STSL 2011-2012 / 4. Hafta | Orduspor-SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan berusa55, 21 Eylül 2011, 23:35:39

« önceki - sonraki »

berusa55

21 Eylül 2011, 23:35:39 Son düzenlenme: 22 Eylül 2011, 00:41:55 berusa55

Tarih: 25.09.2011    Saat: 17.30

İlk deplasman galibiyetimizi Ordu'dan alıp yolumuza devam edelim. Ekigho bu maça yetişirse en büyük kozumuz olur Bance'yle beraber.

lucarelli

İnşallah 3 puan alırız. İlk üç haftadan iyi çıktık, Bu maçtan alacağımız üç puan bizim için çok iyi olacak.

furkan5534

Harun55

Haydi bismillah beyler
Ulan seviyorum samsunsporu yaaa sizleride seviyorum buyuk samsunspor taraftarii Berusa55 Lucarelli Furkan5534 Seviyorum lan siziii  :deli: :deli: :deli:
Çok mutluyum sormayin.,. ;D

celebi

olacak bu seer ilk deplasman galibiyetimizi alırız inşaallah

fat55

55__Gurbet__55

Basligi görünce kendimi sanki Bank asyadamisim gibi hissetdim. Bu maci alirsak Süper  lige iyi bir baslangic yapmis olacagiz.

emre

Tufan

gidip gitmemekte kararsızım Ordu'da Gs kökenli oyuncular iyi işler yapıyor lige iyi başladılar ama bizim oyun şeklimiz böyle deplasmanlara yatkın vurur geliriz inşallah.

Ollivanders

brigand

Ordu'nun iyi yolda oldugu sezon başlamadan öncede belliydi bence. Culio en büyük kozları. çok büyük katkısı oldu. çok daha tempolu bir maç olacaktır. ancak galip geleceğimize inanıyorum. inatçı ve isteyen bir takım olacağımızı bugün gösterdik.

Kaya

Murat ile Culio'yu durdururuz olay biter..Her maç daha iyi oynuyoruz ve ritmimiz artıyor..Orduya akalıııııııııımmm....

ahmetsefa55

3 maçta 4 puan fena degıl ozellıkle gs ve ts maclarını gectıgımız ıcın.
bu mactan alınacak 3 puanla 4 hafta da 7 puan yaparız ıyı bır performans olur bızım ıcın.

Uğur Yıldız

takım yavas yavas ritim tutuyo m.sarp ve finkin performansı maçı bize alır.

Gorkem

yeneceğiz inşallah orduyu  samsunspor_x samsunspor_x samsunspor_x