STSL 2011-2012/ 9.Hafta | Eskişehirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 26 Ekim 2011, 21:45:23

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Cagdas Ünver

samsunspor_x 2 :0  eski_sehir    :evet: :evet: :evet: :evet:

brigand

''Samsunspor maç biletleri Açık Tribün 15 TL, Kapalı Tribün 30 TL ve VIP Tribün 60 TL olarak Aktif AŞ noktalarında satışa çıkartılmıştır. Biletler maç günü stad gişelerinden de temin edilebilecektir.
  Kadın ve çocuk biletleri ise yarın (Cuma) gününden itibaren Stad gişelerinden temin edilebilecektir. 1000 adet ayrılan bu biletler için TC Kimlik fotokopisi ve çocukların yanında ebeveynleri olması gerekmektedir.''

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=609

Bizim biletler 15 TL. Gişelerden temin edilecek. Stadın kapasitesi 13520 gözüküyor. Buda bize en az 676 bilet ayıracaklarını gösteriyor.

5trawberry

Yenilmeyelim yeter.

Çünkü alt sıralardaki rakibimiz  eski_sehir

SametYılmaz55

defansif anlamda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.ileride biraz dikkatli olursak kazanabileceğimiz bir maç ve kazanacağımıza inanıyorum

Jnr.Serkan

Deplasmanda 4 maçta 1 gol attığımız unutulmamı.Bu takım deplasman takımı deniyorda 4 maçta 1 gol ile deplasman takımı oluyorsa,2 tane siyahi forvetin varsa kendini kontra atak takımı olarak görüyorsan bu büyük hata.Bizi atağa çıkarabilecek bir isim yok.Eskişehir camiası tamamen karışmış durumda.Eskişehir ve Ankaragücü gibi iç karışıklık içindeki 2 takımdan 6 puan almak gerek

HoliganSamSunLu

eskişehir kadro olarak çok güçlü ama bunu skora yansıtamıyor inşallah cumarteside yansıtamaz.

furkan5534

0-0 biter diye bekliyorum  :o bance + domıngez oynamaz anıl dılaver + dılaver guclu bunların yerıne oynarsa fıkrım kazancagımız yonunde ama petkovıcle hıc sanmıyorum! bıldıgınden sasmaz..  :kafa:
çokmu zor böyle kadro hazırlamak.. Ahmet,adem,kemal,bahia,ergün,murat,ufuk,fınk dilaver
zenke anıl

jean

hicbir tahminim yok gercekten ama korku var icimde bu tur zamanlarda cokta supriz yapmisizdir belli olmaz diyelim ve insallah yenelim

brigand

Takım olma yolunda ilerleyeceğimize iyice kopuk oynamaya başladık. Bunun da ana nedeni kesinlikle oyuncu tercihleri. Daha hızlı, daha hareketli, daha fazla efor sarf edecek oyuncuları monte etmemiz lazım orta sahaya. Herşeye rağmen 3 puan alıp döneriz inşallah.

mehmet yılmaz

Bir deplasman maçı bu. Bance içeride oynatılsın, eyvallah da bu maçın formatında kesinlikle Zenke ve Ekhigo ikilisi olmalı ileride.
0-0'ın ağırlıkta olduğu bir maç gibi.
Petkoviç olduğu sürece benim içeride dışarıda galibiyetten ümidim olmuyor maalesef!
İnşallah yanılırım.

samsunluhakan

arkadaşlar herkez puan alacagız diyor ama ben bu hoca ve ahmetle puanla dönmemizin mucizelere baglı oldugunu düşünüyorum
ha kalede ertugrul olsaydı belki 1 puan alırdık oda gol yemezsek bizim takımın eskişehire bance oynarsa ki %99 oynayacak gol atacagını zannetmiyorum kaledede ahmet oldugu için söylemek çok zor ama puansız döneriz gibi geliyor inşallah yanılırım ama hoca beni yanıltmaz domingez ve banceyi oynatır...

GençKozluklu

Ahmet maça konsantre olursa ayağına kadar gelen bu fırsatı geri çevirmeyecektir. Artık o da anladı sakalık olmasa kaleye geçemeyeekti. Tekrar kalenin sahibi olmak için maça daha konsantre olacak ve başarılı olacağını düşünüyorum. İnşallah.

##kdc##

manisa yendi, sivas yendi bizimde artık galbiyet almamız lazım. orta sıralardakilerle aramızdaki puan farkı açılmadan galip gelmeye başlamalıyız.
inş ahmet şahin hepimizi mahcup eder 3 puanla döneriz;