Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

erdem

Alıntı yapılan: twitter - 08 Mayıs 2011, 22:42:08
benim taraftarım her maç 20 bin taraftar ile stadı dolduracak dışarıda 2 saat kuyrukta bekleyecek altay maçında 90 dk'da murat'a vur diye bağıracak rize 1000 kişiye oynayacak binlerce penaltı alacak ve play off'a girecek başlarım öyle işe

Adam olsun yönetim Rizeyi yeneceğiz!

üstad sen de farkettin,hakkaten de altay maçında stattan vur diye ses çıktı o an

mehmet yılmaz

Samsunspor'umuza 1. olarak çıkmak yakışır.
Eminim herkes bunun farkındadır.

europe_55

İlk macta Rize'de Samsunspor'a sövenlere, burada maci vermememiz gerekiyor.

Oynayip kaybederiz veya berabere kaliriz o ayri, ama kesinlikle 3 puan icin oynamaliyiz.

Burak

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 08 Mayıs 2011, 21:51:19
Ne beraberliği, millet bize şikeci diyecek, bana ne Rizeden, trabzon diye bağırmayı biliyorlardı, yenelim Bolu çıksın playoftan, Rizeye beraberliğe yatarlarsa yuh bunlara, Mersin bizden fazla galibiyetle bitirecek ligi yoksa...

Rize '  de bende mahsur kaldım stadda 2.5 saat bence de gol olup yağalım ama bunlar futbolcu milleti hoca milleti ne etliye ne sütlüye karışalım hesabında oynayacaklardır.Emekli futbolcuların birçoğu da bunu yaptıklarını itiraf ediyorlar. Geçen sene ki Konya maçının aynısı olacak işte Yavuz bu maç yanıma çök yine muhabbet çok olur bu maçta :)

kuzey55

kaleci ramazan ve defans evren cezalı.başka elle tutulur adamları yok normal şartlarda rahat yeneriz ama korkuyorum bugünkü oyundan sonra.

lucarelli

Rize'ye de bize de 1 puan yetiyor. Banko  beraberlik diyorum. Ama normal şartlarda rahat alabileceğimiz bir maç.

SametYılmaz55

eğer taraftara biraz saygıları varsa çıkar alırlar o maçı.gbb maçında ki rezilliğin üstüne bir rezillik daha bünyeye zor gelir.kaç senedir çektiğimiz sıkıntıların haddi hesabı yok.alın şu maçı da ağzımın tadıyla doya doya kutlayalım şampiyonluğu

Forvetim

bu maçı yine biz aldıracağız bağıra bağıra oynatacağız takımı ite kaka bu maçı biz aldıracağız, ateşli baskımızı gösterelim oynamasınlarda görelim

cembaba

pitbul055

Hafta içi idmana gidilip futbolculara bu maçın taraftar için ne kadar önemli olduğunu söylemek gerek.Yoksa bu rehavetle zor alırız maçı.Bu rizelileri yenip play-of'un dışına atıp dalga geçmeyi istiyorum.

Ayberk

Alıntı yapılan: pitbul055 - 09 Mayıs 2011, 11:42:56
Hafta içi idmana gidilip futbolculara bu maçın taraftar için ne kadar önemli olduğunu söylemek gerek.Yoksa bu rehavetle zor alırız maçı.Bu rizelileri yenip play-of'un dışına atıp dalga geçmeyi istiyorum.

Dilaver'le konuştum, abi yapmayın etmeyin Mersin'e bırakmayalım tahtı dedim; "yok kardeş içiniz rahat olsun 1. çıkacaz" dedi :D :D ;)

Burak

kale5501

bu maçı yine biz aldıracağız bağıra bağıra oynatacağız takımı ite kaka bu maçı biz aldıracağız, ateşli baskımızı gösterelim oynamasınlarda görelim

TAMAMEN KATILIYORUM BAŞKA YOLU YOK

kaptan 55

mehmet yılmaz

Kesinlikle kazanmamız gereken bir maç...
1. bitirmemiz lazım.