Bank Asya 1.Ligi /34.hafta SAMSUNSPOR'umuz - Ç.Rizespor: 1-2

Başlatan berkay55, 08 Mayıs 2011, 15:52:09

« önceki - sonraki »

King1965

samsunmania

FOS GALACTICOS Rize'yi yenmek çok keyif verici olur. Saldır Samsunspor'um.

Ahmeti

her iki takıma beraberliğin yetiyor olması haftaya vasat bir maç izleyeceğiz anlamına geliyor

europe_55

Bank Asya 1.Lig'deki son macimiz!  :)

Sükürler olsun ki kurtuluyoruz bu ligden.

Insallah bir galibiyetle veda ederiz ve ligi lider bitiririz.  samsunspor_x

binikalamadım

furkan5534

engin55

Biz alırız maçı diyoruz ama bizim dememiz önemli değil. Hüseyin hoca ne diyor bakalım futbolculara. Haftaya gene vasat bi maç izlicekmişiz gibi geliyor..

babasamsunlu

Ollivanders

Forvetim

tıklım tıklım tribünler önünde gbb maçı gibi bir oyun oynamaya utanmazlarsa oynasınlar ama cesaret edemezler içeride nasıl oynuyorlarsa öyle oynayacaklar bu güzide taraftara galibiyet ile şampiyonluğu ve kupayı hediye edeceklerdir. bugün ki maçtan sonra beraberliğe bile tahammülüm yok, çıkın maçı alın. o kadar. rizeyi yenerek şampiyonluk hayal ettim haftalardır

twitter

King Of The North

Ne beraberliği, millet bize şikeci diyecek, bana ne Rizeden, trabzon diye bağırmayı biliyorlardı, yenelim Bolu çıksın playoftan, Rizeye beraberliğe yatarlarsa yuh bunlara, Mersin bizden fazla galibiyetle bitirecek ligi yoksa...

TeRMeLee

Eğer g.b.b maçındaki gibi oynayıp şampiyonluğu m.i.y'e verirsek üzüntüden kahrolurum. O yüzden; rize'ye koymazsan yüzüme bakma sakın !

Serkan

Bu maçı Rize'ye vermeye çalışırlarsa olacak olayların önüne geçemezler..!

twitter

benim taraftarım her maç 20 bin taraftar ile stadı dolduracak dışarıda 2 saat kuyrukta bekleyecek altay maçında 90 dk'da murat'a vur diye bağıracak rize 1000 kişiye oynayacak binlerce penaltı alacak ve play off'a girecek başlarım öyle işe

Adam olsun yönetim Rizeyi yeneceğiz!