TFF 1.Lig, 19.Hafta | Antalyaspor 4 - 2 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 13 Ocak 2008, 17:18:29

« önceki - sonraki »

körfez55

sakarya ve kocaeli başta olmak üzere birçok anadolu kulübü maddi problemlerle boğuşuyo.ama bizim futbolcularımız kadar çığırtkanlık yapan var mı? yokk bu kişilik meselesidir.bu futbolcular senelerdir bu işi yapıyo ve aç kalacak kadar düşmediler.ama ruhsuz oldukları için oynamadılar.umarım haftaya antalyayı yenerler ve bizi utandırıp hatalarını telafi ederler.

ozkan17

katılıyorum mustafa abıye bızımkıler kadar para alamıyoz dıy bagıran aska takım oyuncusu yok lıgada hangı takım rahat sankı ekonomık olarak..bızımkıler bıraz abartıyolar para konusunu..ve elınde sonunda alıyolarda paralarını

Sadece Samsunspor

bazı arkadaşlar hoca gitti diye yeni hedefimiz küme düşmemek demiş bi durun kardeşim daha 16 maç var ne yaptınız siz futbolcularda bu haftaiçi mutlaka belli bir miktar alacaktır yönetim çok gayret ediyor para vermek için eğer yönetimde çalkantı olmazsa bu takım küme düşmez bırakın bu işleri hoca istifa etti diye küme düşcez diye bişey yok - bi durun sadece istanbul maçıyll mı ölçüyoruz bunu serkan celil bi gelsin bakalım takıma biraz sakin

seskat

şimdi gider lideri evinde yeneriz. samsunspor adamı delirtir. yaw kafayı yememek elde değil. Teknik direktör de istifa etti. nolcak bu samsunun hali. herkez kolay yolu seciyor. yazık be. işallah yeneriz şu antalyayı. samsunspor 4 ever

celebi

Alıntı yapılan: seskat - 15 Ocak 2008, 00:40:51
şimdi gider lideri evinde yeneriz. samsunspor adamı delirtir. yaw kafayı yememek elde değil. Teknik direktör de istifa etti. nolcak bu samsunun hali. herkez kolay yolu seciyor. yazık be. işallah yeneriz şu antalyayı. samsunspor 4 ever

zor kazanırız kardeşim biz bu maçı ya.

cembaba

ben sanmıyorum acıkcası kazanacagımızı. ama 2. olan hedef yenilmemek oldugunu dusunuyorum ;)

Tribün_ali

5 yer geliriz durumumuz içler acısı ordan 1 puan bile almak mucize

celebi

Cagdas Ünver

Belediye Destek vermedikce bu böyle gider.

55_HayLAZ_55

bu maçtan puan almamız açıkçası imkansız

harbisamsunsporlu5517

inş bırterslık olurda ikisıfır olurda alırız maçı

jean

yillardan beri spriz yapariz ne yapacagimiz belli olmaz yinede umidimizi kaybetmeyelim bir alirsak macio hersey terisne donebilir

ozkan17

arkadaslar taraftarımız gelekmı maca samsundan bı bılgı verırsenız sevınırız..ben aydından gıdecem maca 4 kişi

s_uzunkaya

celebi

bizim antalya maçı tam 20 ocak tarihine denk  geliyor. aslında futbolcularımızın bu tarihin hatrına bu maçı almaları gerekir ama zannetmiyorum. bunun için yüreklerini ortaya koymaları gerekir.belki o yüreği ortaya koyarlarsa en azından kabirlerde yatan futbolcularımızın sızlayak kemiklerini bir nebze olsun dindirebilirler.

bunun yanında tff ye başvurulsada antalya maçında asaygı duruşu falan olmaz mı acaba.