TFF 1.Lig, 19.Hafta | Antalyaspor 4 - 2 SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 13 Ocak 2008, 17:18:29

« önceki - sonraki »

MeL_55

13 Ocak 2008, 17:18:29 Son düzenlenme: 20 Ocak 2008, 15:54:33 MeL_55
Arkadaslar lidere karsi oynuyoruz. bu mac yani antalya alir belki yeni "transferler" iyi oynarsa berabere biter. ama hic sanmiyorum

20 Ocak Pazar
13.00 - Antalyaspor-Samsunspor (Atatürk)

SaMsUnSpOr 55

maçı d spor vercekmi bilgisi olan varmı

MeL_55

Alıntı yapılan: "SaMsUnSpOr 55"maçı d spor vercekmi bilgisi olan varmı

gösterse nolcak strese gircez baska bisi yok

Sadece Samsunspor

celil,serkan,yeni gelen cem ve harun oynamazsa farklı yenilgi alırız  :!:

körfez55

serkan ve celil oynarsa forvette caner yerine kim oynarsa oynasın belki berabere biter.ama kazanamayızz kazanmamız için çok şanslı olmamız gerek.

Gurbetci Bülent

iyi oynarsak 3 yeriz
kötü oynarsak bilmem kac yeriz

ozkan17

yenılcez yanı bu mac ıcın daha ne yorumunda buluncaz ama serkan ve celıl oynarsa belkı maca gıdebılırız burdan

pitbul055

tarihi fark yemesek bari.fatihi yolda yürüken gören bacağını falan kırsında oynamasın birdaha.samsunspora en büyük hizmetdir

edmontdante

Bugünkü durumu gördükten sonra önümüzdeki 3 maçtan  iyimser bir tahminle olsa olsa 2 puan olur diyorum.Aslında 0 olur diyeceğim ama kalbim izin vermiyor

hakan55

utanarak söyluyorum baya bir gol yerızz

jean

serkanla celil oynarsa yeneriz yoksa umidim yok pek

gnc bengülü

hocamızın ıstanbul macındakı hatalarını yaptıgı surece antalyayı yenemeyız mac farklı bıtmez lider olsa ne yazar futbolcular adam gıbı oynadıktan sonra

ozkan17

çok merak ediyom acaba gece yattıklarında bu futbolcular bogazlarından gecen paranın hakkını verdıklerıne ınanıyolarmı rahat rahat uyuyabılıyolarmı gercekden ya..yemın ederım cok yazık cok..

Gurbetci Bülent

Paralarinin hakkini veriyorlarmi bilmem ama hangi paranin adamlar para alabiliyorlarmi bakalim.
Hep diyoruz gönülden oynasinla ama siz veya ben bize firmamiz para vermezse biz 6 ay boyunca patronuin hatrina calisirmiyiz arkadaslar.
Ben Ne Yönetime ne futbolculara nede malesef istifa eden Yücel Hocaya suc buluyorum, suclu bu takimi 1-2 sene önce bu hallere getirenlerde veya sehre sahip cikmayan is adamlarinda

maviay55

özkan ortada para yok ki bülent abimiz dogru dior...

bu maçtan hiç ümidim yok..fark yemeyiz inş.