TFF 1.Lig, 15.Hafta | SAMSUNSPOR 2-1 Altay

Başlatan celebi, 25 Kasım 2007, 15:48:44

« önceki - sonraki »

jean

bu adaletsizlik olduktan sonra bende 2 yasindkai bebekten gucluyum o zaman

babasamsunlu

Alıntı yapılan: **KaR6** - 04 Aralık 2007, 15:33:22
okuduklarımdan anladıgım kadarıyla herkes sercanın gucsuzlugunden şikayetçi. .arkadaslar emin olun kendisi de bunun farkında ve bu eksiğini gidermek için çalısıyor.. bu cocuk 6 yasından beri samsunspor altyapısında ve o zamandan beri samsunspor da top oynicanı birazcık altyapıyla ilgilenen herkes biliyorudu.. eğer bu haldeyse bunun sucunu sercanda değil altyapı hocalarında aramalısınız.. unutmayın ki yetenek allah vergisidir ama geliştirmek işi bilenlere kalmıstır.. ayrıca şımarık oldugu yonundeki iddialarda bence asılsız çunku sercanın tek hedefi bu takımda top oynamak ve hiçbişeyin bunun önüne gecmesine izin vereceğini sanmıyorum..

sadece sercanda değil, yine okudugum kadarıyla söyluyorum, takımdan sefa ve sametin de gönderilmesini isteyen arkadaslar var.. bunlar bizim cocuklarımız, sefa yıllardır bu takımın alt yapısında ve daha yarım sezonu bile doldurmadan kellesini istiyoruz.. sonra da alt yapımızdan oyuncu cıkmıyo diyoruz.. biraz sabredelim, bırakın pişsinler arkadaslar.. ben bu takımın alt yapısından gelen her futbolcuya guveniyorum hepsinin ilerde Turk futbolunda önemli yerlere geleceğinden emininm.. saygılar..

Sana yazıklar olsun Mustafa diyorum başka bir şey demiyorum :) :)

Be ne lem .. Samsunspor düşmanımısın nesin..Lanse etmeye çalışıyon sidikli sercanı :):):)

SSBiz Gençlik

babasamsunlu

Yemin ediyorum araştırmadım..

Öyle eski maçlarda neler yazılmış nasıl muhabbet dönüyormuş diye bakarken bu yoruma rastladım..Sonra dedim o zaman bu görüşlere sahip olan sayın kar6 bakalım sercanın sayfasında nasıl saydırmış sercana...Anaa bi baktım tek bir yorumu bile yok..39 sayfa yazı var hepsine baktım bir tane bile yok..Nasıl sinirlendim bilemezsin :D :D

Akyol

Abi sen gerçek misin nerden nasıl bulursun böyle incileri inci bu inci cCc İNCİ cCc  :D  Araştırmacılığında bu kadarına alkış TUTUlur tu tu tu tu maşallah Akan abime >l<

berusa55

Kopardın beni Akan dostum sabah sabah ya :D

Burak

abi herkes yazdığına dikkat etsin forumköstebeği işbaşında her an karşınıza çıkabilir ;D