STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

Alıntı yapılan: cany - 02 Ekim 2011, 19:02:55
buyuk_sehir   fener_bahce  :sag toplam 2 puan iyidir

eger bunlardan 2 puan alsın bu hoca futboldan anlamıyorum ben bu hocayla olmaz kardeşim bance orduda gitti 3 puan manisa maçında 1 metreden auta attı tam şaban topçu mopçu degil gögsünle al tamam başka bi şey yok bance yedek ekingo forvette tek oynasa daha iyi zenkeyi koy bance den daha iyi bu hoca bu kafayla içerdeki karabük maçını zor görür bende diyorumki hazır 15 günlük ara varken alın hikmet karamanı hazır boşdada adam tanısın 15 günde takımı hikmet karaman gelirse takımın başına en kötü istanbul deplasmanlarından 4 puan alırız bundan kesin eminim beyler bu hocayla bu taktikle olmaz elinde 2 tane sag bek var lazara vermişin 1.500 trilyon yedekte oturtuyosun adamı ya o olmadı ademi koy kardeşim sen ne iş yaparsın yaa seni hoca diye getirdik fos çıktın burası isviçre ligi degil kardeşim ya adam gibi herkezi yerli yerinde oynat yada çek git lazar adem varken kemali neden sag bekte oynatıyosun çocuk kötü oynasında kadrodan kesiyim diyemi senin aklınla zorunmu var kardeşim hocaya elveda

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: target55 - 03 Ekim 2011, 09:03:01
bu hocaya sabredilmeli mi bence hayır.bu işin şakası yok küme düşme kabusu yaşamak istemiyoruz artık.acil çözüm bulamaz ibb fb maçlarından puan çıkaramzsa acilen gitmeli.

Aslinda benim tek korkum bu , suana kadar kimseye demedim tek derdim bu sene inaninki düsmemek.
Bu sene düsersek bana fena koyar ve ben bunu birkere daha kaldiramam.
Allah korusun umarim böyle bi kabus daha yasamayiz insallah.
Normal sartlerde takim düsmez ama her hafta kafasina göre 11 cikarirsa bunun sakasida olmaz.

IBB macinda top bu bizi bi severse 3 puan bi alirsak ohhhhhhhh beeee cekeriz.

Petkovic 2 hafta vaktin var maclari birkez daha izle ve hatalarini gör , bazi futbolculari kez 11 den.
ille sen aldin diye garanti oynicak diye kanunda yok.
Murat-Dilaver-Ufuk bu üclüyü bosuna harcama.

Levent ÖCAL

trabzon maçında bance yi silmiştim zaten gözümde 2 metre boy var adamda kafa topunda bile başarısız çok saç yoldurur bu daha bize.

twitter

5 haftalık futbol için konuşursakki ona göre konuşacağım
fark yeriz.

cembaba

Bence takım 2 haftada kendine acayip gelecek. Takım olma arzusu kazanacak. İBB ve FB Banko 6 puan diyorum =)

masbene

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Ekim 2011, 13:10:29
Bence takım 2 haftada kendine acayip gelecek. Takım olma arzusu kazanacak. İBB ve FB Banko 6 puan diyorum =)
:deli:   HOPEFULLY

ErkÇay55

Umarım dünkü maç futbolcularımıza ders olur.Samsun forması taşımak o kadar ucuz değil.akıllarını başına alıp,sahaya çıkıp gerçek Samsunspor gibi oynarlarsa puan veya puanlarla dönebiliriz İstanbuldan...

feveran

Alıntı yapılan: CemBaba - 03 Ekim 2011, 13:10:29

büyükiehir parçalar bızı webo sagdakı yabancıyı gormuyonmu adamın her gttgnde kestı ortayı bizim sag bek nerde ortalar ne sağ ne sol var bu maçlardan beraber le ayrılırsak sevnelım

brigand

ben inanıyorum takım toparlanacak. puan veya puanlarla ayrılacağız. hayatımda bu kadar karamsar taraftar görmedim. 1 aylık takıma demediğimizi bırakmadık. 2 penaltıyı atsak güllük gülistanlıkdı buralar. eleştirlecek yanlar var, acil düzeltilmesi gereken yanlar elbet var. ancak şu takıma asıl zarar veren mekanizma takır takır işliyor ona ses soluk yok. takımda 1 aylık adamlar kötü performans sergilemiş yerden yere vur.  :(

samet_55

yemişim taktigi ..4-4-3  3-4-3.yürekten arkadaşım yürekten ..oynayın şu oyunu..

GökhanÇağlar

Ertugrul

Lazar-Kemal- Bahia- Ergün

Fink- Murat- Dilaver

Zenke- Bance- Ekigho

bu 11 iş yapar...

babasamsunlu

bu ara bize iyi gelecektir..
istanbul tayfası güngören kartal ve en son cincon maçlarında boynu bükük yrılmıştı stadlardan.
bu sefer gülerek çıkacaklar  :evet: :evet: :evet:

ChucKeR

ibb nin yeni aldığı stoper de sakatlanmış. can arat - metin depe ikilisinin hatasız maçı yok. zaten o yüzden yıllardır derede boğuluyorlar. fizikli forvetlerimiz iş yapabilir. ama karşıdaki de oturup izlemeyecek. webo bizim 3 forvetin yaptığından fazlasını tek başına yapıyor.

orta sahamız sarp-fink ikilisinden oluşdukça oyunun kontrolü karşı tarafın olacak. bizim yapabileceğimiz direnç sağlamak olacak. 
dominguez formsuz selim hem formsuz hem sakat. pas dağıtıcı oyuncumuz yok. devre arasına kadar karambol futbolla yetinmek zorundayız.

minci

Bunlar nebiçim yorumlar. Bir an için kendimi rakip takımın taraftarları arasındaymışım gibi hissettim. Lütfen biraz daha sakin olalım. Samsunspor ulu bir çınardır. Her zaman bir çıkış yolu bulmuştur. Ne olmuş yani topu topu 1 maç kaybetmişiz. Yarın çıkar bir maç alır olay biter. Bu siteyi futbolcular dahil herkesin okuduğunu unutmayın. Bu kadar karamsar yorumlar başta bizim takıma zarar verir.

GurbetciFanatik

sarp ve finkin yerine    murat-ufuk-dilaver üclüsünden ikisine oynatsa daha iyi olmazmi hele mücadele yönünden bence cok daha iyiler o ikisinden.