahaya çıkacağını düşünüyorum çünkü kaybetmeyi bırakın beraberlik alma lüksü bile kalmadı artık takımın. Yeni teknik direktörümüzde artık futbolcuları iyiden iyiye tanıyıp sağlam bir kadroyla bu maça çıkacaktır. Centilmence bir maç geçmesi dileklerimle.
Bütün Samsunspor taraftarlarına saygılarımı sunarım.

hakan55

İlk yarıdaki maçtada böyle dostluk mesajları atan eseslı şahıslar maca gıttıgımızde eser yoktu hep tahrik hep tahrik burda dıkkatli olun 2 katını yapacaz ona göre gelin...

BURASI SAMSUN BURDAN ÇIKIŞ YOK...!

Lazoli

O.YILMAZ

Alıntı yapılan: furkan5534 - 01 Nisan 2008, 14:08:22
betyler macı tv vercekmı ya .. bız ıstanbuldaıs macı tv verırse nerde ızlıcez

Maçı D Spor verecek diye biliyorum.

Her zaman olduğu gibi Takım Kaptanı, takım arkadaşlarının abisi olarak takım adına konuşan Celil'e tek başına ceza verilmesi yönetimin büyük bir ayıbı olarak görüyorum. Zaten diğer gelişmelerden de anladığım kadarıyla yönetimin bu işi kıvıramayacağı belli oldu. Ama bu durumun Eskişehir maçına yansımasından korkmuyor değilim. Sitede okuduğum bir haberde Play off ile ilgili gelişmeler hakkında kulüp yönetimi kendisine pay çıkarmış gibi görünüyor. Evet haklılar payları var. Suyu biten bir kulüp. Herhalde Celil'e kesilen ceza ile kulübe su alınacak.

İnşallah bu güzel çıkışımızı Eskişehir maçında sürdürmemize bu gelişme etki etmez.

mehmet yılmaz

01 Nisan 2008, 15:33:40 #97 Son düzenlenme: 01 Nisan 2008, 17:11:57 samsuni
Eses taraftarı İstanbulspor maçının ardından o anki öfke ile deplasman yapmayacağız diyordu ama artık normale dönmüşler. Olması gereken de bu idi zaten.

AlıntıBütün taraftar guruplarının temsilcileriyle ve basınla birlikte yapılan az önceki toplantıdan birlik ve beraberlik mesajı çıktı bununla birlikte ortak bir karar alındı hep destek tam destek bu takım bizim Samsun deplasmanına ÜCRETSİZ otobüs kaldırılacaktır biz ortalama 10 otobüs olarak değerlendirdik yarın yani çarşamba günü ATATÜRK sıdatyumunda yer karmaşası yaşanmamması için yer numarası ücretsiz olarak verilecektir.NEFERİ KIZILCIKLISI ALTESİ ve bütün ESES sevdalıları hep birlikte gidecektir gün bizim günümüzzz.Haydi ESKİŞEHİRLİLER takımımızı yalnız bırakmayalım....

Bizim tesisler civarında yaşanan gelişmeler, alınan kararlar ve değişim inşallah takımıza olumsuz yansımaz.

ozkan17

esesin istanbulla berabere kalması sasrıtıcı ve onlardakı performans dusuklugunun gostergesı..mutlak almak ısteyecekler ve acık oynayacaklar bu macda..acık oynamaları bızım ıcın avantaj elımızde masallah express tren gıbı bır sercanla celıl var..ılerdede turgutumuz var..ınsallah alacagız yukselıse devam edecegız..bundan sonra parola 4/4 MALATYA - 5/5 SAMSUN

KırmızıBeyaz

Selamlar
Es-es taraftarına ve takımına oldum olası saygı duymuşumdur. Gerçekten bizansa karşı duran ender anadolu taraftar gruplarından biri. Onları Samsun'umuz da görmek güzel olur. Hem Eses in hemde Samsun'un yeri burası değil süper ligdir. İnşallah ikimiz de asıl yerimiz olan süperlige çıkarız. Şu an süper lig tek kelime ile çöplük durumunda gereksiz gereksiz takımlar.
Umarım 5 de 5 yapıp play off a doğru bir adım daha atarız. Sanırım stad full çeker bu maçta. Ama yönetimin tüm taraftar gruplarını maratonda birleştirmesi lazım. Öbür türlü hiç bir anlamı olmuyor.
Birlikden güç doğar...
Selamlar...

Nuri Asan

İlk yarıda Eskişehir'de yapılan yanlışlar vardı muhakkak.Ama biz Samsunsporluyuz,o gün tek derdimiz orada yapılanlara değil takımımız olacaktır bizim için önemli olan Eskişehir,ordu,ts,Rize değil Samsunspordur Çünkü

Her Zaman Her Yerde En Büyük SAMSUN.

son nefes55

01 Nisan 2008, 17:02:17 #101 Son düzenlenme: 01 Nisan 2008, 17:04:15 son nefes55
Alıntı yapılan: 56LaR_55 - 01 Nisan 2008, 13:29:27
metin diyadin futbol camiasının en efendi duruşlu adamlarından birisi... eskişehir ona yaptığı haksızlığın lanetini üzerinde taşıyarak bu hafta sahadan başı önde ayrılacaktır.. 5 te 5 i kutlamaya hazır olun!

sana katılmıyorum büyük ihtimalle sen eskişehirdeki maçta yoktun efendi kişiliği demişsin sırf çirkefliğinden maç kazandı sahada ne kadar hakem varsa etkisi altına almaya çalıştı her pozisyonda hakemin yanındaydı ve istediğinide ulaştı yani bu adamın kişiliği beş para etmezz
eses e sempati duyanlarda olabilir ama orada yine küfürleri yiyen bizlerdik yani bizlerden sempati duyulmasını beklemesinler

mehmet yılmaz

Metin Diyadin konusunda ben de Son nefes 55'e katılıyorum. İlk maçta saha kenarında yaptıklarına TV başından dahi uyuz olmuştuk. Futbolculuk döneminde Vural'ın ayağını kırmasından kalan bir Samsunspor kini olduğunu düşünüyorum. G.Birliği PAF takımını çalıştırırken orada oynadığımız PAF maçında iki takım oyuncularını da provoke etmiş ve büyük bir kavga çıkmasına sebep olmuşt.u hatta maçtan sonra kalecimiz Seyhun Türe bıçaklanmıştı.

Metin Diyadin'i genel tavırları nedeniyle hiç sevmiyorum.

Bir de şunu söyleyeyim, aramızda birkaç tane Esesli misafirimiz var. İlk maçta olanlar o arkadaşları bağlamaz. Kendileri sitemizde misafirdirler ve kuralalra uydukları sürece yazma hakkına da sahiptirler.

Nuri Asan

Metin Diyadini'i o mçata ümit Kayıhan'a benzetmiştim,oda Malatya maçında yaptığı çirkefliklerle küme düşmemize neden olmuştu.Ama Allah o kadar büyük ki,ettiklerini buluyorlar

CeLiL_55

Samsunda Eskişehiride Parçalıcaz Çıkışımız Devam Edecek ALLAH'ın izniyle 5/5 yapıp Playoff Şansımızı Sürdürücez bu takım adam gibi oynasa Direk Kafaya oynar haydi CeLiL,Serkan,Sercan haydi Samsunun AslanlaRı gösterin Samsunun gücünü alın şu maçıda tek bir isteğim var çıkışımızı devam ettirip playoffa kalabilmek ve Süper Lig..