SÜPER LİG 2023-2024 | 7.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1 - 2 Gaziantep Fk

Başlatan Sadece Samsunspor, 24 Eylül 2023, 22:51:41

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

29 Eylül 2023

Saat: 20.00

Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu

Süperlig de ilk defa konu açıyorum. Umarım uğurlu gelir. Hüseyin hocam bu senin son şansın artik ilk 5 haftada kim 11 oynar kim oynamaz çözmüş olman lazım. Gaziantep Fk da Sumudica geri döndü. Taraftar bence son kez bu maçta arkanda duracak. Bunu iyi kullan hocam burdan bi çıkış yakala. O 3 puanı alacağız...

cembaba

Sezonun ilk galibiyetini alacağımız bir maç olmasını bekliyorum. Özellikle uyuyan devin uyanacağı bir maç olacak. Hüseyin Hocamın da rahat bir nefes alacağı, umutla geleceğe bakacağımız bir maç olacak. Prime Samsunsporlular bilir ki her şey kötü giderken, bir kıvılcımla her şey değişir. O kıvılcım bu maç olacak. Hatta iddiamı arttırıyorum. Hem Gaziantep hem Rize galibiyeti bekliyorum takımdan.

Stoper

Artık kazanıp, güven ve moral depolamak gerekiyor. Hüseyin hocanın da başarılı olmasını istiyorum, kredi kazanmalı hoca, o da galibiyetle olacak.

brigand

Çok zor maç. Acil eylem planına doğru geldik sayılır.

Elyesa

huseyin hocanin son sansi bencede..Coook basit goller yiyoruz daha 5 hafta mac yapdik 33 mac daha varken coook erken lige vedaa etmis gibi yorumlar yapiyoruz ne demisdik zamaninda!!

Biz Bitti Demeden Bitmez !!!

jean

Sakasi kalmadi isin beraberlik bile isimizi gormez

Raqua55

Diriliş mi diyoruz o zaman? Hafta sonu çok demoralize olmuştum. Fakat 2 galibiyet ile bu işin dönebileceğini iyi biliyoruz.

Prime Samsunsporlular olarak bu noktalardan dönüşleri severiz.Ki Döneceğiz. Hataysporun yakalamış olduğu ruhun yarısını yakalayalım bu lig döner bize.

Sol Açık

5 maçta 1 puan da alsak, çok şey kaybetmiş değiliz.

Gaziantep'i de izledim, öyle ahım şahım bir oyunları yok. Ama Sumudica etkisi ile canlanmış durumdalar.

Bunlara karşın, oyunumuz ışık vermiyor ve muhtemelen Hüseyin hocanın son şansı olacak bu maç. Hoca da bunun farkındadır. Bu durumun hoca üzerinde ekstra gerilim yaratacağını düşünüyorum.

Bu gerilimden 3 puan çıkar mı derseniz; benim çok umudum yok. Umarım yanılırım ve Hüseyin hoca başarır...

_SoN_

3 puan çıkmazsa değişiklik şart, bunu herkes farkında, oyuncular eğer biraz olsun hocaya inanıyorlar çıkıp bu maçı alacaklar, başka alternatif yok, aksi bir durumda, özellikle malubiyette hoca istifa eder yada ettirilir.

binikalamadım

bu maçta fiyakalı bir galibiyet oluşmazsa fırtınalar kopar...

Stoper

"1 galibiyet tüm süreci lehimize çevirecek"

Alınacak 1 galibiyetle tüm sürecin terse döneceğini dile getiren Eroğlu, "Eminim ki taraftarımız cuma günü de o desteği kesinlikle vereceklerdir. Samsunspor baktığınızda 5 maç sonunda iç sahada oynayacağı ilk maç olan Gaziantep FK maçı. Cuma günü yine taraftarımızla beraber çıkacağımız Gaziantep FK maçına en iyi şekilde hazırlandık ve o gün kesinlikle galibiyetle ayrılacağımıza inanıyorum. Şu ana kadar oynadığımız 5 maçın 4'ünü deplasmanda oynadık. İç sahadaki ertelenen İstanbulspor maçı belki bizim için kazanacağımız bir maçtı. O gün kazansak bugün bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık.

1 galibiyetin bütün süreci lehimize çevireceğini biliyoruz. Ama maalesef ki futbolda şanssızlıklar zaman zaman yaşanıyor" diye konuştu.

"Buradayım ve Gaziantep FK maçına odaklandım"

Kötü gidişat sonrası görevine devam edip etmeyeceği sorulan Eroğlu,
"Buradayım. Gaziantep FK maçına odaklandım. İş odaklı çalışan bir insanım. Aldığım görevi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan bir insanım ki bunu ilk gün geldiğimden beri söyledim. Burada çok mesai harcıyorum. Ekibimle beraber çalışıyorum. Bizim için önemli olan şu an odak noktamız Gaziantep FK maçı ve tamamıyla buna odaklandık.

Taraftarımızın da buna odaklanmasını istiyorum. Biz de bu maçı kazanıp süreci lehimize çevirdikten sonra sürecin tamamıyla Samsunspor'un lehine akacağını söyleyebilirim" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
https://www.google.com/amp/s/www.sondakika.com/amp/haber-samsunspor-teknik-direktoru-huseyin-eroglu-gaziant-16370929/

Sadece Samsunspor

Dun boyle konustu bugun yollar ayrildi. Buyuk ihtimal maca hocasiz cikacagiz

_SoN_

Dün hoca basın toplantısı yapıp önümüzdeki süreç için olumlu konuşmuştu, bu maç öncesi ayrılığı benim gibi kimse beklemiyordu, burada bir restleşme olmalı, hocaya puan kaybında yollar ayrılacağı söylendiyse oda bu şekilde devam etmemeyi uygun görmüş olabilir, hocasız maça çıkmak ayrı bir talihsizlik, bu ligi bilmeyen düşük profilli bir hoca ile anlaşmak çok ayrı bir talihsizlik olur, alınan kararın doğru olduğunu söylemek için açıklanacak hocayı görmek lazım, gelen gideni aratacaksa gerçekten Hüseyin hocaya haksızlık edilmiş olur.

jean

Acikcasi iyi oldu bu sekilde girmezdi insaallah iyi bir hoca gelir

binikalamadım

Hüseyin Hoca ile devam ya da ayrılık kararı bu maçtan sonra verilmeliydi...Yanlış şeyler oluyor takımda.