TFF 1.Lig, 18.Hafta | SAMSUNSPOR 0 -1 İstanbulspor

Başlatan HaSaNCaN, 20 Aralık 2007, 16:59:59

« önceki - sonraki »

ali ihsan

Zamanında Levent Erişte Turgut hakkında çok olumlu şeyler söylemişti.seyretme imkanım olmadı ama umarım gelecekte bu formayı uzun yıllar taşır.

jean

hadi pazar gunu bekliyoruz allahin izniyle alacaz

cem 55

td de istanbulsporlu bi arkadas 2.yarı öncesi yaptıkları transferleri yazmıs bülent akın mehmet deliorman murat salar bu 3 oyuncuda tecrübeli kaliteli sayılabilecek oyuncular asıl bomba son 2 transferleri biri 1.ligden düşmemizde kanımca büyük etkisi olan ali uyanık ikinciside 1.yarıda bize sac bas yolduran kova mehmet bölükbas bide keremi alsalarmıs tam olacakmıs 3 ü 1 kaleci etmez msjın sonunda komik cocuk bide favori olduklarını yazmıski cevabını en güzel sekilde timofte vermiş ciddiye alıp cevap vermeye bile degmez.

salihcakir

16. hafta İstanbulspor Diyarbakır deplasmanında idi. çok analiz edilebilecek bir tarafları yok. tamer tuna ce cem karaca gibi bir kaç tecrübeli oyuncuları var. onlarda kendilerini çok paralamıyorlar açıkçası. gençler ise tam bir felaket. savunmaları berbat denebilecek düzeyde idi. rakip forvetin baskısı olmadan dahi savunma kendi arasında pas yapamıyor. tempoyu artıran taraf olursak maçın başında atabileceğimiz gol veya gollerle rahatlarız. golü erken bulamazsak kartalspor maçında olduğu gibi fuleli koşularla iyi kontra yapacak adamları etkili olabilir. buna dikkat etmek lazım.

skor tahminim 2-0.

celebi

Alıntı yapılan: "samsunkopat"16. hafta İstanbulspor Diyarbakır deplasmanında idi. çok analiz edilebilecek bir tarafları yok. tamer tuna ce cem karaca gibi bir kaç tecrübeli oyuncuları var. onlarda kendilerini çok paralamıyorlar açıkçası. gençler ise tam bir felaket. savunmaları berbat denebilecek düzeyde idi. rakip forvetin baskısı olmadan dahi savunma kendi arasında pas yapamıyor. tempoyu artıran taraf olursak maçın başında atabileceğimiz gol veya gollerle rahatlarız. golü erken bulamazsak kartalspor maçında olduğu gibi fuleli koşularla iyi kontra yapacak adamları etkili olabilir. buna dikkat etmek lazım.

skor tahminim 2-0.

ya samsunkopat kardeşim sen şu askerik ne zaman bitecek gelde istanbula tanışalım ya :wink:

vatan

slm arkadaşlar niçin  bütün herkez niye sakarya seyircisinin maç ta yaptığını unuttu muhterem anamız şirin ana mısın adını taşıyan pankart açıldı o yüzden ben de o maçta verdim o yüzden o vatmosferi yakın dan görme fırsatı  buldum ben buradan bütün sakarya taraftat grubu nu tatangaları kutlarım lig te de başarılar dilerim sevgiler saygı ile sevgileri mi mi sunarım

Sadece Samsunspor

Alıntı Hakemler belli oldu

TFF 1. Lig'de haftanın maçlarını yönetecek hakemler belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan açıklamaya göre, TFF 1. Lig'de haftanın maçlarında görev alacak hakemler şöyle:

12 Ocak Cumartesi

13:00 Orduspor - Altay: Barış Kezer

13 Ocak Pazar

13:00 Samsunspor - İstanbulspor: Çağatay Şahan
13:00 Kocaelispor - Sakaryaspor A.Ş.: Bülent Yıldırım
13:00 Karşıyaka - Giresunspor: Cemil Şensöz
13:00 Boluspor - Kartalspor: Çetin Sarıgül
13:00 Elazığspor - Eskişehirspor: Aytekin Durmaz
13:00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Malatyaspor: Yusuf Yılmaz
13:00 Mardinspor - Antalyaspor A.Ş.: Barış Şimşek

14 Ocak Pazartesi

15:30 Kayseri Erciyesspor - Diyarbakırspor: Deniz Ateş Bitnel

gnc bengülü

ercumentın ıstanbul macında elınden gelenın daha fazlasını yapması gerekır harunun lısansı cıkana kadar kale ona emanet 1. yarı yedıgı basıt gollerı gene yerse o zaman onun ıcın kotu olur ıst. macını yenmemız sart bıde ıcerdeyız

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "vatan"slm arkadaşlar niçin  bütün herkez niye sakarya seyircisinin maç ta yaptığını unuttu

sakarya taraftarının yaptığını kimse unutmadı son diyar maçındada sakaryaya tezarhürat yapıldı siteden bir arkadaş youtubeye eklemiş zaten bizler tezarhürat yaperken sakaryalılarda teşekkür etmiş.sakarya iyi hoşta fb nin bazı maçlarında tatangalar pankartını görnek bazen yani çoğu zaman hoş olmuyor yani fbnin avrupa maçıda olsa bizans bizanstır abi.ne işi var tatangalar pankartının gay fb tribününde

maça gelince taraftar bu maçı alırda ist.maçından sonra çok pis maçlar bekliyor ilk 6 ya kalsakta geçen sene planlayop yapamadığımız ankara org.mayıs ayında yapsak hep beraber ankaraya aksak ankaradaki Samsunsporlular bizleri misafir etse oradan süper lig vizesini alsak şampiyon olup eve dönsek.çok şey istemiyorum yaaa

ozkan17

aynen katılıyom sana kımse unutmdı tatangalrı ama fener trbununde onların pankartının olmaması gerekıyo kımse unutmadı onların jestinide bızım jestimizide..

Sadece Samsunspor

SEVDİM SENİ BİR KERE
BAŞKASINI SEVEMEM
DELİ DİYORLAR BANA
DESİNLER DEĞİŞEMEM
DESİNLER DEĞİŞEMEM
OOOOOOOOOOOOO

SAMSUN GOL GOL GOL
SAMSUN GOL GOL GOL

KIRMIZI - BEYAZ EN BÜYÜK SAMSUN

SÖZ VERİN SÖZ VERİN
TARAFTARA SÖZ VERİN
7DEN 70 E CAMİAYA SÖZ VERİN
BU SENE YENİDEN SÜPERLİGE DÖNELİM
O ZAMAN ÖL DEYİM ÖLMEYİNİ ........

ŞAMPİYON OLALIM BU SENE
ÇIKALIM SÜPERLİGE
KOYALIM CİMBOMA FENERE
BİR ÇİZİK ATALIM GEÇMİŞE
İNLESİN TÜM ŞEHİR
ŞAMPİYON SAMSUN DİYE

CurvaSudSamsunspor

bunların hepsini biliyorum bilmeyen arkadaşlar lütfen çğrensin

cem and naz55

özledim stadı takımımı yarın sevgililer kavuşuyor haydi samsun stada

Sadece Samsunspor

zor bir maç olacak gibi serkan aykut sakatmış oynamayacakmış  dünki antremanda sakatlanmış sadece caner var forvette - alınan oyuncular ın lisansı çıkartılamamıl 800.000 ytl yatmadan olmazmış. bu durumda transferde yok sadece taraftarımız olacak taraftarımızın desteğiyle alabiliriz bu maçı

off her sezon başı aynı sıkıntılar ne zaman düzelecek bu takım ya tamam yapılan bişeyler var para adına ama bize şimdi lazım gelecek için yapıyoruz bişeler ama şimdi olmadıktan sonra offfffff  :evil:

Kadir ÇELEBİ

Serkan Aykut iki günlük aradan sonra dün takımla birlikte antrenmana çıktı. Ancak golcü oyuncu yapılan çift kale maçın ilk bölümlerinde ayağındaki ağrıları artınca antrenmanı yarım bırakmak zorunda kaldı. Kral´ın tedavisi hemen yapılırken İstanbulspor maçında forma giyebileceği ifade edildi.  

bizim yerel gazetelerimizin biri baska digeri baska yazmaya devam ettigi surece dikkate almıcaz.. biz yine gercek haberi tirubunden ogreniriz..

ilk haftalar beni korkutur her zaman ama istanbul macı icin nedense icim rahat kazanıcaz insallah...