TFF 1.Lig, 18.Hafta | SAMSUNSPOR 0 -1 İstanbulspor

Başlatan HaSaNCaN, 20 Aralık 2007, 16:59:59

« önceki - sonraki »

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "harbisamsunsporlu5517"arkadaslar sınırsız adsli olan bana msnden ulaşsın tvu playerı kurulumunu bedava atarım msnden

kardes şu programı bir uplopat edebilsen hayrına hem herkeze msn den dağıtmak zorunda kalmassın bir kere uğraşırsın.

ben internette şöyle bir şey buldum ama umarım budur

http://dl-us.tvunetworks.com/TVUPlayer2.3.2beta52.zip

maça gelince taraftar desteğiyle alırız.ama önümüzde çok zorlu 3 maç var antalya erciyes birde kocaeliyl oynayacaz şu 4 maçtan alabilirsek 9 puan sonuna kadar var olduğumuzu gösteriririz

King Of The North

Ah kardeşim bal damlıyo ağzından 9 puan süper olur varya Kocaeli maçında da ordayım kısmetse şova katılırım zevkle :wink:

sbc_emo

Bakalım Bu Hafta Maçtan Çok Taraftarı Düşünüyorum..  :)

SöğütlüBahçeli Çılgınlar - Şirinler - Mekansızlar

celebi

evet zaten herkesin merakla beklediği mesele o

cembaba

ewet herkes takımdan cok taraftarın etkili desteqini merak ediyor :) HEPIMIZ BIRIZ, HEP BERABERIZ ;)

- SOGUTLUBAHCELI MEKANSIZ SIRINLER -

ozkan17

walla taraftarı cok merak edıyorum nası bı atmosfer olcak acaba..macı rahat alcagmıza emınım..taraftarrımızla alırız bu macı

jean

sbc_emo

Bu maçta Video Çekicek Olan Arkadaşlar Olursa.. Lütfen KApalıdan Ceksin  :wink:  :)

celebi

Alıntı yapılan: "sbc_emo"Bu maçta Video Çekicek Olan Arkadaşlar Olursa.. Lütfen KApalıdan Ceksin  :wink:  :)

arkadaşlar kapalıda oturmayında çekin birşeyler özellikle tuğberk sen oradasın sanırım çek şöyle 10 15 tane at olmaz mı biz gurbettekilerde seyredelim.

timofte

Rakibin ticarethaneden pek bir farkı yok. Menajer Saffet takımı başka birine satmış. Ligde de iyi bir noktada değiller. Bizde de gerçi durum iç açıcı sayılmaz.

Tamamen kentin kaderine terk ettiği bir Samsunspor var. Geçen sene ise ehil olmayan ellere 5 milyon dolar katkı yapılmıştı. O para da har vurup harman savruldu. Bu sene başında Galip Öztürk'ün 500 bin dolar desteği dışında bir destek yok. Takviye yapamadık. Ama kadromuz yine de oldukça iyi. Bu maçı maraton ortada birleşen taraftarımızın da sahadaki futbolu direk etkilemesi ve futbolcuların özverisi sayesinde kazanacağız bence. Sonrası Allah kerim..

harbisamsunsporlu5517

maviay55

inş taraftarımızın desteğiyle istanbul boğasını 19 mayısta bogacagız..güzel bi başlangıç olur bizim için bende maç saati radyosamsunsk da olucam  :wink:

ozkan17

Maç Saati ve Her Gün RadyoSamsunSK'dayız..RadyoSamsunSK Evinize En Yakın Stadyum!!!..

maviay55

evimizde internetimiz yok baba bizim öle her saat her gün dinleyemioyuruz bu yüzden..öğrenciyiz cüzdanımıza göre net'e girip haberleri okuyup maillerimize bakıp çıkıoz..onun için öle dedim maç saati samsunsporuma destek için radyosamsunsk dayım

hakan55

bu macı rahat alırız kanaatındayım insaallah yanılmam benım bır dusuncemde ıkıncı yarı turgut buyuk bır patlama yapacak ıdmanda ızledım gercekten yeteneklı bır topcu insallah beklenenı verır bu macı rahat alırız insallah