TFF 1.Lig, 11.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 MaLatyaspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 28 Ekim 2007, 15:58:35

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

MARDİNLE BERABERE KALDIK SÜRPRİZ DEĞİLDİ ASLINDA BEKLENEN BİR SKORDU - BERABERLİĞE ABONE OLMUŞ DURUMDAYIZ 4 MAÇTA 3 BERABERLİK 1 GALİBİYET - NEYSE MALatyaspor U KENDİ EVİMİZDE DARMADAĞAN EDECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM

BU ARADA BAZI ARKADAŞLAR İLK 2 YE OYNUYORUZ ZANNEDİYORLAR BU TAKIMDA YÖNETİM BAŞA GELİRKEN İLK OLARAK TAKIMI GÜÇLENDİRMEYİ HEDEFLEDİ VE İLK YARIYI AZ PUAN KAYIPLARI İLE KAPATMAYA GELDİ ŞUANA KADARDA BAŞARILI OLDULAR.LİG ARASINDA SAĞ KANADA VE DEFANSA İYİ TRANSFERLER YAPARSAK GERÇEKTEN İLK 6 YA OYNAMAYA BAŞLARIZ - ŞUAN BENCE İYİ DURUMDAYIZ EN AZINDAN YENİLGİYİ UNUTTUK 4 HAFTADIR - ZATEN İLK 6 DAYIZ BUNU DEVAM ETTİRMELİYİZKİ 2.YARIDA DAHA RAHAT OLALIM

MAÇ DSPOR DAN NAKLEN YAYINLANACAK

YORUMLARI SİZLERE BIRAKIYORUM

mctlçy

GEL MALATYA GEL MALATYAA BİTSİN BU HASRETT BÜTÜN SAMSUN MALATYALI KANINA HASRET :twisted:

trabzonluyum55

samsunsporumuza malatyaspor karşısında sonsuz başarılar...

ayrıca yönetim konusunda başarıda ne kadar yönetim etkiliyse başarısızlıktada o kadar etkilidir.başarılı olunca kahraman yönetim başarısız olunca bu yönetim zaten zor şartlarda geldi bişey diyemeyiz demek pek de mantıklı değil.

bafradan55

Ne olursa olsun o maçta olacağım DereGEYleri'ni de bekliyoruz tabii ki çıkışta şamata var. İstanbul grup geliyor mu?

mctlçy

Alıntı yapılan: "trabzonluyum55"samsunsporumuza malatyaspor karşısında sonsuz başarılar...

ayrıca yönetim konusunda başarıda ne kadar yönetim etkiliyse başarısızlıktada o kadar etkilidir.başarılı olunca kahraman yönetim başarısız olunca bu yönetim zaten zor şartlarda geldi bişey diyemeyiz demek pek de mantıklı değil.

evet diyemeyiz çnkü onlar olmasa şu anda kimbilr kaçıncıydık ligde biz bu yönetimin sonuna kadr arkasındayız çnkü onlar bizi kayyuma kalacakken ipten aldı çnkü onlar çok büyk bir sorumluluk altına girdi çnkü onlar prestij kaybetme pahasına bu işe grdi çünkü onlar SAMSUNSPORLULAR

Yalnızca BİZ

İnşallah harika bir futbolla bu maçı alacağımıza inanıyorum.

King Of The North

MALatya'ya fark atacağımızı düşünüyorum artık patlama yapacağız sanırsam içimden öyle geçiyor.Bu dereGEY denilen takım bu yıl zaten isyanları oynuyo onların hanesine 0 puan yakışır bu hafta.

Sol Açık

Bu hafta sanırım Malatya maçını oynamadı. Ama bundan önceki 5 maçlarını kaybettiler. Mali sorunlarını çözebildiler mi bilemiyorum, ama bence farketmez...

Bize bu maçtan 3 puan lazım. Bu sefer gerçekten lazım. Hem sıralamamız için, hem de rakibimiz Malatya olduğu için...

Ben Celil'den şov bekliyorum, Malatya'ya haciz getirtmek yetmez, geçen sezonun yanıtını (kendisinin değerini bilemeyenlere) bu maçta vermeli...

34 SS 1965

Alıntı yapılan: "bafradan55"istanbul grup geliyor mu?

bakalım hocam dusunuyoluyo suanda gorusmelerde

jean

ben bu mactan cok korkuyorum yine beraberlik kokuyor maca bakacam bu hafta tam olarak kacta basliyor bilgisi olan varmi acaba

mctlçy

maç c.tesi günü saat 13.00 da hawalar soğumaya bşladkça maç saatleride erkene alnmaya bşladı

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "mctlçy"maç c.tesi günü saat 13.00 da hawalar soğumaya bşladkça maç saatleride erkene alnmaya bşladı

ondan alınmadı yaz saati uygulaması bittiği için saat 13.00 e alınıyor  :lol:

Kadir ÇELEBİ

Keske MALatyada bu sorunlar olmasaydıda sunları agız tadıyla gole bogsaydık diyesi geliyor insanın neyse her durumda bizim bu takıma karsı mutlak galibiyet almamız gerek bunu bu sefer basarıcaz insallah..

Celebi emmoğlu tiribunde yerini alamıcak olursan bize bekliyorum macı izlemeye haberin olsun hatta birkac Samsunspor sevdalısı arkadaslarımızıda getirebilirsen hepbirlikte bizde bir tiribun olustururuz haberini bekliyorum..

celebi

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"Keske MALatyada bu sorunlar olmasaydıda sunları agız tadıyla gole bogsaydık diyesi geliyor insanın neyse her durumda bizim bu takıma karsı mutlak galibiyet almamız gerek bunu bu sefer basarıcaz insallah..

Celebi emmoğlu tiribunde yerini alamıcak olursan bize bekliyorum macı izlemeye haberin olsun hatta birkac Samsunspor sevdalısı arkadaslarımızıda getirebilirsen hepbirlikte bizde bir tiribun olustururuz haberini bekliyorum..

emmoğlu bakalım maça gitmeyi düşünüyoruım ancak olmazsa merak etme sendeyim yani çay suyunu koy gelirim her an. ancak malatya maçıda kaçmaz yani. buna gitmek istiyorum gel beraber gidelim.
bu maçı Allahın izniyle seyirci desteğimizle alacağımızı düşünüyorum.

mctlçy

Alıntı yapılan: "tuqberk"
Alıntı yapılan: "mctlçy"maç c.tesi günü saat 13.00 da hawalar soğumaya bşladkça maç saatleride erkene alnmaya bşladı

ondan alınmadı yaz saati uygulaması bittiği için saat 13.00 e alınıyor  :lol:

olabilr nie eziosnki şimdi :D  :D