Şırnaklıyız, Samsunsporluyuz...

Başlatan mehmet yılmaz, 05 Ağustos 2009, 13:14:47

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıŞIRNAKLI FANATİK MAÇI İZLEDİ
Şırnak'ın Silopi ilçesinde yaşayan Samsunspor sevdalışı Muhsin Bordoğan..
25 Ağustos 2009 Salı 13:18

Şırnak'ın Silopi ilçesinde yaşayan Samsunspor sevdalışı Muhsin Bordoğan, www.samsunspor.bis sitesinin misafiri olarak Karabükspor maçına geldi. Fanatik Bordoğan,"Rüyalarım gerçek oldu" dedi

SİLOPİ NİRE
Bir süre önce gazetemizde de ropörtajı yayınlanan Şırnak Silopili Samsunspor taraftarı Muhsin Bordoğan'ı, www.samsunspor.biz internet sitesinin davetlisi olarak Samsun'a geldi. Dernek üyeleri tarafından 2 gün boyunca Samsun'da mifafir edilen Silopili Samsunspor fanatiği Bordoğan Samsunspor-Karabükspor maçını da izledi.

HEYECANLANDIM
Samsun'da doyasıya iki gün geçiren Şırnaklı taraftar Muhsin Bordoğan, halı saha maçı, sahur yemeği, iftar yemeği gibi organizasyonlara katıldı ve kaptan Ercan'la biraraya geldi. Karabükspor maçını izleyen Muhsin Bordoğan,"Bu mutluluk bana yeterde artar. Rüyalarıma giren takımımı izleme imkanı buldum. Maçta çok heyecanlandım, Karabük'ü elimizden kaçırdık. Buna çok üzüldüm" dedi.

YİNE GELECEĞİM
Samsun'dan Silopiye çok güzel analırla gideceğini de ifade eden Muhsin Bordoğan,"www.sams unspor.biz sitesindaki arkadaşlarıma bana bu fırsatı verdikleri için çok mutluyum. Samsun'u ve Samsunspor'u çok seviyorum. En kısa zamanda ailemle birlikte bir maça gelerek arkadaşlarıma sürpriz yapacağım" diye konuştu.www.samsunspor.biz sitesi üleyeri ise,"Gerçek bir Samsunsporluyu ağırlmamaktan onur duyduk" dediler. 

http://halkgazetesi.com.tr/news_detail.php?id=15989

Haberi yazan biraz sallamış ama özüne dokunmamışlar yine de, güzel olmuş... :)

**KaR6**

mehmet yılmaz

AlıntıEn kısa zamanda ailemle birlikte bir maça gelerek arkadaşlarıma sürpriz yapacağım
:)

İyi de, sürpriz yapacaksa sana niye desin Yusuf abi? Hadi, sana dedi diyelim, sen sürprizi niye bozarsın? Yok böyle bir gol!...  :P

55JNR55

Bence Muhsin abi gibi insanlar için çok ufak bir haber Muhsin abinin Düşüncelerini tüm samsunda bilboard'lara asmak lazım ki samsun halkı kimin neye aşık olduğunu görsün gözlerinin önünde ne var belki farkederler...

Recep

Alıntı yapılan: samsuni - 26 Ağustos 2009, 01:52:37
  :)

İyi de, sürpriz yapacaksa sana niye desin Yusuf abi? Hadi, sana dedi diyelim, sen sürprizi niye bozarsın? Yok böyle bir gol!...  :P
gazetecilerin içinde var be Samsuni illaki habere bir şeyler katacaklar :)

celebi

fanli03

sadece55

Hocam bırakta o ayrıcalık bize kalsın unutmaki herkesten samsunsporlu olmaz

mehmet yılmaz

Şırnaklı Muhsin'in hayali gerçek oldu

25 Ağustos 2009 / 12:50

Şırnak Silopili Samsunspor taraftarı Muhsin Bordoğan'ın en büyük hayali bir gün 19 Mayıs Stadı'nda Samsunspor'un maçını izlemekti. Ve o fanatik Muhsin Bordoğan, samsunspor.biz sitesinin şeref konuğu olarak 2 gün boyunca Samsun'da idi

Şırnak Silopili Samsunspor taraftarı Muhsin Bordoğan'ı, sitemizin şeref misafiri olarak 2 gün boyunca misafir ettik. Cumartesi günü Samsun'a gelen taraftar kardeşimiz iki gün boyunca daha önce hiç görmediği Samsun'da misafirimiz olurken, halı saha maçı, sahur yemeği, iftar yemeği gibi organizasyonlarımıza katılıp, Karabükspor maçımızı da 19 Mayıs Stadyumu'nda seyretti. Kendisini tanımaktan dolayı çok mutlu olduğumuz Silopili Samsunsporluya, bu büyük takıma gönül verdiği için teşekkürlerimizi sunuyoruz.

www.samsunspor.biz

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=28249

Oflu

Alıntı yapılan: 55JNR55 - 26 Ağustos 2009, 01:53:52
Bence Muhsin abi gibi insanlar için çok ufak bir haber Muhsin abinin Düşüncelerini tüm samsunda bilboard'lara asmak lazım ki samsun halkı kimin neye aşık olduğunu görsün gözlerinin önünde ne var belki farkederler...

Evet Yusuf Ziya'nin o pisirik siritmasini görecegime, Muhsin abinin Samsunspor aski ile bakan gözlerini görmeyi tercih ederim Samsunda.

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Bu şırnaklı kardesimizin düşüncelerini bizim bürokratların kafalarını yarıp içine koysak nafile,adamlar pişmiş kelle mübarek yine de sırıtırlar.bu ampul kısa devre yapıyor samsunumuzda değiştirmek gerek en yakın zamanda

silopilimuhsin

arkadaşlar burda bir arkadaşım çok etkilendi takımdan ve onu samsunsporlu yaptım adı bilal güner yeni genç samsunsporlu

CriminaL

Alıntı yapılan: silopili55 - 27 Ağustos 2009, 14:39:44
arkadaşlar burda bir arkadaşım çok etkilendi takımdan ve onu samsunsporlu yaptım adı bilal güner yeni genç samsunsporlu

helal olsun !!!

BÝR SEVDADIR SAMSUNSPOR

Alıntı yapılan: silopili55 - 27 Ağustos 2009, 14:39:44

eyvallah kardeş.sağolasın.samsunspor sevdasını türkiyenin hatta dünyanın dört bir yanına  taşımaya devam edelim hep beraber