Hazırlık Maçı 4- SAMSUNSPOR'UMUZ - İstanbul Güngörenspor

Başlatan germencisse, 13 Ağustos 2012, 00:15:34

« önceki - sonraki »

Desiqner

Canberk şuan yok.Şuan çok kötüyüz.Bir iki atak oluyor onuda Aykut Çift yiyor.Bu çocuktan bi nane olmaz.

Jnr.Serkan

maraton

holiganların yaptığı takım bu kadar olur, yönetim istifa !!!  :kafa: :x(( :kafa:

Desiqner

Halil İbrahim pişerse iş yapar ama hani belki gol olacak moral bulacağız ama bu aykutla olmaz.Ayağına gelen topu kaçırmalar,karşı karşıya kalecinin üstüne atmalar...

Kodalak

Alıntı yapılan: Desiqner - 13 Ağustos 2012, 16:39:59
Canberk şuan yok.Şuan çok kötüyüz.Bir iki atak oluyor onuda Aykut Çift yiyor.Bu çocuktan bi nane olmaz.

teşekkür ederim.

cezayir55

gençleri takıma monte edeceğiz diye takımın kalitesinide düşürmemeliyiz bu söz mustafa denizliye  aittir

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: cezayir55 - 13 Ağustos 2012, 16:44:27
gençleri takıma monte edeceğiz diye takımın kalitesinide düşürmemeliyiz bu söz mustafa denizliye  aittir

O gitsin sağlık sorunlarıyla ilgilensin  :)

cezayir55

Desiqner

Canberk sakatlanmış.Fizyoterapistle çalışıyormuş.

Desiqner

17:20'den itibaren 2.yarıyı yayınlayacaklar.Teknik bir sorun var galiba.

cany

ilk maç neyse de böyle sürekli yenilince insan harbiden geriliyo. bi de alt liglerdeki takımlar. ne yapacaz bu sene bilmem

Desiqner

Aynen moral falan kalmadı.O yankı ne öyle ya.Korner kullanmasından belli adamın oyunu.Niye bu çocukta gitmedi a2'ye anlamıyorum...

Kodalak

Alıntı yapılan: Desiqner - 13 Ağustos 2012, 16:55:43
Aynen moral falan kalmadı.O yankı ne öyle ya.Korner kullanmasından belli adamın oyunu.Niye bu çocukta gitmedi a2'ye anlamıyorum...

yankının soyadı şengünde ondan :evet: ;)

Desiqner

Ollivanders