Gençlerbirliği 0-0 Samsunspor

Başlatan kral55, 03 Nisan 2005, 20:07:38

« önceki - sonraki »

kral55

Gençlerbirliği rize ile 1-1 berabere kaldı.Merak etme gençlerbirliği bu hafta puan  kaybettin ama haftaya biz geliyoruz yani 3 puanın garanti.Moralin bozulmasın. :cry:

fatihsune

iki kırmızı kart gördüğümüz malatya maçını kaybettik...aslında sadece malatya maçını değil orta sahada kais ve adnan gibi iki as adamı kaybettik ve gençlerbirliği maçında yoklar.
işimiz çok zor arkadaşlar bilmiyorum ne denebilir bu durumda ama iki dudağımın arasında kelimeler şıkışıyor, moralim çok bozuk umutsuzluğa kapılmak istemiyorum ama biz bunu hakediyormuyuz bilmiyorum...
şu an kendisini samsunsporun sahibi sanan ve çamurlu yollardan ,tepesi akan inşaat çalışmalarının arasında yağmurdan ıslanarak maça girmeyi bekleyen cefakar taraftarın tam karşısında şeref tribünü diye adlandırılan ve şereflilerin içeri alındığı bölümde ayak ayak üstüne atıp maçı izleyen yöneticilerin içinde şu an bizim içinde bulunduğumuz durumun yarısı kadar bile ,can sıkıntısı, moral bozukluğu varsa bende bu memleketi terkederim...
samsunspora yönetici olan adam para vermiyor veremiyor olabilir ama yüreğini vermeli,kalbini vermeli ,zamanını vermeli...samsunspordan rant sağlamak,şeref tribününde oturmak ve yönetim kurulu listesine adını yazdırmak için oluyorlarsa bu taraftar onlardan hesap sorar...ve sanırım hesap zamanı yaklaşıyor...

timofte

iki as oyuncumuzun da oynamayacağı düşünülürse ankarada işimiz oldukça zor. tek güvencemiz, ankaralı samsunspor taraftarlarının takıma sahip çıkacağına yönelik beklentimiz olacak.
son haftaya kadar bu kabus ile yaşamak istemiyorsak mutlaka puan almamız ereken bir maç her şeye rağmen. ankarada ankaragücü ve ankarasporu yendikten sonra gençlerbirliği maçını da kazanırsak hem iyi bir performans çizmiş, hem de ligde rahatlamış olacağız.
inşallah kazanırız. kazanamazsak da kaybetmeyiz.

Fecr_55

ben kral55 e katiliyorum...o maci da verdik, ben $imdiden hazirladim kendimi...takimimizin iyi oyunculari da yok...napalim nasip kismet!!!

ÇarŞamBaLı

bu macı almamız lazım 29 punda kaldık olmaz boyle sey sakaryayla ankaragucu bıze cok yakın ne yapcaz bu takım kendıne duzen vermesı lazım mactan sonra sınırımden ağladım ya olmaz of of

tuzlalı

Herşeye rağmen kazanacağımızı düşünüyorum. Rakip iyi takım. Başlarında da bana göre ligdeki ilk üçte sayılabilecek bir hoca var. Yinede eğer adaletli bir yönetim gösterilirse kazanırız diyorum. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Bizim o pozisyonlarını telaffuz edemediğim takımlarla birlikte anılmamız ayıp kaçar. Ne şampiyonluğa nede kümeye oynayan takımlarla maçımızda kalmadı zaten.  Gençlere 2 tane çakar geliriz hayırlısıyla.

curva55

Maça biz gidiyoruz istanbuldan inşallah samsundanda gelen olur zaten samsunda yaşayanlar ve ankaragüçlü kardeşleriizde var baya bi kalabvalık olur gibi geliyo...

yirmiuc

ngonge

takım umarım şu hakem hatalarından son dakika gollerinden sonra hırslanmıştır da şu maça yansır bizi mutlu ederler...umudu kaybedersek yaşamamız için geriye ne kalır ki???

beşnumara

bu hafta baya as oyuncumuz eksik benim bu maçtan hiç umudum yok bence skor 2-1 yeniliriz

tankut

Arkadaşlar rüyamda gördüm maçı 3-2 alıyoruz.Yeterki Ankaradaki Samsunlular takıma sonuna kadar destek versinler. Milletvekilleride tribüne...... baskı oluşturmalıyız.

yirmiuc

kral55

Sevgili yirmiüç daha önce de bu konudan bahsetmiştim.Tamamen melih gökçek ile ilgili.Ahbap çavuş ilişkisi var bu nedenle ankarasporun maçları yayınlanıyor.

tankut

Arkadaşlar maçın hakemi Metin Aydoğan yani olaylı Antep maçının hakemi Samsunsporumuz üzerinde galiba bir takım oyunlar oynanıyor. Pis kokular gelmeye başladı. Yine birileri düğmeye bastı galiba. Çünkü Kayseriye Bakanlar ve milletvekilleri sahip çıktı. İstanbulsporda nasıl olsa devletin takımı, Ankara başkent, D.bakır hassas bölge. Aranan Kurban bulundu herhalde. Türkiyedeki tüm samsun kamuoyunun hassas olması ve gerekli uyarıları yapması gerekiyor. İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

yirmiuc