10- Göksu TÜRKDOĞAN

Başlatan sadece55, 16 Ocak 2017, 09:12:42

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

İlk 11 oyuncusu değil. Sonradan girdiğinde faydası oluyor. Maliyeti çok yüksek değilse iyi bir yedek olarak kalabilir.

nomak55

Yedek kalmayı sorun etmeyecekse kalabilir. Ancak kesinlikle ilk tercih OLAMAZ

samsunsporlu1994

Keşke şunla da yollar ayrılsa.

Levent ÖCAL

Bu arkadaşla ilgili bir gelişme yok sanırım. Osman unuttu heralde onu burda  :D

Karabudun

Alıntı yapılan: Levent ÖCAL - 16 Haziran 2017, 09:04:51
Bu arkadaşla ilgili bir gelişme yok sanırım. Osman unuttu heralde onu burda  :D

Osman bir yere kapağı atabilirse Göksu'yu da çağırır yanına.

muzaffer4

Forma numaraları belirlenirken hangi yüzle 10 numarayı almış insan cidden hayret ediyor.

55.hakan

Gol atmadan önce de söyledim.Bugün çok istekliydi.İleri ön bölgeyi toparladı.Golü de güzeldi.Böyle azimli devam et.

GurbetciFanatik

:( :( :( y
yok abi hattrick yapsa bile ben bu adami sevmiyorum.

sadece55

Şuan ki kadro yapısıyla mecburen oynatmak zorundayız yoksa ilerde top tutabilme şansımız yok.

ngonge

Ben de beğenmiyorum. Güzel gol attı ama ceza sahasında ayağına top geldi mi eli ayağına dolaşıyor.

yilmazselcuk55

Sezon başından beri forvet bölgesinde hazır olan tek oyuncumuz Alpay görmedi göremedi görmek istemedi ama Beşim Hoca sahaya sürünce farkını belli etti.

tactician

Alıntı yapılan: yilmazselcuk55 - 01 Ekim 2017, 22:12:02
Sezon başından beri forvet bölgesinde hazır olan tek oyuncumuz Alpay görmedi göremedi görmek istemedi ama Beşim Hoca sahaya sürünce farkını belli etti.

Aksine yoğun idman temposundan ve fiziksel yüklemelerden dolayı formu en geri giden oyuncumuz Göksu idi.
Yaşlı adamların formunu geç tutması biraz da bu yüzdendir.
Hala tam formda değil ama zaman içerisinde daha iyi olacak ve yararlı bir alternatif olacaktır.

Karabudun

Jeneriklik gol attı ancak bu onu hala iyi bir oyuncu yapmıyor. Ben beğenmiyorum kendi adıma.

ali ihsan

Ayite,Göksu,ABS,Ahmet Cebe gibi 30 yaş üstü isimlerin form tutması vakit alır.Oynadıkça üzerine koyacaklardır.Ayite,Angan,Chibuke 3'lüsünün performansı bizim ligdeki durumumuzda belirleyici olacaktır.

özkan

Alpaya olan hırsından bu maç iyi oynadı.Devamı gelmez.