STSL 2011-2012 / 4. Hafta | Orduspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 21 Eylül 2011, 23:35:39

« önceki - sonraki »

samuray

yenymek güzel tabide zor maç ordu da iyi takım gönlüm galibiyetten yanada ama hiç olmassa 1 puanda iyidir anılda bülen kocabeyde iyigördüm her zaman bu takımda yer alacaklardır bide kaleci kazanmış olduk bu arada ertuğrul a.
şahine hala kızgınım ya son maçlarda bayağı bi hata yapar oldu zira ben bu takımda direk oynarım havasından vazgeçmeli

samuray

evet bencede yenkmek süper olurda ama yenemiyorsanda yenilme
Alıntı yapılan: kızılyıldız55 - 22 Eylül 2011, 15:19:47
evet bencede yenmek süper olurda ama yenemiyorsanda yenilme samsun ordu maç istatikleri varmı bilgi

Sioux

2-1 kazanırız
Maçı da kazanalım Orduyu da.
Ordu-Rize maçında TSliler açık bir şekilde Rizeyi desteklediler, Ordulular bu nedenle onların gerçek yüzlerini gördüler. Bence atılacak bir adım karşılıksız kalmaz.

supernatural_55

3-1 kazanırız;)bance bu maç yazacak inşallah:)

engin55

Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu AHMET ŞAHİN'in, rakip takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ahmet şahin bu maçtada yok.

samsunlu_alemdar

arkadaşlar aks tv maç günü haber yayınlarını nerden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz? video şeklinde röportajım wardı da :)

mimar55

Burak

mimar55

Alıntı yapılan: Burak - 22 Eylül 2011, 20:45:35
5-2 kazanalım olmaz mı :)

5-2 yenelim bana uyar valla  :evet: :evet: :evet: :evet: :evet: :evet: :evet: :kanka:

Ayberk

emre

7-5 yenelim İmparator ortalasın Kral yaslasın.  :--*

55(tuncay)55

Burak

valla abilerim aklınızda birşey varsa en azından belki düzeyinde bile olsa açıklayın da ona göre plan yapalım biletimizi ayarlayalım

epçeli köylü

Alıntı yapılan: engin55 - 22 Eylül 2011, 19:53:42
Aynı müsabakada SAMSUNSPOR Kulübü sporcusu AHMET ŞAHİN'in, rakip takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKADAN MEN CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ahmet şahin bu maçtada yok.

İnşallah bir daha kaleye geçemeyecek.Ertuğrul 10 numara...

Jnr.Serkan

Ahmet Şahini 2 hafta hata yaptı diye siliyorsunuz tamamen.Ayıptır