TFF 1.Lig, 11.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 MaLatyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 28 Ekim 2007, 15:58:35

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: "kayacan"1-0 olsun bizim olsun 2 yıl önceki yapılan rezillikleri unutmamak gerekir.Centilmenlikle alakası olmayan bir taraftar topluluğu var.anladıkları dilden konuşmak lazım.

kayacan kardeş gelecekler mi ki :twisted:  :twisted:

34 SS 1965

Alıntı yapılan: "bafradan55"Ne olursa olsun o maçta olacağım DereGEYleri'ni de bekliyoruz tabii ki çıkışta şamata var. İstanbul grup geliyor mu?

munferıt olrak gelecegız grup olarak degıl fakat 5 6 kısı ıle gelmeyı dusunuyoruz net cevap cumagunu olur yazılır buraya arkadaslar ama gelmeyı cok ıstıyoruz ıns MALatya taraftarı gelırde 'kofık papucu yarım cık dısarıya oynayalım ' derız:D:D

ozkan17

ya ben cok ıstıyorum o maca gelmeyııı fff

yk55

arkadaşlar artık galip gelmemiz gerek. iyice kopacağız yukarıdan yoksa. sabırsızlıkla bekliyorum cumartesi yi dsmart ta veriyomuş maçı. iyi oldu.

ali ihsan

Özel işlerim nedeniylu bu akşam Samsun'a geliyorum.Cumartesi akşamı İstanbula döneceğim.Maçın cumartesi olması çok iyi oldu.Allah'ın izniyle stadda olacağım.Şimdiden heyecan bastı.Kral Serkan ve İmparator Celil'i Samsunda canlı olarak birarada seyretmeyi özledim doğrusu.

Tribün_ali

Dün akşam ark cumhuriyet mitingine katıldık 56 larda marciel li gördük ayak üstü sohbet ettik söz aldım ondan malatya macını alacaksınız diye bu arada benden cok güzel türkce konuşuyor :) maca gelice bir şey demeye gerek yok sadece galibiyet başka yolu yok bu macın önemi cok farklı hesap görülecek

cem and naz55

İMRAN OKUMUŞ:MALATYA MAÇININ ÖNEMİ BAŞKA....
samsunspor basın sözcüsü imran okumuş yaptığı basın toplantısında malatyaspor maçının kendileri için ayrı bir önem taşıdığını ve TARAFTARIMIZ İÇİNDE AYRI BİR KARŞILAŞMA OLACAĞINI BİLİYORUZ taraftarımızın desteğiyle kazanacağımıza inanıyoruz dedi..
bu arada şehirden kaçan sayısı 7 oldu AHMET YILDIRIM da malatyadan ayrıldığı açıklandı TANER DEMİRBAŞ ında sakatlığının devam ettiği takımdan ayrı çalıştığı oynayıp oynamayacağı ilerki günlerde netlik kazanacağı açıklandı
 cts ye az kaldı
haydi samsun stadı tıkabasa dolduralım cts saat 13 00

berusa55

gel MALatya gel!!! BU SEHİR SENİ COK ÖZLEDİ!!!

cem 55

bizim için sezonun en önemli karsılasması sezon basından beri bu macı bekliyoduk büyük gün geldi cattı 2 sezondur malatyada yasadıklarımız ortada küme düstügümüz macta yaptıkları serefsizlikleri adilikleri mi yazsak gecen sezon sampiyonluktan ettik diye futbolcularımıza saldırmalarını mı yazsak bilmiyorum ama hesap görme zamanı geldi kendi evlerinde delikanlılık taslayanlar bakalım aynı delikanlılıgı samsuna gelerekte gösterebilecekler mi görecez.belki yangına körükle gidiyorum yaptıgım dogru degil ama bu kayısı beyinlilere cok kinliyım.İstanbul grubundan 4-5 arkadasın grubumuzu temsilen samsunda olacagını sanıyorum futbolcu kardeslerimdende istegim bu macı diger maclar gibi görmemeleri ve daha hırslı daha mücadeleci oynayarak taraftarı sevindirmeleri.statdaki arkadaslardanda 90 dakıka susmadan takıma destek vermelerini istiyorum.insallah bu mactan alacagımız galibiyetın coskusuyla haftaya eskişehir deplasmanında tribun ve futbol sovu yapıp iyi bi hava yakalayacagız.

Sadece Samsunspor

AlıntıSamsunspor'da Hedef, Malatyaspor Maçından 3 Puan Almak

TFF 1. Lig'de deplasmanda karşılaştığı Mardinspor maçından 2-2 beraberlikle ayrılan Samsunspor, bu hafta kendi sahasında Malatyaspor'u ağırlayacak. Cumartesi günü oynanacak olan karşılaşmanın hazırlıklarını Nuri Asan Spor Tesisleri'nde sürdüren Karadeniz ekibi, karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı hedefliyor.

Bugün yapılan idmanda futbolcuların keyifli oluşları teknik kadroyu sevindirdi. İki saat süren idmanda fizik ağırlıklı kondisyon ve çift kale maç çalışması yapan futbolcular, istekli tavırları ile göz doldurdu. İdmanın devam ettiği sıralarda basın toplantısı düzenleyen Samsunspor Basın Sözcüsü İmran Okumuş, Mardinspor'dan alınan 1 puanın kritik ve önemli olduğunu belirterek, Malatyaspor'u mağlup olarak göndermek istediklerini kaydetti.

Harun55

Bende acayip bi heycanlandim, taa hollanda'dan kalkip sadece o maçi izlemek istiyorum.

celebi

Alıntı yapılan: "Harun55"Bende acayip bi heycanlandim, taa hollanda'dan kalkip sadece o maçi izlemek istiyorum.

gel harun kardeşim süper olur valla :wink:

Sadece Samsunspor

Alıntı İldiz: ''Puan kayıplarına dur diyeceğiz''

Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Samsunspor'un zaman zaman kendi sahasında önemli puanlar kaybettiğini belirterek, Malatyaspor maçında buna dur diyeceklerini söyledi.

Samsunspor için Malatyaspor maçının ayrı bir önem taşıdığını vurgulayan İldiz, "Samsunspor olarak ligde gidişatımız çok iyi. Ancak, zaman zaman kendi sahamızda çok önemli puanlar kaybediyoruz. Bu maçta buna dur diyeceğiz" dedi. Geçmişte Malatyaspor maçlarında istenmeyen olaylar yaşandığını hatırlatan İldiz, taraftarlardan centilmence takımlarını desteklemesini istedi.

Malatyaspor'un idare olarak sıkıntılar yaşadığını ve 7 futbolcusunun şehri terk ettiğini ifade eden İldiz, "Bunların futbolda sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Sonuçta takımlar sahaya 11 kişi çıkıyor. Geçen hafta da Malatyaspor'un bütün sıkıntılara rağmen almış olduğu farklı bir galibiyet var. Ama bu maçta kazanan taraf biz olmak istiyoruz" diye konuştu.

Öte yandan Samsunspor, Malatyaspor maçının hazırlıklarını Nuri Asan Tesisleri'nde yaptığı idmanla sürdürdü. Teknik Direktör Yücel İldiz yönetiminde yaklaşık 1.5 saat çalışan futbolcuların neşeli olduğu gözlendi. Hafif sakatlıkları bulunan Celil ve Kemal Akbaba ise idmanda takımdan ayrı düz koşu yaptı.

cem and naz55

yücel hoca malatya maçının bu şehir için ne kadar önemli olduğunun farkında idmanda ilk defa estirmiş oda bu maça konsantre olmuş az kaldı....

maço

bu macın ne kadar onemlı oldugunu anlamıslar.ınsallah bu macı alıp eskısehıre akarız