Emre Demir

Başlatan _SoN_, 03 Şubat 2023, 13:03:54

« önceki - sonraki »

_SoN_

Fenerbahçe, Barcelona'dan transfer ettiği Emre Demir'i kiraladı.

Haber Global'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre; Fenerbahçe, Barcelona'dan bedelsiz olarak transfer ettiği 19 yaşındaki hücum oyuncusu için oynama garantisi veren bir kulüp arıyordu.

1. Lig'de Samsunspor'dan gelen teklifi değerlendiren Fenerbahçe, onay verdi ve kiralama için anlaşmaya vardı.

Emre Demir'in de Samsunspor'a gitmeye sıcak baktığı ve perşembe akşamı imza için Samsun'a gideceği öğrenildi.

KAYSERİSPOR'DAN BARCELONA'YA TRANSFER OLMUŞTU

Futbola doğum yeri olan Mersin'de başlayan Emre, 8 yaşındayken dayalı döşeli bir ev ve babasına iş garantisi karşılığında Kayserispor'a transfer olmuştu. 2021'de ise 2 milyon euro bonservis ve bonuslar karşılığında Barcelona'ya imza atmıştı.

Sadece Samsunspor

Şuan kadro bozulup 11 yazılacak bir oyuncu değil. Barça altyapısında ne yaptı etti bilmiyoruz. Soru işareti. Yeteneği illaki vardır barça altyapıya gittiğine göre ama şuan zamanı değil deneme yapmak için

Raqua55

03 Şubat 2023, 14:24:02 #2 Son düzenlenme: 03 Şubat 2023, 16:25:13 Raqua55
Hüseyin hocanın takdirine kalmış.Bence Dogrudan ilk 11 e giremez sonradan girdiklerinde katkı sağlarsa 11 e alınabilir.Kadro derinliği acısından iyi oldu.Yalnız yazımı düzelticem çocuk yetenek olarak bu lige fazla bile gelebilir.Kayserispor maçlarından bir kesit seyrettim çok değişik.İnşşallah fizik olarak iyi durumdadır.Barcelonadan gelen oyuncunun fizik durumu iyidir diye tahmin ediyorum.

adige73

Bence gereksiz bir transfer açıklamalarında Fenerbahçe de oynayabilmek için Samsunspor a geldim gibi birşeyler diyor yani biz de antrenman yapıp Fenerbahçe de oynayacak

_Jack Daniels_

Recep Niyaz kadar performans verse yeterli olur. Tam aradığımız tipte oyuncu ama maç eksikliği bariz sorun.

Raqua55

Alıntı yapılan: adige73 - 03 Şubat 2023, 22:55:03Bence gereksiz bir transfer açıklamalarında Fenerbahçe de oynayabilmek için Samsunspor a geldim gibi birşeyler diyor yani biz de antrenman yapıp Fenerbahçe de oynayacak

Abi bizde 14 15 maçda gole asiste katkı sağlasın sonrasında nereye gidiyorsa gitsin.Bu sezon artık çıkalım.Ki katkı sağlayabilecek potansiyeli var

mehmet yılmaz

Henüz 19 yaşında olan Emre Demir, devre arasında Fenerbahçe'den kiralandı. Yarım sezonluğuna geldiği Samsunspor'da fazla forma şansı bulamasa da kariyerine bir şampiyonluk yazdırmış oldu. U19 Milli Takımında da oynayan Emre, Samsunspor'da sadece iki maçta oynadı ancak buna rağmen bir gol atmayı başardı.