STSL 2011-2012 / 4. Hafta | Orduspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 21 Eylül 2011, 23:35:39

« önceki - sonraki »

özkan

masbene

Ollivanders

kuzey55

mehmet yılmaz

Orduspor'u yenelim ama Allah aşkına küfür, gerginlik olmasın artık.
Ordu'yla sorunları aşmış olalım...

Ollivanders

Aynen abi 2 tarafta bunu istiyor. Umarım olmaz. :(

masbene

cembaba

Bu maçı kazanıp 4 haftada toplam 7 puan yapmamız lazım. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama, Anıl Dilaver, Dilaver Güçlü, Savaş Yılmaz gibi oyuncularımız, hızlı hücum yapan oyuncular. Bu adamları Dominguez - Selim Teber gibi oyuncuların yerine monte edip kontra atakları daha hızlı hale getirsek, sonuca rahat gidebiliriz gibi geliyor. Anıl çok üzerinde durulması gereken bir oyuncu. Petkoviç'in sisteminde yavaş oyuncuya yer yok. O yüzden hızlı adamlar bizi sonuca götürür diye düşünüyorum. Bu maçı ne olursa olsun almalıyız.

sosaka

Ordu maçında sorun olacağına düşünmüyorum inş. da olmaz.
Şirinlere ilk destek ordu taraftarından gelmişti.
inş. dostça bir maç olur ama BİZ kazanırız

SSKLA

Bence bu maçı kesinlikle ama kesinlikle kazanmamız lazım. ilk 4 hafta 7 puanla geçerseki gese ve tıs lada oynadığımız düşünürsek cidden iyi olur.Sonraki haftada içerde manisayı yendik mi ilk 5 haftayı iyi kapatırız.

feveran

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Eylül 2011, 11:09:26
Orduspor'u yenelim ama Allah aşkına küfür, gerginlik olmasın artık.
Ordu'yla sorunları aşmış olalım...

meşelaler hazır hocam biz bır otobus gıdıyoruz 30 kişi orduluları bılıyosun onlar geriyor asıl  dakıka 55 oldumu trabzon dıye bagırıyolar herşey sizde iyi biliyosunuz genelde hep böyleler onlar germese b,izden bişey olmaz aynı gs maçı gibi nasıl adam gecti bizimkilere satıştı orduda yaparsa ordada aynısı olur her şey samsunum için....

Burak

cembaba

feveran