SÜPER LİG 2023-2024 | 8.HAFTA | Ç. Rizespor 1 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan mehmet yılmaz, 02 Ekim 2023, 21:12:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

08.10.2023 - Pazar
Saat: 13.30
Çaykur Didi Stadı
Beinsports1

Maalesef lige başlayabileceğimiz en kötü şekilde başladık. Üstelik sadece skorlar olarak değil, camia içindeki çalkantılar ve başkan başarısızlığı da cabası. Dağınık ve teknik direktörsüz bir takımımız var. Rize ise nispeten iyi durumda. Şartlar aleyhimize görünüyor. Yine de yenilgiyi Samsunspor'umuza yakıştıramıyoruz. Bu nedenle kazanırız diye temenni ediyorum.

_SoN_

defansif orta saha

Geçen hafta fener'den 5 yiyen rize bizi yenerek moral kazanır. Bu cümleyi bana yazdıranlara da yazıklar olsun

jean

Raqua55

alperen_55

Çok ümitlenerek sezona başladık,o kadar bizi gazladılar ki localar formalar kombine rekorları kırdık Hemde süperlig şartlarında iyi fiyatlarla.Fakat başkan bizi resmen kazıklamış.Tutarsa diye ucuz transferler yapmış ya da kandırılmış o da.
Gönlümüz puan yada puanlar almak ama maalesef net yeniliriz.Bir kaç maç daha galibiyet almazsak tribünler boşalır.Benim bu sene ile alakalı ümidim de kalmadı açıkçası.

Ekrem

Tüm heyecanımızın kırdınız. Umarım yeniden heyecanımızı geri yakalarız

emrealtinsk

O kadar tepkiye rağmen gene Okan ile başlamak diyecek söz yok. Kaldı ki 11 de 6 Türk var yabancı kısıtlamasından değil okanın olması

gkhn

Kırmızı kart doğru umarım bu avantajı kullanırız.

GurbetciFanatik

Bizde salakca bir kirmizi kart yemezsek yeneriz artik galiba.

_SoN_

Şu maçı kazanamzlarsa Fuat direktör dahil hiçbiri gelemsinler Samsun'a.

Yazık vallaha, o serbest vuruş sol ayaklı adama mı kullandırılır, zeki vursa sağ ayaklı akıllı uslu biri vursa penaltı gibi atıştı.

ercan0655

Bu kadar kalitesiz adam nasıl bir araya getirildi, anlamıyorum. Karsi takim belki 9 kişi kalirsa belki gol atabilirsiniz. Topu seyrediyor takım.

gkhn

Hücum olarak sadece Fofana bir şeyler yapabiliyor çok yetersiziz maalesef pozisyon üretme anlamında.

_SoN_

Kim fark yaratarcak, skoru kim getirecek gerçekten çok merak ediyorum.

futbolcu

Dimata çıkmalı, bişey yapmıyor.
Hiç koşmuyor