Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

Ollivanders

Alıntı yapılan: holigan_itü - 07 Şubat 2010, 21:08:47
sevgılıler gununde kocaelınde tek askımız samsunsporu desteklemek dılegıyle...

hic sorma kardesim yaparız insallah bir kocaeli seferi:D

SmSnLee

Kocaeli lisans problemini çözdü çözmesine de hala daha sevenlerini sevindiremedi.Bugünde şansız bir yenilgi aldılar.Lakin yeneceğimize inanıyorum.Tek korkum seyircisiz oynama cezası bizim maçla birlikte bitecek.Stadı dolduran bir kitleye sahip olmasalarda taraftar grupları(Hodrimeydan)hakkını veriyor.

Orada yalnız olacağımızı düşünmüyorum.Samsundan organizasyon olacaktır elbet.İstanbul'dan da Samsun sevdalıları şimdiden hazırlıklara başlamışlardır.Başta da belirttiğim gibi YE-NE-RİZ umarım... ;)

salihcakir

inşallah istikrarımız devam eder de kazanırız. ben de, bizim takımın yıllardır ırmakları geçip derelerde boğulma alışkanlığından çekiniyorum açıkçası.

kocaeli yerimizi alacağımız kısmet olursa.

jean

ilk defa sevgililer gunu kutlicam kismet olursa sevgilimden once hediyesi samsunspordan bekliyoprum her zaman sansimiz tutuyor bu seferde yenecez ins zor mac olacak ilk golu yeyip pesine iki tane atacaz gibi his var icimde taraftarimizi bekliyoruz maca istanbul ve cevreden bu maci almaya calisacaktir oyuncularimiz 150 bin tl prim alacaklar alirsak pacayi yirtariz moral olarak

holigan_itü

Alıntı yapılan: Serpico55 - 07 Şubat 2010, 21:09:38
hic sorma kardesim yaparız insallah bir kocaeli seferi:D

kardesım mecbur yapcaz ben 2 haftadır ''kocaelı macına kadar kazansakda serı yapsak'' dıyodum sımdı gıtmemek olmaz ınsallah bı sorun cıkmazda kocaelı ye de gıderız :) sora da bolu tabı :))

ankarta 55

HaSaNCaN

GençKozluklu

2 gahftadır galip geliyopruz. İnşalah artık bir kalsikhaline gelen Kocaeli deplesmanından da galibiyetle geleceğiz. Kısmet olursa tribündeki yerimizialacağız.

gozgoz yýlmaz

Samsun tabelasında çekindikleri resmi unutmadık!  >:(

Vuralım, düşürelim. Kontra ataklarla 3-1 alırız. İzmit'te bile galibiyetimiz fazla onlardan. Toplamda hiç sormayın zaten.

lucarelli

Son iki haftaki performansımıza bakarak kolay alabileceğimiz bir maç.

İnşallah kazanırız...

samsunmania

Çok çok zor bir maç. Kocaeli son şanslarından birini kullanacak. Gol sıkıntıları had safhada. Bizim de defansımız oturdu. Yenileceğimizi düşünmüyorum. Eğer yenersek Hacettepe maçı stadımız dolar taşar. İnşallah galip geliriz.

ali ihsan

samsunmania

ali ihsan

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 08 Şubat 2010, 01:31:12
Aliihsanım bayağı istekli gördüm seni.  ;D ;D

Bildiğin gibi değil abi  :)  Coştum iyice  :D

KareAs55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 08 Şubat 2010, 01:34:03
Kocaelispor'un son şansı. Takımı ısındı birbirine sanırım bugün tek golle kaybetmişler Adana'ya. Seyirci ile birlikte hırs yaparlar baya. Keşke bir iki hafta evvel oynasaydık hem seyircisiz oynama cezaları vardı, hemde kadroları henüz oturmamıştı.

İlk golü bulursak dağıtırız ...

Bu akşam Kocaeli Forumu nu ziyaret ettim adamlar Düşdüklerine inanmışlar ümitleri yok bizdende çok korkuyorlar :)