Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

Lazoli

HaSaNCaN

hiç sanmıyorum aramızın iyi olduğunu bi maçta erol kapusuzu tribüna çağırıp Samsunspor alehine bağırtmışlardı.

ozkan17

Alıntı yapılan: streeturk - 26 Şubat 2008, 21:13:25
hiç sanmıyorum aramızın iyi olduğunu bi maçta erol kapusuzu tribüna çağırıp Samsunspor alehine bağırtmışlardı.
ehh biraz ölee ama veıs abının deıdıg gıbı durumlar cok farklı sımdı ne olacagı bellı olmaz

samsunmania

Celil'in oynamayacak olması çok kötü. Sol taraf felç oldu. Can cezalı Sinan kadro dışı. İşimiz çok zor. Tam kadro çıkamadık kaç haftadır. Bir de almadan gönderdiklerimiz. Bu seneyi kazsız belasız atlatabilecek miyiz? Bu kadar şanssızlık hatta gudubetlik yaşayan başka br takım var mı? Taraftarını bu kadar kahreden başka takım var mı?

CeLiL_55

3 Puan Çok Zor CeLiL yok ztn Futbolcular Bütün Gücünü Ruhunu Ortaya Koyup Kesinlikle En AZ Beraberlik Almalı Bu maçta Bizler Süper Lig Hayaliyle Yaşarken Takım 1.ligden Düşmemek için savaş veriyor ALLAH Yardımcımız Olsun.

celebi

Alıntı yapılan: streeturk - 26 Şubat 2008, 21:13:25

sen o maça gittin mi? ;) ben gittim kardeşim.biz o maçta vardık taraftar çağırmadı hıyarın kendisi gitti. bolu taraftarı bile şaşırdı.maçtan öncede gerçekten adamlar yanımıza gelip güzel muhabbetler yaptık. gerçekten bolulu arkadaşlar dostluklar göstermişti.ancak gerekli tepki erola verilir. zaten erolun şu anda bolu taraftarı ile de arası aık

veis

ya erol konusunda adam bize inat yapmadı ben bolu maçından sonraki günde boluda tatilde deydim.adamın derdi bi hafta önce giresunla maçları varmış ve giresuna kardeşimiz demişler ve onların topçularını çagırmışlar erolda buna nispet yapıp bolunun kardeşi futbolcularıdır demiş ve helal olsun adam çıkdı taşa bas bas bagırdı unutulmasınki o maçda bizim topçularımızda el kol hareketleri yaptı bize.

celebi

dostluk havası vardı dediğimiz gibi kupa maçında ancak erol maalesef sıkınıtı oluşturmuştu bu resimler maç öncesi görüntüler.yemeği yedikten sonra çektirmiştik.lokantada bizi iyi bir şekilde ağırlamışlardı.

bunun yanında hafta içi olması sebebiyle sayımız 20 civarındaydı. fakat bu sefer çok daha fazla olacağımızı düşünüyorum.istanbul samsun ankara ve çevre illerden gelenlerle birlikte

Alemci İsmail

Ya biz Bolu'ya gidiyoruz da bu takım kiminle çıkıp oynayacak,kadro dışı futbolcular,müzmin sakatlar Serkan ve Caner,üstünede Celil cezalıymış,olmadı şovumuzu yapar geliriz taraftar olarak,gerekirse arkamızı döneriz gene tribünde oluruz her türlü.

Sinan Akyol

Arkadaşlar merhaba!Ben BOLULUYARENLER'den Sinan Akyol.Daha öncede birkaçkez sitenize yazma olanağı bulmuştum.Şu anda bulunduğunuz durum; (bizimki de aslında sizinkinden farklı değil) Ben ve konuştuğumuz birçok arkadaşımızı üzmektedir.Tabi futbol 3 ihtimale de açık bir oyun. İyi oynayan zaten kazanacaktır.Biz ne desek boş.Sadece bizlere düşen takımımızı desteklemek,gönül verdiğimiz renklerin kazanmasını istemek.Bu arada M.Teoman Taş kardeşemizin acısınıda paylaşıyor;bu vesile  ile bir kez daha başınız sağolsun diyelim.Erol konusunda ise; size ne yapacağınızı belirtecek halimiz yok. İlk maçta bütün stad küfür etti.Ama şu anda Ona edeceğiniz küfürler, bolu taraftarının Erol'u sahiplenmesine neden olacaktır. Bu BİZLERİN İSTEDİĞİ EN SON OLAYDIR.Bir arkadaşın dediği gibi şu an taraftar ile Erol'un arası son derece bozuk.Gereken tepkiler bu güne kadar bizler tarafından verildi.Hatta onu gönderemeyen yönetim ile de aramız açık.Ama Erol'a takdir-i ilahi yardım etti.ŞU AN SAKAT.İnşallah iyleşemez.Kaptanlık bandını yere atan ve taraftara küfür eden hiç bir adamı istemeyiz. Sattığımız 10 adam bizim bu ligde hedefimizin olmadığını göstermiştir.Bu bağlamda zaten bizim Erol'a da ihtiyacımız yoktur.Sakatlığından dolayı Sakarya ve istanbul maçlarında oynamadı.Bu hafta da hiç oynamaz.Sonuç itibarı ile gelecek arkadaşlara hayırlı yolculuklar dilerim.İrtibata geçmek isteyen olursa özelden mesaj atabilir.Hepiniz Allah'a emanet olun.

jean

bu maci alamayiz kenan kadro sdisi serkan celil yok canda oynamicakmis inslalh elazig ile mardin yenilir

Alemci İsmail

KRAL GOLLERLE DÖNDÜ
Uzun süredir takımdan ayrı kalan Serkan Aykut dün gol şov yaptı. Kral attığı iki gol ve hırslı futboluyla..
27 Şubat 2008 Çarşamba 12:59
Uzun süredir takımdan ayrı kalan Serkan Aykut dün gol şov yaptı. Kral attığı iki gol ve hırslı futboluyla dikkat çekti. Serkan Aykut'un takımı adına attığı 5. golün ardından sevinç yumağı haline gelen mavi takım, galibiyeti doyasıya kutladılar. Öte yandan, attığı gollerle sakatlığının geçtiğinin sinyallerini veren Kral7a nazar değdi. Ramazan'ın darbesiyle sakatlanan Kral antrenmanı yarıda bıraktı.

MeL_55

AlıntıCELİL'E 2 MAÇ CEZA

Orduspor maçında kırmızı kart gören Celil Sağır7a Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tarafından 2 maç ceza verildi

Geçen hafta Ordu'da oynanan karşılaşmada kırmızı kart gören Samsunspor Kaptanı Celil Sağır'ın cezası açıklandı. Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu tecrübeli futbolcuya 2 maç ceza verdi. Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl, "Tahkim Kurulu'na gerekli itirazı yapacağız. Celil'in cezasını 1 maça indirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız" dedi.

beşnumara

yaa arkadaşlar ben anlamadım celile 2 maç mı verdiler yoksa 3 maç mı? federsyonun sitesinde yazılanı aynen yapıştırıyorum

6- 17.02.2008 tarihinde Orduspor-Samsunspor arasında oynanan Bankasya 1. Lig futbol müsabakasında SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu CELİL SAĞIR'ın hakeme yönelik hakareti nedeniyle FDT'nin 24. maddesi gereğince ayrıca 3 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına, oyuncunun göstermiş olduğu nedamet dikkate alınarak F.D.T.nin 43. maddesi uyarınca cezasının 1/3 oranında indirilmesine, neticeten oyuncunun çift sarı karttan dolayı ihracı nedeniyle oynamaması gereken ilk müsabaka dışında ayrıca 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

son cümleye dikkat benim kafam karıştı

berusa55

2 mac ceza aldı sevgili kral samsunlu...bunun 1.sini karsıyaka macında doldurdu. bu hafta bolu macında da celil sahada yok malesef...