STSL 2011-2012/ 6.Hafta | İstanbul B.B. - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Desiqner, 02 Ekim 2011, 17:01:55

« önceki - sonraki »

Gorkem

mimar55

HoliganSamSunLu

GençKozluklu

Samsunsporumuz zoru sever. Ben IBB yi yeneceğimize inanıyorum. Her zaman 2 penaltı kaçırmayız. Cömertce pozisyonları harcamayız.

ErkÇay55

Bugünkü oyunumuzu gördüğümde açıkçası umutsuzum.Fenere iki gol atmış ibb yi yenmemiz biraz zor gibime geliyor.

Desiqner

Ne kadar eski oyuncumuz kaldıysa hepsini oynatsın ben şans görüyorum.Bugün gördük ufuk ne özlemiş oynamayı...

ender

mimar55

Alıntı yapılan: GençKozluklu - 02 Ekim 2011, 23:08:00
Samsunsporumuz zoru sever. Ben IBB yi yeneceğimize inanıyorum. Her zaman 2 penaltı kaçırmayız. Cömertce pozisyonları harcamayız.

her zaman bir maçta adama 2 penaltı çalmazlar ki kaçırasın........ :( :( :( :( :-X :'(

5trawberry

Ahmet

Adem Kemal Bahia Ergün

Fink

Murat Dilaver

Ekigho            Zenke

Bance

Şu kadroyla çıkalım da zevkli bir maç izleyelim be, iddia ediyorum bu kadro her maç iş yapar!

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cany - 02 Ekim 2011, 19:02:55
buyuk_sehir   fener_bahce  :sag toplam 2 puan iyidir

2 puani alalimda öpüp basimiza koyalim.

IBB nasil iyi top oynadigini umarim herkes bilir , ayaga pas ve mücadele.
Hele o Webo tam bi forvet.

Normalde herhalde yenecegimiz takim ,ama bugünkü rezaletden sonra kimsede umut kalmamis.

bu 2 Istanbul deplasmanindan 0 cekersek güle güle Petkovic olur galiba.

hacettepeli

defans ve orta saHa bizi batırır. 3 puan çok zor...

dilatino

tek golcü ve zenkeyle oynamaliyiz bance yedek beklemeli..  benim görüsüme görede gecen seneki kadro agirlikli cikarsan banko 1 puan yoksa hocanin israri sürerse maglubiyet kacinilmaz

özkan

hakikaten sorgulanması gereken kadro olarak konular var.valdomiro mesela.geldi hiç oynamadı nede ? yazık değil mi oradaki giden paralara ?o kadar çokmu samsunspor'umun parası ? orada hocadan kaynaklı kaybedilen bir ranttan dolayı gitti yüzbinlerce euro..

İkinci olarak,zenke bugün ne olursa olsun iç sahada duygusallığınında katkısıyla coşan,coşturan yapısıyla takımı sürekli oynaması halinde ileriye taşıyacak,enerji dolu bir oyuncusu.Acilen bu adnan sezgin hediyesi banceden vazgeçilmeli.

Kadro değişimi olmalı.Bu adamlarla olmuyor hoca.Yoksa IBB senin biletinin kesildiği hafta olur vlade  ;)

kuzey55

bu hocaya sabredilmeli mi bence hayır.bu işin şakası yok küme düşme kabusu yaşamak istemiyoruz artık.acil çözüm bulamaz ibb fb maçlarından puan çıkaramzsa acilen gitmeli.

feveran

bu kafayla olursa teknık dırektör bir şey olmaz beledıye parcalar bizi zaten akşamdan berı uyumuyorum saat 4 den beri allah
bel.... versin petkoviç