TFF 1.Lig, 15.Hafta | SAMSUNSPOR 2-1 Altay

Başlatan celebi, 25 Kasım 2007, 15:48:44

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "ne kavgam bitti ne sevdam"ALTAY DEPLASMANI ZOR DEPLASMAN

Altayla kendi sahamızda yapacağız deplasman yapmıyoruz

ne kavgam bitti ne sevdam

PARDON YAA  BEN DEPLASMAN SANDIM OLSUN YINEDE BIZIM SAHA DEPLASMAN GIBI OLMUYOMU

Alıntı yapılan: "Forum kuralları"
Lütfen mesajlarınızı tamamı büyük harflerle yazmayınız!

Forum yönetimi

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "ne kavgam bitti ne sevdam"PARDON YAA  BEN DEPLASMAN SANDIM OLSUN YINEDE BIZIM SAHA DEPLASMAN GIBI OLMUYOMU

yo valla ordudan başka gelen deplasman taraftarı yoktu.sadece geçen sene istanbul büyükşehir belediye tayfası çok kalabalık gelmişti. :lol:

ozkan17

tek sozum var bu macın bahanesı olamaz..KA-ZA-NA-CA-GIZ

istanbul belediye parayla geldı sonucta buyukşehır karsılıyo adamlar samsuna turist gıbı geldı hem gezdıler hem macı ızledıler sonra bınıp gıttıler

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor-Altay
69/70 Altay Samsunspor 2-0
Samsunspor Altay 0-1
70/71 Altay Samsunspor 4-0
Samsunspor Altay 0-1
71/72 Altay Samsunspor 0-0
Samsunspor Altay 0-0
72/73 Altay Samsunspor 0-1
Samsunspor Altay 2-0
73/74 Altay Samsunspor 0-0
Samsunspor Altay 1-0
74/75 Altay Samsunspor 0-0
Samsunspor Altay 1-1
76/77 Altay Samsunspor 2-1
Samsunspor Altay 0-0
77/78 Altay Samsunspor 2-1
Samsunspor Altay 0-0
78/79 Altay Samsunspor 1-0
Samsunspor Altay 0-0
82/83 Altay Samsunspor 1-0
Samsunspor Altay 2-1
85/86 Altay Samsunspor 3-1
Samsunspor Altay 2-0
86/87 Altay Samsunspor 2-4
Samsunspor Altay 2-0
87/88 Altay Samsunspor 3-1
Samsunspor Altay 2-0
88/89 Altay Samsunspor 3-0 (H)
Samsunspor Altay 1-1
89/90 Altay Samsunspor 3-1
Samsunspor Altay 1-0
91/92 Altay Samsunspor 3-3
Samsunspor Altay 1-1
93/94 Altay Samsunspor 2-3
Samsunspor Altay 2-0
94/95 Altay Samsunspor 3-2
Samsunspor Altay 0-1
95/96 Altay Samsunspor 0-0
Samsunspor Altay 4-0
96/97 Altay Samsunspor 3-1
Samsunspor Altay 0-0
97/98 Altay Samsunspor 2-5
Samsunspor Altay 2-3
98/99 Altay Samsunspor 2-0
Samsunspor Altay 1-0
99/00 Altay Samsunspor 2-1
Samsunspor Altay 1-0
02/03 Altay Samsunspor 2-2
Samsunspor Altay 2-4
06/07 Altay Samsunspor 2-0 ( Lig A)
Samsunspor Altay 0-2 ( Lig A)

Oynadığımız maç 50
Galibiyet 15
Mağlubiyet 21
Beraberlik 14
Attığımız gol 54
Yediğimiz gol 63

Samsun'da...  O 25 A 27 Y 16 G 11 M 6 B 8
İzmir'de...      O 25 A 27 Y 47 G 4  M 15  B 6

Altay'a pek şansımız tutmuyor; Serkan ve Celil'in durumu netlik kazanmadan maç için konuşmak pek doğru olmaz. Eğer ikisi oynamazsa Giresun'da yerinde yaşadığım rezaleti de göz önünde bulundurarak işimizin çok zor olduğunu söyleyebilirim.

Sezon başından bu yana bence en kilit maçımız bu. Kaybetmemiz halinde büyük tartışmalar başlar. Altay'ı bu sezon hiç seyretmedim, o yüzden bir fikrim yok ama kazanmak şart olarak görünüyor.

Tribün_ali

Abi helal sana ya işte böle her hafta koy ben böle bakım es ki günlerimize ben fazla bilem o macları yaşım itibariyle saolsın inşallah cumartesi akşamı allahın izniyle samsunda olacam ve maca gelecek almamamız lazım

Tufan

serkansız celilsiz biz kolay kolay maç kazanamayız inşallah sakatlıktan kurtulurlarda galibiyet serisine başlarız ilk yarının son 3 maçından 7 puan alsak yeniden ilk 6yı zorlarız zaten bu kadrodan şampiyonluk beklemek hayal olur

Gurbetci Bülent

vallahi ne desem bilmemki bu maca yani , eger yenilirsek vay halimize derim ve yukaridan iyice kopariz.
Bari ilk devre kapanmadan su sahamizdaki 2 maci alsak yanimiza kardir.
Ondan sonra cok saglam bir kamp ve önemli yerlere 3,4 transferle galiba 2 devre ilk 6  yi zorlariz gibime geliyor hayirlisi olur insallah ama bu maci kaybedersek üst üstde4 mac olacak takimda ve hocada motive inanc felan kalmaz gibi.

yaa ilk 6 garinti gözüyle bakıyorum bende ondan korkmuyorum play offlara gideriz yaa direk gitmek varken nie play offlar  ne var yanı ıkıncı yarı guzel bir başlangıç yapınca zaten gerisi gelır biz sakaryadan eskışehirden kartaldan kocaeliden cok ıyı ve ustun bır takımız biz bu sene cıkarız ben onu bunu bılmem bı takım cıkacak bu sene.

veis

samsunspor altaya yenilirse veya puan kaybederse diger maçlara çıkmasına gerek yokki bu saatden sonra çok duygusallıgın anlamı yok aptal aptal yerlerde puan kaybımız oldu bunun geri dönüşü yok.

supporter

çıkıp adam gibi oynayacak ve bu maçı alacaklar başka çaresi yok
bu işler uyuz gibi sahada gezmekle olmuyor.
koşacaksın ve kazanana kadar savaşacaksın

veis

alıntı:
koşacaksın ve kazanana kadar savaşacaksın

herzaman temel kanun bu işte ama enaz 3 sezondur samsunsporda savaşmayı bırakın forması ıslanmayan bidünya adam var..

erkan55

Caner´de şok gelişmeDün yapılan antrenmanda girdiği ikili mücadelede dizine darbe alan Caner Altın´ın,Altay maçında oynaması şüpheli.MR´ı çekilen genç golcünün dizinde esneme olduğu belirtildi.Caner´in, Altay maçında forma giymesinin şimdilik zor göründügü ancak genç oyuncunun durumunn çarşamba günü netlik kazanacağı öğrenildi.Golcü oyuncunun bu ani sakatlık haberi teknik heyetide şoka uğrattı.
[/url]

celebi

bizim takımın var üstünde bir gubetlik zaten ya. bu ne ya :x  :x