samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

millwall

abi 6. bacak arasını sanırım kenarda maçı izleyen turuncuya attım.çocuk çok istedi kıramadım  :D

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: doğan - 19 Aralık 2010, 02:28:51
elimizden geleni yapacağız Mehmet duydunmu !!! ::) ::)

haftaya da erdem eyneli getirelim abi :) :) :)

serkan abi çok zor, sakatlığı da varmış. kendi arkadaş çevrsiyle oynuyorlarmış ama sakatlık yüzünden ona da ara vermiş. yine de deneriz şansımızı...

doðan

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 19 Aralık 2010, 02:30:49
ben üç kere yedim onu bilirim

senin kadar mücadele etseydim bende 2 tane daha yerdim valla adam özellikle kolluyo orayı  ;D ;D

millwall

doğan abi başka çalım atmayı bilsem valla atacam bilmiyorum : )

doðan

Alıntı yapılan: samsuni - 19 Aralık 2010, 02:31:47
haftaya da erdem eyneli getirelim abi :) :) :)

serkan abi çok zor, sakatlığı da varmış. kendi arkadaş çevrsiyle oynuyorlarmış ama sakatlık yüzünden ona da ara vermiş. yine de deneriz şansımızı...

Erdem eynel i getirelimde önce bi yanına toplu olarak gidelim ;
Kasım Abiye söyleriz haftaya belki imdat hoca da gelir  ::)

Ayberk

Burada selçuk abinin tespitini paylaşmak istedim:

"Ulan adam efsane gibi bişey lan, ama baksana maça geliyo, muhabbet ediyo, bi de şimdikilere bak! yeşilyurtta falan görünce s..tiri basıyolar; fark işte abi!"

mehmet yılmaz

iyi olur kasım, imdat ikilisi. kaleye de radaca'yı çağırdık mıydı tamam olur :) :) :)

Seçkin, nerdesin? Taraftar çıldırdı, fotoları istiyor  8)

kalptenþimþek

Akyol

Maçta penaltı olunca ben atamam dedi ama bakın zamanında kime atmış  >l<

celil sağır

kalptenþimþek

edmontdante

Bacak arası atma hususunda gördüğüm en büyük üstad kesinlikle Hapay'dır.
2 saniye içinde peşpeşe 2 tane atanını ise hiç görmemiştim bu gece onu da gördüm.
Tebrik ediyorum.Ben Hapay'ı gördükten sonra bu işi bıraktım zaten.
Maç güzeldi.Tabi ki morukların klasik kadrosu bozulunca makina işleyişi de bozuluyor.Ayrıca bizim takım 1 kişi eksik oynadı.Ben taç çizgisi kenarında parkettim.Alt-üst siyah giyince de zaten kimse beni göremedi.
Bu gençlerde maya tutmuyor ne yapsalar.
Yine de güzel mücadele oldu.Babasamsunlunun maçın sonlarına doğru yaptığı kritik hamle maçın dönüm noktası oldu.

millwall

abicim estağfirullah senin yanında lafımız mı geçer?sen bugün hasta olmasan bize bacak arası atardın,izleyenlere atardın bir Celil abiye atmazdın o da saygıdan : )

Sercan