STSL 2011-2012/ 7.Hafta | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 16 Ekim 2011, 17:01:15

« önceki - sonraki »

berusa55

16 Ekim 2011, 17:01:15 Son düzenlenme: 16 Ekim 2011, 17:11:25 berusa55

Tarih: 23 Ekim 2011
Saat:19:00

Hepimize sabırlar diliyorum. Umarız puan çıkartırız demekten başka elden bir şey gelmiyor.

muzaffer4

ilk yarı full defans yapıp gol yemezsek 2.yarı en fazla 3 tane yeriz diye düşünüyorum bugünkü ibb bile 4 yedi  fener_bahce den ve ş.saraçoğlundan puan çıkarma ihtimalimiz yok

GurbetciFanatik

Tek defans yapip en iyi günümüzde olursak , ve Fener en kötü gününde olursa  4 yeriz ve seviniriz sadece bu kadar yedik diye.

Yanlis anlamyin ama bugünkü oyun kadro ve petkovici göz önünde bulundurarak yaziyorum malesef.

twitter

hoca değişsin veya değişmesin puan alamayız

cembaba

İnşallah Kadıköy'de olacağım. İlk gençlerbirliği maçını izledim canlı. 3 puan almıştık. Bu da ikincisi olacak. Allah nasip ederse 3 puan alalım.

Serkan

55__Gurbet__55

Her hafta ayni senaryo. Her macdan sonra yeniliriz diyorum, Carsamba 1 puan cikaririz, Mac sabaha 3 puan neden olmasin, Mac sonu hayal kirikligi.

kýzýlyýldýz55

kuzey55

en azından bi 5 golü var fb nin...ergün ve lazar fb oyuncularını tutamaz...

Jnr.Serkan

Fener 24 maçtır yenilmiyormuş.Bu takım fener'i Kadıköy'de nasıl yensin.

buonanotte

Forvetim

fb oyun kurgusuyla taktikle yada başka etkenlerle intihar etmezse, bu oyunla bu oyuncularla hiç umudum yok.

cgr

Pollyannacılıga gerek yok. IBB macında adamlar tek paslarla resmen dalga gectıler. Yenılırız

Desiqner

En iyi oyunumuzu oynasak Fenere 2 - 0 biter hocanın kurduğu bu kadroyla...

Serkan

Alıntı yapılan: cgr - 16 Ekim 2011, 17:56:18
Pollyannacılıga gerek yok. IBB macında adamlar tek paslarla resmen dalga gectıler. Yenılırız

Pollyannacılık değil bu cağrım ben Real'le de oynasak Mancester ile de oynasak yeniliriz diyemiyorum mantığım belki yenilceğimizi düşünse de içim elvermiyor yeniliriz demeye;