TFF 1.Lig, 11.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 MaLatyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 28 Ekim 2007, 15:58:35

« önceki - sonraki »

samsunmania

Malatya maça çıkamıyormuş. İnternet spor siteleri ve kendi sitelerinde de yazıyor. Yazık. Herşey rekabetle güzel. Keşke böyle olmasa da rekabet devam etse. Ama hemen aklıma yazın bizim aynı sıkıntıları çekerken malatyalı taraftarların dalga geçişi geliyor. Neyse. İnşallah kurtarırlar da öyle yeneriz onları. Bu arada yeri değil ama arkadaşlar bir şey paylaşmak istiyorum. Futbol şube sorumlumuz Şükrü Koç D spor da bu takım bu sene çıkamazsa bir daha zor çıkar gibi bir söylemde bulundu.Bu da bende yönetimin çıkamazsak bırakacağı korkusunu doğurdu. Fikirlerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim. Yönetimimizden çok memnunum. Umarım böyle bir niyetleri yoktur.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "samsunmania55"Malatya maça çıkamıyormuş. İnternet spor siteleri ve kendi sitelerinde de yazıyor. Yazık. Herşey rekabetle güzel. Keşke böyle olmasa da rekabet devam etse. Ama hemen aklıma yazın bizim aynı sıkıntıları çekerken malatyalı taraftarların dalga geçişi geliyor. Neyse. İnşallah kurtarırlar da öyle yeneriz onları. Bu arada yeri değil ama arkadaşlar bir şey paylaşmak istiyorum. Futbol şube sorumlumuz Şükrü Koç D spor da bu takım bu sene çıkamazsa bir daha zor çıkar gibi bir söylemde bulundu.Bu da bende yönetimin çıkamazsak bırakacağı korkusunu doğurdu. Fikirlerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim. Yönetimimizden çok memnunum. Umarım böyle bir niyetleri yoktur.

şükrü koç genelde öyle konuşuyor zaten merak etme zaten şubat da kongre olacak yeni gelecek kişiler daha çok heyecan katacak yani öyle birşey söz konusu bile değil şubattaki kongrede ekonomik açıdan rahatlayacağımız bir kongre olacak yani yönetimin ekonomik seviyesi yüksek olacak :wink:

samsunmania

Alıntı yapılan: "tuqberk"
Alıntı yapılan: "samsunmania55"Malatya maça çıkamıyormuş. İnternet spor siteleri ve kendi sitelerinde de yazıyor. Yazık. Herşey rekabetle güzel. Keşke böyle olmasa da rekabet devam etse. Ama hemen aklıma yazın bizim aynı sıkıntıları çekerken malatyalı taraftarların dalga geçişi geliyor. Neyse. İnşallah kurtarırlar da öyle yeneriz onları. Bu arada yeri değil ama arkadaşlar bir şey paylaşmak istiyorum. Futbol şube sorumlumuz Şükrü Koç D spor da bu takım bu sene çıkamazsa bir daha zor çıkar gibi bir söylemde bulundu.Bu da bende yönetimin çıkamazsak bırakacağı korkusunu doğurdu. Fikirlerinizle beni aydınlatırsanız sevinirim. Yönetimimizden çok memnunum. Umarım böyle bir niyetleri yoktur.

şükrü koç genelde öyle konuşuyor zaten merak etme zaten şubat da kongre olacak yeni gelecek kişiler daha çok heyecan katacak yani öyle birşey söz konusu bile değil şubattaki kongrede ekonomik açıdan rahatlayacağımız bir kongre olacak yani yönetimin ekonomik seviyesi yüksek olacak :wink:

Yazın yaşadıklarımızdan sonra bunun adını bile anmak içimi acıtıyor. Neyse teşekkürler Tuğberk. Güzel haberlerinin sonu gelmez inşallah.

Sempatik Bengülü

Malatya maçını inşallah alırız demicem.zaten yenmek ve 3 puanı almak zorundayız.bunun başka bir alternatifi yok olamazda.bu maç ve 3 puan bizim.

Lazoli

Alıntı yapılan: "tuqberk"

yaw tuqberkcigim gelde senin o agzini bi öpeyim yaw:D ne güzel haberler veriyosun sen öyle. artik uyuyan dev uyaniyor yavas yavas. :D  :D  :D

insallah iyi bi skorla mallarini yenecegiz. maca cikacaklarini düsünüyorum. sitelerinde manda gibi bögürüyolar MALatyali desinler diye bizde zaten MAL-atyali diyoruz sizlere. gelinde görün insallah yönetimler aralarinda taraftar getirmeme antlasmasi yapmazlarda taraftar biraz stres atar MAllarin üstünde :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

mehmet yılmaz

AlıntıMalatyaspor maça çıkamıyor haberleri vardı ama maça çıkmışlar ve üstelik de yenmişler istanbulspor'u.

Alıntı67/68 Samsunspor - Malatyaspor 3-1 (2.Lig)
Malatyaspor - Samsunspor 0-2 (2.Lig)
80/81 Samsunspor - Malatyaspor 4-0 (2.Lig)
Malatyaspor - Samsunspor 1-0 (2.Lig)
85/86 Samsunspor - Malatyaspor 2-0
Malatyaspor - Samsunspor 2-0
86/87 Samsunspor - Malatyaspor 0-0
Malatyaspor - Samsunspor 1-0
87/88 Samsunspor - Malatyaspor 2-0
Malatyaspor - Samsunspor 0-1
88/89 Samsunspor - Malatyaspor 1-1
Malatyaspor - Samsunspor 3-0 (H)
89/90 Samsunspor - Malatyaspor 1-1
Malatyaspor - Samsunspor 3-0
92/93 Samsunspor - Malatyaspor 1-1 (2.Lig)
Malatyaspor - Samsunspor 0-2 (2.Lig)
01/02 Samsunspor - Malatyaspor 1-1
Malatyaspor - Samsunspor 1-3
02/03 Samsunspor - Malatyaspor 1-1
Malatyaspor - Samsunspor 2-1
03/04 Samsunspor - Malatyaspor 1-0
Malatyaspor - Samsunspor 5-0
04/05 Samsunspor - Malatyaspor 0-1
Malatyaspor - Samsunspor 1-2
05/06 Samsunspor - Malatyaspor 1-2
Malatyaspor - Samsunspor 3-0
06/07 Samsunspor - Malatyaspor 0-1 (Lig A)
Malatyaspor - Samsunspor 0-0 (Lig A)

Samsun'da O 14 G 5 M 3 B 6 A 18 Y 10
Malatya'da... O 14 G 5 M 8 B 1 A 11 Y 22
Toplam O 28 G 10 M 11 B 7 A 29 Y 32

Aslında Malatyaspor ile herşeyimiz aynı ama aradaki tek fark kaza geçirdiğimiz sezon 3-0 hükmen mağlup sayıldığımız maç.

Malatyaspor ciddi bir krizin içinde. Geçen sezonun ikinci devresinde bizim de yaşadığımız para alamayan oyuncuların formunun düşmesi sendromu var. Gelen haberlere göre 4-5 futbolcusu şehri terk etmiş, yine 5-6 futbolcunun da lisans sorunu var deniliyor. Bir oyuncuları da kırmızı kart gördü bugün. Ne olursa olsun Taner Demirbaş ve Serdar Samatyalı ikilisinin olduğu bir takım tehlikelidir. Serkan Aykut, Celil Sağır, Caner Altın, Kenan Yelek gibi mayıs 2006'yı bilen topçularımıza çok iş düşecek.

Maçı almak zorundayız, inşallah alacağız da...

Forvetim

malatyayı dağıtmak boynunuzun borcu olsun..celil hayatının topunu oyna bu maçta tek başına yık bunları..kıçlarına baka baka gitsinler 19 mayısımdan.

maviay55

MAL-atya istanbula 4 attı...moralli gelecekler ii oldu moralli gelsinler bozguna ugratacagız ölümüne samsunum skor tahminim 2:0

kayacan

1-0 olsun bizim olsun 2 yıl önceki yapılan rezillikleri unutmamak gerekir.Centilmenlikle alakası olmayan bir taraftar topluluğu var.anladıkları dilden konuşmak lazım.

ozkan17

arkdaslar trubun bolumunde MALatya macı ıcın ızmırden org. demısdım ama kımse bı yorumda doru duzgun bulunmadı canları saolsun..artıkk dspordan mecbur ızlıces..bence 2-1 yada 1-0 alırız ama mutlaka alırız

King Of The North

MALların İstanbulsporu 4-0 yenmesi çok da önemli değil,İstanbul AŞ küme düşmeye aday zayıf bir takım ama ne olursa olsun MALllarla oynacağımız maça takımın psikolojik anlamda çok iyi hazırlanması lazım bu maç bizim için çok çok önemli,arkasından Es Es'e koymaya gideceğiz hep birlikte.

jean

malatyaspor en kisa zamanda mali krizi cozecektir umarim macta kaybimiz olmaz zirz cok korkuyorum

samsunmania

Vali takım maça çıkmayacak diyor maç oynanıyor. Neyse biz c.tesi bunları ayıklarız. Kimsenin şüphesi olmasın. Atilla da kart cezalısı. Bu da güzel haber.

Gurbetci Bülent

herzamanki gibi telafisiz mac diyecegiz, cünkü üstelerdeki takimlar yavas yavas oturuyor.
dördüncü ile aramiz simdiden 4 puan oldu bu hafta bi tek 5nci olmamiz mümnkün.
Malatyaspor macina gelince ahadan buraya yaziyorum bu mac CELILin maci olacak.
Malatyasporun gücünü bakilirsa kadro olarak zor bir maca benziyor ama suan sikintidalar maddi olarak bizim icin bir sans, istanbulsporu 4-0 yenmeleri ölcü olamaz onlari suana kadar her takim nerdeyse yendi.
Banko SAMSUNSPOR diyorum ve CELIL sov bizi bekliyor.
Taraftarlara en büyük hediye malatyasporu yenmek olacak hem onlarla hesabimiz tam kapanmadi.

O.YILMAZ

Evet son gelişmeler ile Malatyaspor'un mali krizde bulunması nedeniyle p.tesi gününe alınan karşılaşmaya vali tarafından çıkılmayacağı açıklamasına rağmen nasıl halledildiyse! maça çıkıldı. İstanbulspor zayıf bir rakipti onlar için ve kazandılar (4-0). Belki amatör bir ruhla mücadele etmiş olabilirler ama bu malatyaspor'un gerçek anlamdaki krizini atlattığını göstermez.

Bu hafta Malatyaspor'u yeneceğimizden eminim. her zamanki gibi. Futbolcularımızın maça konsantrasyonu çok önemli. Sahada 90 dakika boyunca kazanmayı istemeden, maç bitmeden puanlar kazanılmıyor. İnşallah bu hafta sahada kazanmayı düşünen ve bunu gösteren, koşan bir Samsunspor izleriz sahada.