STSL 2011-2012/ 11.Hafta | Bursaspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan AntZ, 05 Kasım 2011, 08:32:37

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Ertuğrul Sağlam maçı bize verseydi karakterli adam olurdu, ekmek yediği takımı kazandırdı ve karaktersizlik yaptı! Samsunsporluluğunu gittiği her ortamda göğsünü gere gere söyleyebilen yürekli adam Ertuğrul sağlam karaktersiz! Maçtan sonra kendi tribünlerine gitmeden Samsunspor tribünlerine gelen vefalı adam Ertuğrul Sağlam karaktersiz! ne karaktersiz adammış vay be!

ahmetsefa55

dün statta olupta Ertuğrul Sağlam'la gurur duymayan bir Samsunspor'lu olduğunu düşünmüyorum.

ayrıca mehmet abinin de dediği gibi biri için adam değil veya Samsunspor'lu olduğuna inanmıyorum gibi birşey söyleniyorsa ondan daha fazlasını ortaya koymak gerekiyo diye düşünüyorum...

samsunmania

Bir kısım taraftar? Ertuğrul'a teknik direktörlüğü zamanında ana avrat sövmeseydi onun Samsunspor'dan kopması imkansızdı. Şifo'dan, Tanju'dan vesaire futbolun içindeki Samsunslulardan bile duymadığımız görmediğimiz vefayı ve saygıyı gördüğümüz adama haksızlık yapıp olayın posasını çıkartmayalım derim.

Lusage

pitbul055

Alıntı yapılan: serkancengiz - 22 Kasım 2011, 23:29:50
adam gibi adamın hakeme zenke için el işaretiyle sarı kart göster demesi Samsunu terkettiği gün şahsım adına düşük olan karekterini birkere daha ıspatladı.
>l<

GençKozluklu

Alıntı sahibi: serkancengiz üzerinde Bugün  00:29:50
adam gibi adamın hakeme zenke için el işaretiyle sarı kart göster demesi Samsunu terkettiği gün şahsım adına düşük olan karekterini birkere daha ıspatladı.

Ertuğrul Sağlam'a bile laf edebielcek taratarımız varsa pes yani. Adam oyun içinde pozisyonu yorumlayıp tabiki hakemden kart isteyebilir. Sonuçta profesyonel ve çalıştırdığı takımdan ekmek yiyor. Ne yapsaydı. Takımını oynamayıp 1 puanı hediye mi etseydi. Ası ltartışılması gereken Zenke'nin saçma hareketi.

Ertuğrul'u duruşuyla ve adam gibi tavrıyla daha da sevdim .Böyle şahsiyetli tekni kadam ve futbolcu Türkiye'de yo kdenecek kadar azdır. Ertuğrul'a bari saygısızlık etmeyelim arkadaşlar.

sadece55

Ertuğrul futbol üstü bir adamdır.Bu Kirlenmiş dünyanın temiz kalmış çocuğudur.Bizden diyebildiğimiz ender adamlardandır.Adam gibi adamdır Ertuğrul SAĞLAM..

mehmet yılmaz

23 Kasım 2011, 11:30:21 #577 Son düzenlenme: 23 Kasım 2011, 11:36:47 samsuni
Sadece Ertuğrul Hoca için demiyorum
Kendi değerlerine bu kadar rahat küfür eden
Onları bir kalemde harcayan
Küstüren
Evlatlarına hakaret eden en önde gelen camiadır Samsunspor camiası.
Kırk gün sırtında taşıyan insanlar, bir gün indirdikleri anda ana, avrat küfür yerler bu camiada.
Bazen boşa kürek çektiğimize iyice inanıyorum.

Bazı kör gözlere, art niyetlilere rağmen adam gibi adam Ertuğrul Sağlam!

Shane_Falco

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 23 Kasım 2011, 09:40:24
Alıntı sahibi: serkancengiz üzerinde Bugün  00:29:50

Ertuğrul Sağlam'a bile laf edebielcek taratarımız varsa pes yani. Adam oyun içinde pozisyonu yorumlayıp tabiki hakemden kart isteyebilir. Sonuçta profesyonel ve çalıştırdığı takımdan ekmek yiyor. Ne yapsaydı. Takımını oynamayıp 1 puanı hediye mi etseydi. Ası ltartışılması gereken Zenke'nin saçma hareketi.

Ertuğrul'u duruşuyla ve adam gibi tavrıyla daha da sevdim .Böyle şahsiyetli tekni kadam ve futbolcu Türkiye'de yo kdenecek kadar azdır. Ertuğrul'a bari saygısızlık etmeyelim arkadaşlar.

Ertuğrul Sağlam ile alakalı değilde.Zenke'nin orda saçma bi hareketi oldugunu sanmıyorum hocam ben bariz ağır hakedilmeyen bir karttı o.

fat55

mehmet abi vallahi çok doğru söylemişsin.değerlerimize sahip çıkmıyoruz.şehrimize bile sahip çıkmıyoruz ki.kendi  memleketimiz de azınlıkta kaldık.içimizde hain çok.tribünde bile.bu şehirden nemalananlar bu şehire ihanet edenler çok.adam sırf topçuya küfür etmeye geliyor.toptan anladığı yok.topa ayağını sürmemiş.bir küfür ediyor.diğerleri de aynen sazan çok.böyleleri para verip geleceğine maça hiç gelmesin daha iyi bebce.

brigand

Ertuğrul'a laf söyleyen art niyetlidir benim gözümde. Kimse de kusura bakmasın. Esas olan şudur adam maçtan önce ne kadar duygulandığını Samsun'un  kendi için çok ayrı bir yere sahip olduğunu, hiçbir zaman bu duygularının bitmeyeceğini belirtiyor. Eleştiri yapan arkadaşlarını düşünceleri şuna benziyor; futbolcu eski takımına karşı oynuyor, gol atıyor sevinmiyor. Ama niye gol atıyor, atmasın efendim ! Oynamasında ! Ertuğrul Sağlam Bursaspor'a emek veren, oranın ekmeğini yiyen, futbol hırsı yüksek, saygı ve sevgili bir adamdır. Öyle ki ekmek yediği yere ihanet etmez ! Adam maç içinde heyecanlanmış, kart istemiş tabiki isteyecek. Hiç oturmadı yerine maçı istiyor çünkü. Bizim hocamız ne yapıyor. Domingez gibi yeteneksiz bir adam her topu kaptırışında alkışlayabiliyor. Sinirlenmiyor bile. Sonra da savaşçıyım faso fiso. Ertuğrul' u sonuna kadar savunurum. Nasıl o Samsunspor'u Samsun'u bir değer olarak görüyorsa. Bu adam da bizim değerimizdir.

cembaba

Bizim taraftarımızın genelinde var. Hatırlarsanız, İsmail Başkan döneminde, T.Direktörlük yaparken, hemen harcamışlardı adamı. Yemediği küfür kalmamıştı. Tamam yanlış bir şeyler yapıyor olabilir. Bunun demokratik yolları var. Ayıptır. Günahtır. Saygısızlıktır.

lucarelli

Ertuğrul her zaman adamdır. Sadece bizim için değil türk futbolu için adamdır. Saha içinde tabiki de parçalayacak kendini, sonuçta  ekmek yedeği yer. Keşke bizim tribünlerimiz, yönetimimiz, basınımız (kimler sebep olduysa) biraz daha sabırlı olsaydı, işine son verilmeseydi de, Ertuğrul gibi bir adam Samsunsporun başında olsaydı.

masbene

Alıntı yapılan: samsuni - 23 Kasım 2011, 11:30:21
Sadece Ertuğrul Hoca için demiyorum
Kendi değerlerine bu kadar rahat küfür eden
Onları bir kalemde harcayan
Küstüren
Evlatlarına hakaret eden en önde gelen camiadır Samsunspor camiası.
Kırk gün sırtında taşıyan insanlar, bir gün indirdikleri anda ana, avrat küfür yerler bu camiada.
Bazen boşa kürek çektiğimize iyice inanıyorum.

Bazı kör gözlere, art niyetlilere rağmen adam gibi adam Ertuğrul Sağlam!
Mehmet  hoca boşa kürek çekme konusundaki korku bende de var ve bunun aslında Samsun'da samsunu seven gerçek samsunlu ve samsunsporlu sayısının az olmasıyla ilgisi olduğunu düşünüyorum (kimse üstüne alınmasın). o korkuyu ben her stada maça gittiğimde yaşıyorum.etrafımda gerçek samsunlu ve samsunsporlu az görüyorum çünkü.

serkancengiz

ben kendi düşüncemi söyledim yok maçı bize verseymişte iyi olacakmışta bunlar çocukça şeyler bir Samsunluya dilenmek yakışmaz bana göre o el hareketini yapmıyacaktı bastıracaktı duygusunu Kimsede benim Samsunsporluluğumu tartışamaz.Bu takımı ben gurbetten sevdim.