TFF 1.Lig, 15.Hafta | SAMSUNSPOR 2-1 Altay

Başlatan celebi, 25 Kasım 2007, 15:48:44

« önceki - sonraki »

harbisamsunsporlu5517

Kasığından sakat olan Serkan Aykut, dünkü idmanda attığı gollerle büyük alkış aldı. Golcü futbolcu,"Kendimi iyi hissediyorum" dedi

MUHTEŞEM GOLLER
Eskişehirspor maçı öncesi kasığında yırtılma meydana gelen ve 3 hatadır formaya hasret kalan Serkan Aykut, dün çift kale maçta harikalar yarattı. Zaman zaman sakatlığının etkisi nedeniyle zorlandığı görülen Serkan, attığı muhteşem gollerle yüreklere su serpti.

FORMAYI ÖZLEDİM
Formasını çok özlediğini belirten Tecrübeli oyuncu Serkan Aykut,"Tam formumun zirvesindeyken sakatlandım. Şu nada kendimi iyi hissediyorum. Altay maçına kadar daha da iyi olacağım ve takımdaki yerimi alıp, gollerime devam edeceğim" diye konuştu.

ozkan17

aslında bızım takım cuma gunu takım halınde basda hoca ve kalecılerımız cuma namazına gıtseler yaw..walla bı gudubetlık var bızım takımın basında bı bıyerde ya sakatlık cıkıyo sakatlanmayan adam gıdıyo baska bıseyden bı sorun cıkıyo cezalı oluyo bısy oluyo macı alamıyoz walla yaw bı seyler yapmak lazım :D

veis

hem alacaklar hem ölecekler almak için

veis

bu maçda serkan caner veya başkaları kim olursa olsun samsunsporun bu maçı almakdan başka çaresi şansı yokdur.sonuçda samsunsporumuz devamlı serkana veya celile kalmamalı çünkü bu takımda kemal akbaba veya fatih aytekin para alıyor ise onlarda celil ve serkan kadar paralarını helal etdirmeliler.paf ile de çıkılacak olsa bu maça hedef için ortalam 10 binkişiyle trübinleri çoşturan seyircisi için ve başarıyı hakeden paralarını aksatmayan yönetim için kazanılması gerekiyor.aksi halde samsunspora en az 10 tane transfer lazım olacak bunun bilincinde ve 3 haftadır tabiri caizse eşşek gibi yatdıkları için samsunspor futbolcusu bu maçı almalı.ve alacaklar...

tolga

sevgili samsunspor .biz üyeleri hepinizi saygıyla selamlıyorum sitemizde gezinirken hep yıkıcı söylemlerle karşılaştım şu an hepimizin ve şanlı kulübümüzün desteğe ihtiyacı olduğu kanısındayım.Kesinlikle bağcıyı dövmek yerine üzüm yemek felsefesi daha doğru bence .Çünki bizim sitemiz örnek bir site ve insanlara doğru mesaj lar vermekle yükümlüdür kanısındayım. Bakıyorum bazı kesimler Yücel hoca istifa gibi söylemleri oldukça dile getiriyorlar vermeden almak Yüce ALLAH a mahsus.Biz sezon başı hocaya hangi kadroyu sunduk son hafta gelen bir hocadan ne isteyebiliriz.Muhakkak eleştiriler olacak ama transferi yapacaksın istediği oyuncuları alacaksın ondan sonra isteyeceksin unutmayın ki geçen sezon LEVENT ERİŞ istediği bütün oyuncuları aldı sonuç koca sezonda 4 tane hoca değiştiren ve deplasmanda karşıyakayı yenerek kümede kalmayı başaran bir takımımız vardı.Ama şimdi roller çok değişik elinizde geçen sezon geldikleri takımlarda bile forma giyememyen geçen sezon bu takım bünyesinde olsa bile forma şansı bulamayan bir toplulukla mücadele ediyoruz.Tabiki bunların hepsi sezon başındaki yönetimsizliğin eseridir. Şimdi soruyorum sizlere paramız olsaydı yönetim olsaydı  bu futbolcularmı olrdu yoksa taş gibi takım mı kurardık bence 2. şık olurdu .Onun için hocayla falan alaklı değil futbolcu yapısıyla bu limondan bu kadar su çıkıyor inşallah içerdeki maçlarımızı kazanıp takıma yarar sağlayacak transferlerle 2. yarıhedefi yakalayacağımızı düşünüyorum güzel günler yakında saygılarımla............

samsunmania

TOLGA aynen katılıyorum.Hocanın suçu %20 yi geçmez bence.Onu da her hoca yapabilir.

Sadece Samsunspor

Alıntı U20 Milli Takımı'nın Aday Kadrosu Belli Oldu

Teknik Direktör Yücel Uyar yönetimindeki 20 Yaş Altı Milli Takımı'nın 6 ve 8 Aralık'ta Azerbaycan ile Trabzon'da oynayacağı iki özel karşılaşmanın aday kadrosu açıklandı.

Aday kadroya davet edilen U20 Milli Takımı oyuncuları 4 Aralık 2007 Salı günü saat 19.00'da TFF Trabzon Haluk Ulusoy Kamp ve Eğitim Merkezi Tesisleri' nde toplanacak.  

U20 Milli Takımı aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Abdullah Karmil, Kadir Keleş, Fahrettin Bıyıklı (Trabzonspor A.Ş.), Emre Balak, Samet Kılıç, Sercan Temizyürek (Samsunspor) , Anıl Taşdemir, Tevfik Köse (Ankaraspor A.Ş.), Yasin Görkem Arslan, Mustafa Pektemek (Sakaryaspor A.Ş.), Ömer Can Sokullu, Zekim Korkmaz (Pendikspor), Sadrettin Fırat Kocaoğlu (Galatasaray A.Ş.), Murat Ceylan (Gaziantepspor), Eray Birniçan (Konyaspor), Anıl Karaer (Vestel Manisaspor), Yaser Yıldız (Kartalspor), Erkan Ferin (Orduspor), Ferhat Kaplan (Dardanelspor A.Ş.), Mehmet Boztepe (B.Dortmund), Ömer Özçelik (Feyenoord Rotterdam), Aykut Demir (NAC Breda)

CarSambaLi.Lord

SamSunSpor'umuzdan 3 FutboLCu ÇağırıLmaSı Çok GüzeL Bİr Şey Demekki Herkez Bu FutboLCuLardan Bir Şey BekLiyor BöyLe HazineLeri Kaybetmemek Lazım

jean

sansimiz tutmuyor altaya inslalah eksiklerimùizde duzeldi aliriz maci 3 mactir kaybediyoz

Sol Açık

Serkan-Celil oynarsa kesin kazanırız. Sadece Serkan oynasa bile kazanma şansımız yüksek...

Ama bir arkadaşın dediği gibi, hiçbirisi oynamasa bile kazanmak zorundayız. Yüreklerini sahaya koysunlar, ben takımımızın kazanacağına inanıyorum...

ne kavgam bitti ne sevdam

bu işler celil le serkanla olcak iş degıl bu adamalr olmasa ozaman hem mahup olcaz obur futbolculara saygısızlık oluyo bu takımı 2-3adammı kurtarcak  bu ıkı adam yerıne gerı 9 kısı oynasa ozman bızı kımse yenemez ozman devre arası serkan celıl caner gıbı 2-3 tranfer lazım bu takıma

veis

allahın izniyle yenecegiz az yürek lazım az da savaş başka bişeye gerek yokk.

yk55

Alıntı yapılan: "veis"allahın izniyle yenecegiz az yürek lazım az da savaş başka bişeye gerek yokk.

evet arkadaşlar veis çok ama çok haklı. diyarbakır a malatya ya bir bakın. bizden çok daha kötü durumdalar ama şu  anda diyarbakır  ın 21,malatya nın 16 puanı var. biz ise 17 bide böyle değerlendirin. 3 oyuncu yok diye önüne gelen maçtada yenileceksek bu iş olmaaaz. bunu yücel ildiz in de bilmesi gerek. acaba 5. haftadan sonra bizi görün derken bazı oyuncuların sakatlık geçirme ihtimalini hiç mi düşünmedi. düşünülmesi gereken çok şey var !!!

jean

gecen sene serkanla caner sakatlandi resmen kazma gokhan kabayla oynaidk tam adam formunu tuttu yine sakatlandi inslalah tekrar devam eder kaldigi yerden

Sadece Samsunspor

OLEY OLEY ŞANLI SAMSUNSPOR SAMSUNSPOR SAMSUNSPOR ALTAY'A DA KOY  :wink: