STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

ChucKeR

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 03 Ekim 2011, 22:44:22
sarp ve finkin yerine    murat-ufuk-dilaver üclüsünden ikisine oynatsa daha iyi olmazmi hele mücadele yönünden bence cok daha iyiler o ikisinden.

ligimiz sert ufuk ve dilaver kaybolur o bölgede.ilk 11 olmaz bence. murat olabilir. gençler maçında çok güzel oldu. ama sorun pasör oyuncu yokluğu. selimi kimse beğenmedi ama ben arıyorum şu vaziyette.
dilaver ya da ufuk ileri 3 lünün solunda denenebilir. hiç kullanamadık orayı sene başından beri bişey kaybetmeyiz yani.

Ajan

Maçi falan değil taraftarı kazansınlar yeter.

samsunluhakan

samsunsporumuzun en korktugum yeri petkoviç hala isviçrede heralde bakalım istanbul maçında ne yumurtluyacak savaş ilk 11 de başlar heralde

55__Gurbet__55

Bu mactan 3 puan cikarmamiz büyük bir süpriz olmaz. Üstünü basa basa söyliyorum I.B.B. cok iyi bir takim degil.

feveran

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 04 Ekim 2011, 00:05:20
samsunsporumuzun en korktugum yeri petkoviç hala isviçrede heralde bakalım istanbul maçında ne yumurtluyacak savaş ilk 11 de başlar heralde

büyükşehir maçı sonrası göndercekler oda orda takım bakıyor kendisine biz hikmet karamanı istiyoruz ancak o analr bizi hikmet karaman oleyyyyyyyyyyyyyyyy

isyan

Hikmet Karamani ne yapacaginiz Allah askina ? biraz insaf  :hnk:

feveran

Alıntı yapılan: FoRZa_SaMSuN_55 - 04 Ekim 2011, 08:41:30
Hikmet Karamani ne yapacaginiz Allah askina ? biraz insaf  :hnk:

bu önümüzdeki 2 maçdan 0 çekersek sende alırsın petkoviçini turşusunu kurarsın bu lige yabancı hoca kaldırmıyo cok gorduk

isyan

önümüzdeki 2 mac'dan 0 cekecegimize inanmiyorum  ;) :evet:

Lusage

Allahım yarabbim sen bize sabır ver. Bu ne seviyesizliktir... >:( >:(

samsunluhakan

ChucKeR

Alıntı yapılan: 55__Gurbet__55 - 04 Ekim 2011, 01:16:53
Bu mactan 3 puan cikarmamiz büyük bir süpriz olmaz. Üstünü basa basa söyliyorum I.B.B. cok iyi bir takim degil.

sorun i.b.b nin veya başka bir rakibin iyi olması ya da olmaması değil. bizim i.b.b. den iyi bir yönümüzün olmaması. tabi burda yapılanlar yapılamayanlar açısından söylüyorum. yoksa dilaveri oraya koy kemal bek oynar oynamaz olayına girersek sonu gelmiyor o ihtimallerin.

designer_55

petkovic in yerine Hikmet Karaman diyenlerin Samsunsporlu oldugundan supheleniyorum acikcasi;
Bir yenilgiyle teknik direktor degisilmez; nerde gorulmus boyle bisey.

GökhanÇağlar

kimse üstüne alınmasın ama çok boş yorumlar var 1-2 gündür...

samsunluhakan

Alıntı yapılan: designer_55 - 04 Ekim 2011, 16:02:36
petkovic in yerine Hikmet Karaman diyenlerin Samsunsporlu oldugundan supheleniyorum acikcasi;
Bir yenilgiyle teknik direktor degisilmez; nerde gorulmus boyle bisey.

nasıl şüpheleniyorsun kardeşim ordu maçında savaşla dilaveri yumurtlamadımı bu adam kemali sag bekte oynatmadımı domingezi oynatmadımı manisa maçında keza aynı takımda kondisyon yok penaltıcı yok taktik yok vur bance ye gitsin öle hocalıgı bende yaparım gençlerbirligi neyin ne oldugunu anlayana kadar 3 tane atmasan şuan galibiyetin yok kardeşim hikmet karaman hiç yoktan tecrübeli ersun yenalında gelmesini isterim ben şahsen ama yerli olsun

altunay

ne hikmet karamanı ersun yanal gelsin bizi ucurur