TFF 1.Lig, 15.Hafta | SAMSUNSPOR 2-1 Altay

Başlatan celebi, 25 Kasım 2007, 15:48:44

« önceki - sonraki »

King Of The North

3 hafta aradan sonra tekrar takımımı izleyeceğim için mutluyum maç günü Samsun'dayım kısmetse ama keşke daha üst sıralarda olsaydık diyorum gene de.

seco5588

inşallah bu maçı alarak uzerımızdeki gudubeti atarız playoff katılmak istiyorsak kalan üç maçda enaz 7 puan toplayarak  kapatmamız lazımm

ne kavgam bitti ne sevdam

cok zor bır maç olacak ama ıns alırız şu macı bızde mutlu oluruz ya superlıgtekı takımlara bakım bır bız yokuz bızsızde olmuyo kasımpasa kımdır ya cıktıgı gıbı ınıyo sımdı  superlıge yakısmayan takımlar var 2 lig super lıgden daha ıyı takımlar valla butun superlıg takımları 2ligde

ozkan17

serkanın ayagım kırılsa bıle oynamak ıstıyorum demese gercekdende cok etkıleyıcı..ancak tek basına serkan yetermı bılınmez..devre arasına kadar ınsallah o yucel hocamızın hesapladıgı 7 puanı alırız da takvıyelerle ıkıncı yarıya playoff amacı ıcın cıkarız..yonetımın gormesı lasım bunları 4 as oyuncu almamız lazım :!:  :!:  :!:

lucapicola

Her zaman umutlu olmaya çalışıyorum ama Altay maçından hiç bir beklentim yok. Haftalardır süren kötü gidişatın duracağına dair bir emare göremiyorum. En fazla beraberlik çıkabilir. Altay bize ters gelen takım.Hiç umudum yok ama inşaallah yanılırım.
 Operasyon devre arasında kaçınılmaz görünüyor. Daha iyileri alınmak kaydıyla.

valla ınsallah allahın ıznıyle ve futbolcularmıızın azmıyle savasıyla bu macı alırız dıye dusunuyorum...ıns yenecegız ıns...

veis

bizdeki bu hırs umarım futbolculardada vardır celil ve caner yoksa digerleri oynayacak mazeret şanslarıda yok altay yenilecekk.

erkan55

Samsun yıldızlarını riske edecek
Samsunspor Kulübü Başkanı Sezgin Gümüş, sakatlıkları süren Celil ve Serkan Aykut'u risk alarak Altay maçında sahaya süreceklerini söyledi.

Son 3 maçta büyük talihsizlik yaşadıklarını belirten Kulüp Başkanı Sezgin Gümüş, "Puanlar alabileceğimiz maçlara 6 önemli oyuncumuzdan yoksun çıktığımız için puan alamadık. 3 maç üst üste kaybettiğimiz için Altay maçında bazı riskleri alacağız. Serkan Aykut ve Celil Sağır gibi iki önemli futbolcumuzun sakat olmasına rağmen onları sahaya süreceğiz. Bu riskleri almak zorundayız. 3 maçtan puan alamayan takımın önemli riskleri göze alması gerekiyor" dedi.

"Benim içim şu andaki değil, lig bitimindeki yerimiz önemlidir" diyen Gümüş, ligi en iyi yerde bitireceklerine yürekten inandığını ifade etti. Samsunspor'un 30 milyon YTL üzerinde borcu bulunduğunu hatırlatan Gümüş, "Ekonomik olarak sıkıntılıyız. Ekstra transfer bütçesi sağlarsak mutlaka transfer yapacağız. Bunun için de mutlaka para ve finansman gereklidir. Birkaç kişi dışında şehirden destek alamıyoruz. Türkiye'nin bütün şehir takımları belediyelerden büyük destek alırken biz Büyükşehir Belediyesi'nden en ufak bir destek görmüyoruz. Parasal desteği geçtik manevi olarak da destek vermiyorlar" şeklinde konuştu.

Öte yandan Samsunspor, Altay maçının hazırlarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde yapılan ve yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda kırmızı-beyazlı futbolcuların hırslı olması dikkat çekti. Kırmızı-beyazlı futbolcular, düz koşu ve kültür-fizik hareketlerinin ardından taktik çalıştı. Antrenmana sakatlığı bulunan Caner katılmazken, Celil Sağır kondisyon salonunda çalıştı. 3 haftadır takımdan ayrı çalışan golcü futbolcu Serkan Aykut ise bugün takımla birlikte idmana çıktı.

SaMsUnSpOr 55

bu maçı artık yeneriz hemde  celil ve serkan var yenemezsekte

bafradan55

Bazı şeylerin değişmesi lazım, takımın ölü toprağını üzerinden atması gerek artık, biz sonuna kadar Samsunsporluyuz ancak bu büyük taraftar sevinmeyi coşmayı hakkediyor, bakalım bu böyle daha nereye gidecek...

kadifekaleli

Bu maçı kazanmak önemli artık birşeylerin düzelmesi gerekiyor.Ben artık herhafta boynum bükük işe gitrmek,sokağa çıkmak istemiyorum ne yapılacaksa yapılsın yönetimimizin arkasında duralım.Bu takım bizim takımız başka Samsun yok.Pazar günü son dakikaya kadar takımımızı destekleyelim beyler.

samsunmania

Altay kolay gol yiyen ama gol de atan bir takım. Defanslarının göbeği yol geçen hanı.Ama organize ataklar geliştirebiliyorlar. Ortasaha ve defansta dikkatli olursak mutlaka galip geliriz. Direnç göstermemiz lazım kısacası.

egemen55

arkadaşlar, sevgili samsunsporlular altay zayıf takım olabilir ama biz güçlü müyüz peki?hücum yok, pres yok.celil orta yapacak, caner ..... kaldıracakta gol atacak.celil sayesinde 17 puan hiç fena değil.sağ kanattada bir celil olsaydı açık ara liderdik.hayali bile güzel.

King Of The North

Celil ve Caner bu hafta da yok maalesef,sadece kral var inşallah kazanırız artık.

bu maçı alacak zorda olsa zaten muhakkak almamız lazım yoksa zırveden kopuyoyoruz güçte olsa mac 1-0 bizimdir bir sıfırın ustune yatarız