Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

MeL_55

24 Şubat 2008, 15:47:46 Son düzenlenme: 03 Nisan 2008, 00:03:14 samsuni

-

24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Tarih :  02.03.2008 Pazar
Saat  : 13:00
Yer : BOLU ATATÜRK STADYUMU

Yorum : Artik Orhan Babanin dedigi gibi her macimiz final.  GALIBIYET LAZIMMM

METE

bu mac ya 0 yaa bızım bolu alamıyacak dıe dusunuyorum...ınsallah da dusundugum gıbı olur...

CurvaSudSamsunspor

ben inanıyorum alacak samsunsporum bu maçı

allahım bizi küme düşürme

hakan55

Alıntı yapılan: BİTMEZ BU SEVDA - 24 Şubat 2008, 16:29:03
bu mac ya 0 yaa bızım bolu alamıyacak dıe dusunuyorum...ınsallah da dusundugum gıbı olur...
0-0 bızım dıyoruzz  bu durumlara dustuk anlıyamıyorum yhaa ama benım ıcıme doguyor yogun taraftar akcak oraya ve galıbıyet 3 puanla donecegızz buna ınanıyorum...

GençKozluklu

Arkadaşlar ben İStanbul'dan Bolu maçına gidecem. Karşıyaka mağlubiyeti benim için bir şey değiştirmedi. Ben Bolu'da Samsun galibiyetini kutlayacağım.

Yenilsek de sorun değil. Ailecek gelecem. hava iyi olursa 7 yaşındaki oğlumuda stada götüeceğim.Cumartesiden Bolu'da olacağım. Ben Bolu maçından ümitliyim.

Her zaman SAMSUNSPOR...

METE

Alıntı yapılan: HaKaN55 - 24 Şubat 2008, 17:41:53
   0-0 bızım dıyoruzz  bu durumlara dustuk anlıyamıyorum yhaa ama benım ıcıme doguyor yogun taraftar akcak oraya ve galıbıyet 3 puanla donecegızz buna ınanıyorum...

evet usta neyabalım hersey ortada ama dedıgın gıbı seyırcı kıtlesı cok olacak gıbı gorunuyo ınsallahda ole olur allahın ıznıylede alırız bolu macını...

34 SS 1965

ıstanbuldan bu maca gıdılecek gelmek ısteyenler grupdan bırılerıyle haberlessın bız puan taraftarı degılızı resnk taraftarıyız takımızı orda yanlız bırakmayacagız ve ınanıyorum kı puan yada puanlarla donecegız

Çaðrý55

Samsun bolu arası kaç saat çekiyo bilen varmı? birde yollardaki kar durumu nasıl acaba

hakan55

Alıntı yapılan: Çağrı55 - 24 Şubat 2008, 21:18:35
Samsun bolu arası kaç saat çekiyo bilen varmı? birde yollardaki kar durumu nasıl acaba
SAMSUN bolu karayolu uzaklık mesafesi 475 km'dir.

HoliganSamSunLu

bende haftalardır düşünüyorum ama fayda yok ruhsuzların düşünmesi lazım ben umutsuzum

celebi

Alıntı yapılan: 34 SS 1965 - 24 Şubat 2008, 20:54:55
ıstanbuldan bu maca gıdılecek gelmek ısteyenler grupdan bırılerıyle haberlessın bız puan taraftarı degılızı resnk taraftarıyız takımızı orda yanlız bırakmayacagız ve ınanıyorum kı puan yada puanlarla donecegız

arkadaşlar bolu maçına organizasyon ücretsiz olacak.istanbuldan maça gidecek olan arkadaşlar samsunspor tirbün bölümündeki istanbul grup kısmına ismini verebilir.unutmayın organizasyon ücretsizdir.

sbc_emo

SöğütlüBahçe olarak Bir Organizasyon Olursa Her Türlü Boludayız..!

Yensende Yenilsende Taraftarın Senle,
Üzüntünle Sevincinle Seninle Birlikte ;)

SaMsUnSpOr 55

BU MAÇI ALICAZ BAŞKA YOLU YOK 

İNADINA SAMSUNSPORRR

tolga

bu başkanla 2 b dende düşeriz merak etmeyin kabus oldu samsunun üstüne   
  özhan canaydın Galatasarayı bırakıyor  ondan büyük adamısın bıraksın gitsin edebiyat parçalamasın geçen sezon seversiniz sevmezsiniz  önemli değil herkes mazhar başoğluna tepkiliydi bu sene neden yok  vay efendim zor zamanda sahip çıkmış  zorlamı gel dediler kardeşim yapamıyorsan bırak o bile erdemliktir. ama gidemez lahana tyaprağı gibi karşılıksız çekleri kesmiş kulağımıza gelen bakacaz görecez

alperen_55

eğer ki samsunspor formasını giyen bu ruhsuz futbolcular bu şekilde oynamaya devam ederlerse mağlup oluruz ama bazı gerçeklerin farkına varıp ta bir şeylerden korkarlarsa o zaman belki olabilir.