Bank Asya 1.Lig 22. Hafta / Kocaelispor- Samsunspor'umuz: 0-4

Başlatan Kadir ÇELEBİ, 07 Şubat 2010, 16:37:55

« önceki - sonraki »

celebi

Grup istanbul 55 orada olacak ancaka şahsım zor bu hafta ya :(

KareAs55

Alıntı yapılan: erkutdem55 - 08 Şubat 2010, 22:10:31
0-1 karşıyaka galip :(:(:(:

Ne fark ediyor zaten karşıyaka ya ikili averajdan kaybediyoruz enazından altay ile aramızda 12 puan var birde maçımız var içerde o açıdan bakabiliriz  ;)

Sercan

erkutdem55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 08 Şubat 2010, 23:02:28
Ne fark ediyor zaten karşıyaka ya ikili averajdan kaybediyoruz enazından altay ile aramızda 12 puan var birde maçımız var içerde o açıdan bakabiliriz  ;)

Doğru önce üzülmüştüm ama Altay'a ilk maç 1-0 yenilmiştik yani iklide önlerine geçebiliriz.Biz galip gelelim gerisi gelir,belki çok zor ama umut ederek birşey kaybetmeyiz,bu kadar açık farka rağmen umutlanmamız bile herşeyin iyiye gittiğini gösteriyor

**KaR6**

celebi

cembaba

Bence bu maçı rahat alacağız. İnşallah Allah yardımcımız olsun kazanalım şu maçı. Sonraki Hacettepe maçı o stada girmek ölüm demek gibi birşey. Haydi Samsunspor' um kazanırsın sen bu maçıda...

Forvetim

kolpalar için son maçlar kurtulmalarıda çok zor artık ama biz akıllı oynayıp tabiri caizse evire çevire alacağız maçı. ben inanıyorum. dikkatli olalım gol yemeyelim rahat oynayalım strese onlar girecek gollari biz atacağız

kalptenþimþek

kocaeli için final maçı; bankasyaya veda maçı olur..
3-1  veya 4-2 alırız inşallah..

kaptan 55

usare

pitbul055

09 Şubat 2010, 11:20:22 #101 Son düzenlenme: 09 Şubat 2010, 12:02:03 salihcakir
Alıntı yapılan: kaptan 55 - 09 Şubat 2010, 10:12:37
KOCANIZ GELİYOR
süper olmuş kardeşim  ;D ;D

ulan kocaeli sizi yenmek farz oldu.

s_uzunkaya

futbolcuları ve teknik ekibin hırsı niyetlerinin bozuk olduğunu gösteriyor :) bütün maçları almacasına oynayacağamız garanti ve oynana futbolu ve hırsı görüncede taraftar olarak da inanclıyız, biz isteyelim kimse önümüzde duramaz. ama ne zaman umutlansak,ne zaman güzel futbol oynasak ertesi hafta illa bir kaza geliyor başımıza. bu böylemi olcak yoksa bu sefer şeytanın bacağı kırılcakmı kocaeli gibi umutssuz bir takım karşısında bunu çok net görebilceğiz. eğer samsunsporumuz bu maçıda parçalarcasına oynarsa ve rağabetlik emaresi dahi göstermeden oynarsa ki anlayacağız haketen niyetimiz bozuk :D ak .öt kara .öt bu haftaki oyun  tarzından belli olcaktır...haydi samsunum parçalaaaaa....

Jnr.Serkan

kocaelinin kaybetceği birşey yok...kontrolsüzce üstümüze saldırırlar.burda en büyük iş rakip alana hızlıca geçen turgut oktay ve abdülazize düşüyor.turgutun bindirmeleri çok önemli.savaşta üzerindeki ürkekliği atıp artık bi patlama yaşarsa kontraatak futboluyla 3-4 gol atarız.
-ki ilk golü biz atarsak kocaeli dağılır maç farka bile gidebilir.önemli olan onları taraftar baskısına sokmak.taraftarları futbolcular ismetpaşadan çıkamaz yenilirsek diyorlar.onlarda biliyorlar baskıyı.hadi samsunum bas şu kolpaeli ne

erkutdem55

ilk golü atarsak kesin kazanırız,ilk hızlarını kesip golu bulursak iş biter,o stresle geriden maç çeviremezler,muhtemeln koltuklar kafalarına inecek zaten