STSL 2011-2012 / 4. Hafta | Orduspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 21 Eylül 2011, 23:35:39

« önceki - sonraki »

Ahmeti

Öncelikle geçen sene Samsun'da hayatını kaybeden Orduspor'un sevilen amigosuna tekrar Allah'tan ramet diliyorum ve Şirinler gurubuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Maça geçecek olursak her geçen gün taşların yerine oturması ve göze hoş gelen futbol oynamamız bizleri umutlandırıyor.

Eğer Ordu maçınıdan 3 puan çıkartırsak çok iyi bir hava yakalarız 0-1 olsun bizim olsun.

GökhanÇağlar

Ordu fena takım degil ama biz daha iyiz,kazanacagız inşallah...

masbene

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 22 Eylül 2011, 12:47:48
Öncelikle geçen sene Samsun'da hayatını kaybeden Orduspor'un sevilen amigosuna tekrar Allah'tan ramet diliyorum ve Şirinler gurubuna vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum.

Maça geçecek olursak her geçen gün taşların yerine oturması ve göze hoş gelen futbol oynamamız bizleri umutlandırıyor.

Eğer Ordu maçınıdan 3 puan çıkartırsak çok iyi bir hava yakalarız 0-1 olsun bizim olsun.
o arkadas bu sene vefat etmemiş miydi ?

Atakumlu

Ertuğrul

Adem    Kemal     Bahia      Ergün

Fink        M.Sarp

M.Yıldırım     Dominguez      Ekigho

Bance

Macta bekledigim kadro bu olur ama hocanın Ertuğrul yerine Ahmet i kaleye gecircegini sanıyorum ...

emre

Ertuğrul

Adem    Kemal     Bahia      Ergün

Fink        M.Sarp
               M.Yıldırım

Zenke                Ekigho
                   Bance

Biraz da deplasman olması sebebiyle benim 11'im budur.Topu geride iyi kontrol edip kontralarda 3 zenciyle Ordu'yu vurabiliriz.Ama yedek kulubemizi de kullanmayı öğrenmeliyiz.Kenarda bekleyen Anıl Dilaver,Dilaver Güçlü,Bülent Kocabey,Dominguez,Savaş Yılmaz oynarsa Selim Teber gibi oyuncularımız var.

fat55

Dartagnan

Karsılıklı ıyı duyguların devam etmesını dılıyorum ....

Ahmeti

Alıntı yapılan: fat55 - 22 Eylül 2011, 14:18:19
ademi oynatmayacak bence.

Sağ kanatta Zenke'yi tek geçerim.
Alıntı yapılan: masbene
link=topic=9259.msg464472#msg464472 date=1316685624

o arkadas bu sene vefat etmemiş miydi ?

Doğrudur  ::)

kýzýlyýldýz55

saim55

Serkan

Ordu ya da Kadıköy ikilisinden birine karar vermek zorundayım; Sanırım tercihim Kadıköy olacak (=

Gidecek olan herkese iyi yolculuklar...

cembaba

SSKLA

Önümüzde ki iki hafta 6 puan çıkarırsak(ki bence zor değil hatta çıkarmalıyız) bizi müthiş bir sene bekliyor demektir inşallah dediğim olur.

özkan

bende hep bunu düşündüm,ikide iki yaparsak yemede yanında yat..

minci

Alıntı yapılan: Harun55 - 21 Eylül 2011, 23:50:48
Haydi bismillah beyler
Ulan seviyorum samsunsporu yaaa sizleride seviyorum buyuk samsunspor taraftarii Berusa55 Lucarelli Furkan5534 Seviyorum lan siziii  :deli: :deli: :deli:
Çok mutluyum sormayin.,. ;D
Çok üzüldüm şimdi. Beni sevmiyormusun? :rulet: :rulet: :( :(