SAMSUNSPOR 0-0 Kayserispor

Başlatan kadir55ist, 22 Mart 2006, 00:05:58

« önceki - sonraki »

Amsterdamli

Dobi Hasan defansdan oyuncu cikarip Caneri sokma cesaretini gosterirse artik yeni teknik direktor felan istemeyecegim. Sezon sonuna kadar o gotursun ozaman bizi.

Amsterdamli

Serkan--->Caner

Yapma Dobi, artik yeni teknik direktorumuz kim olacak topiginden devam ederiz  :wink:

kadir55ist

selam
kısmetsizmiyiz beceriksizmiyiz anlamadım direkleri geçemiyoruz ya
şu topu içeri sokun artık yeter ...

yirmiuc

Amsterdamli

Spikerde diyor, Samsun organize atak gelistirmekte zorlaniyor diye. Isi sansa birakma luksumuz yok.

Bakalim artik son on dakika bize ne getirecek.

kadir55ist

selam
bakalım akşam yinemi hakem hatsına kurban gittik bize gelincemi düdüklerini çalamıyorlar anlamadım. sahayada bişeyler atıyoruz bakalım ne olacak.

kadir55ist

selam
yine olmadı sahada karışmış ceza almassak iyidir.
hakem sahadan çıkamayacak galiba bu kadar gol kaçırırsan nasıl maç kazanacaz anlamadım. çarşamba günü inşallah rizeyi yenip yukarıyı yakalarız.

Gurbetci Bülent

Ertuğrul Sağlam
Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Samsunspor´a hem futbolcu hem de teknik adam olarak yaklaşık 10 yıl hizmet verdiğini belirterek, ´´Benim için duygu karmaşası yaşandığı bir gün´´ dedi. Sağlam, Samsunspor´un bugünkü futbolu ile ligde kalacağına inandığını belirterek, ´´Samsunspor bizden üstün oynadı. Kazanmayı isteyen taraftı, fakat golü bulamadılar´´ dedi. Bir soru üzerine Sağlam, karşılaşmada itirazlara neden olan bazı pozisyonlarla ilgili konuşmak istemediğini de bildirdi.

EVET BUNU BIRAZ ÖNCE FANATIKTE OKUDUM BIZIM ERTUGRUL KARMASIK DUYGUSAL YASAMIZ , ONUN DUYGUSUNA BEN..
HAKEMLERLE ILGILI KONUSMAK ISTEMEMIS ISTERSE ISINE GELMEZ CÜNKÜ.
ERTUGRUL HOCA AL O 1PUANA MÜNASIP Y......

samsunlu_gencler

heLaL oLsun admin kardese herifLer siteLerinde ßize sowsun ßiz onLara sowunce sende ßizim mesajımızı siL tek keLimeyLe heLaL oLsun sana

baha55

ya arkadaslar  herkez  bence  sakın olmalı,  kimseye  sövmeyelim , nolur.. 9  maç 90  dakıka  tezahürat yapalım bu yönetime ragmen liğde  kalalım.yukarıda Allah var  dua  edelim zalımın zulmunden korur bizi. bakalım kuddusi efendi evine gidipde  corbasını içip  nasıl  yataga  yatacak...akııttıgımız  her  göz  yasımız  haram olsun bogazında düğümlensin aldıgı  nefes  . eger hakkımızı  yediyseee  :oops:

Clint_Eastwood

AlıntıSamsun - Samsunspor'un sahasında 0-0 berabere kaldığı Kayserispor maçı sonrasında saha içinde ve dışında çeşitli olaylar yaşandı.
Karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından bazı Samsunsporlu futbolcular ve yöneticiler orta hakem Kuddusi Müftüoğlu'na tepki göstererek üzerine yürümek istedi.

Bunun üzerine araya giren bazı teknik adam ve yöneticiler hakemin üzerine yürümek isteyenleri engellemeye çalışırken, saha bir anda karıştı. Güvenlik güçlerinin olaya müdahale etmesi üzerine bir süre karşılaşmanın hakemleri polis korumasında saha içinde bekledi.

Daha sonra geniş güvenlik önlemleri arasında sahadan çıkarılan 3 hakem, stat ve çevresinin tamamen boşaltılması sonrasında polis aracı ile stattan çıkarılarak Polisevi'ne götürüldü.

Bu arada, karşılaşma sonrası hakem yönetimine tepki gösteren taraftarlar çok sayıda koltuğu kırdı. Şeref Tribünü önünde toplanan bir grup taraftar ise Futbol Federasyonu ve hakemler aleyhinde tezahüratta bulundu.

-AÇIKLAMALAR-

Samsunspor Antrenörü Hasan Şengül, yaptığı açıklamada, takımının iyi mücadele ettiğini, ancak aradıkları gölü bulamadıklarını söyledi.

Hakemle ilgili yorum yapmak istemediğini de ifade eden Şengül, ''Bu mücadele azmi ile bu takım ligde kalacaktır'' dedi.

Samsunspor Kulübü Başkanı Adnan Ölmez ise hakemin yönetimine tepki göstererek, ''Kendilerine başka oyuncak bulsunlar. Ne yapılırsa yapılsın kümede kalacağız'' diye konuştu.

Kayserispor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ise Samsunspor'a hem futbolcu hem de teknik adam olarak yaklaşık 10 yıl hizmet verdiğini belirterek, ''Benim için duygu karmaşası yaşandığı bir gün'' dedi.

Sağlam, Samsunspor'un bugünkü futbolu ile ligde kalacağına inandığını belirterek, ''Samsunspor bizden üstün oynadı. Kazanmayı isteyen taraftı, fakat golü bulamadılar'' dedi.

Bir soru üzerine Sağlam, karşılaşmada itirazlara neden olan bazı pozisyonlarla ilgili konuşmak istemediğini de bildirdi.

Kaynak: Mackolik

Serdar

takım galip gelmek için herşeyi yaptı.olmayınca olmuyor allah kahretsin böyle şansı.
çarşambaya bakacağız artık,yeneceğiz ve alt sıralardan kurtulacağız.

Ladikli

maç öncesi herşey çok güzeldi.herkes yeneceğimize inanmıştı.bunuda ilk dakikalardan itibaren gösterdik.ilk yarısı 3-0 bitecek maç 0-0 bitti.hakem çok rezil,berbat,iğrenç bir yönetim gösterdi.net penaltılarımızı göre göre vermedi,vermek istemedi.bugün iç sahadaki en iyi futbolumuzu oynadık.direklere ve kuddisiye takıldık.senin yatacak yerin yok.aynı yönetimi merak ediyorum kaç takımın maçında gösterebilir.adamın bilmem neresini neyaparlar.Başkan Adnan Ölmez akşam çıkta bişeyler söyle az sesin çıksın.stad çıkşına bilmem kaç nolu çıkış tabelası,bilmem ne demir kapılar yaptırana kadar bi açıklama yap.korkma cesur ol nelur ya Türkiye duysun.biz zaten burda gördük dönen rezillikleri

jean

girmedi bir turlu hakemde etkiledi biraz ama 6 hafta sonra 1 puan aldik ankarasporda yenildi en azindan fark 5 e indi umudumuz devam ediyor

timofte

Video : Samsunspor-Kayserispor maç özeti.. buradan indirebilirsiniz.[/color]

Herkes izledi gördü isteyen indirme işlemi 10 dakika süren yukarıdaki görüntüleri tekrar izleyebilir. Fazla söyleyebilecek bir şey yok. İnsanın maç yorumu yazası bile gelmiyor. Artık hakemlerin üzerimize oynadığı ortada. Tabi Federasyon başkanlık seçiminde daha önce Samsunspor'un 2002 yılında Trabzon maçını kaybetmesi yolunda hakeme talimat verdiği ortaya çıkanlara oy verirsek hata biraz da bizde. Bu saatten sonra hakemleri de bu SAMSUNSPORLULUK ruhunu ortaya koyarak ezmekten başka çaremiz yok. Başarabilirsek ligde kalacağız.