TFF 1.Lig, 18.Hafta | SAMSUNSPOR 0 -1 İstanbulspor

Başlatan HaSaNCaN, 20 Aralık 2007, 16:59:59

« önceki - sonraki »

jean

yahu celil ne bicim sakatlik bu allah askina her zaman dikat etmisimdir sakatligi uuzn suruyor serkanla celil olmadan olmuyor iste son siradaki takima hemde samsunda yenildik bakalim nasil telafi edecez antalya macinda

mehmet yılmaz

ozkan17

Alıntı yapılan: "maviay55"videolar için tşkler streetürk...

!!en büyük taraftar futbolcular sahtekar!!

..daha ben bişey demiom bu takıma..

yazıklar olsunnn :!:  :!:

inş küme düşmeyiz

imza imza imza.. :evil:

harbisamsunsporlu5517

Küme düşme kaldırılıyor !Futbol Federasyonu bugün yapacağı toplantıda Süper Lig'in 22 takımla oynanması fikrini görüşecek.13 Ocak 2008 10:4517 Ocak'ta genel kurula gitmeye hazırlanan Futbol Federasyonu, bugünkü toplantısında, milletvekilleri ve bazı kulüp yöneticilerinin önerisiyle Süper Lig'in 22 takımla oynanması konusunu masaya yatıracak.

Süper Lig'de temsilcisi bulunmayan illerin milletvekilleri ve bazı kulüplerin yöneticileri, Futbol Federasyonu'na ligden bir defaya mahsus düşmenin kaldırılmasını, TFF 1.Lig'den katılacak 4 takımla birlikte yola 22 takımla devam edilmesi önerisinde bulundu.

Öneri sahiplerinin, "Kulüplerimiz ekonomik olarak zor durumda. Süper Lig 22 takımla oynanırsa daha rahat nefes alırız" sözleriyle, Futbol Federasyonu'na baskı yaptıkları öğrenildi.

FIFA ve UEFA engeli

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun bugünkü toplantısında bu öneriyi gündemine alacağı, Süper Lig Kulüpler Birliği Vakfı'nın da görüşüne başvurduktan sonra değerlendireceği belirtildi.

Ancak bu uygulamanın bazı zorluklarının olduğu da bildirildi. FIFA ve UEFA'nın uygulamaya bu sezon geçilmesini sakıncalı bulacağı ifade edildi. Haluk Ulusoy başkanlığındaki Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, genel kurul öncesi kulüplerle olan ilişkilerini daha sıcak tutabilmek amacıyla ligdeki takım sayısının artırılması yönünde bir karar almasının da mümkün olduğu öne sürüldü.

pitbul055

bu maç iddadan çıkartıldı.iddadançıkartılmasınının 2 nedeni var bence.ya bu maç istanbulsporun yeni başkanı tarafından satın alındı duyumunu aldılar çıkartdılar yada bu maçın oynandığı ( tabi istanbulspora ) yüklü miktarda kupon yatırıldı.bunun başka bir nedeni yok.yine şike iddalarıyla gündeme geliyoruz.diğer takımları tutan arkadaşlar dalga geçmeye bile başladılar.hoca istifa etmiş yönetim kabul etmemiş.alayını kovsunlar.inanın kayyuma kalsaydık bundan kötü olmazdık.hiç olmazsa kayyumdayız diye yeniliyoruz falan derdik.gidişat hiç ii değil.yazık oluyor samsunsporumuza.çapulcuların elinde kaldı takım.şuan çok pişmanım büyük başkan bizi bırakma diye bağırdığıma stadda.bundan daha kötüsünü düşünemiyorum.

körfez55

şike iddaalarına ve yönetimin başarısız olduğuna inanmıyorum evet takım olarak başarılı değiliz ama koskoca samsundan bi kuruş destek alamayan yönetimden dah fazlasını beklemek haksızlık olur.bir maçla yönetimin ipi çekilmez sizce bu yönetim şuan gitse herhangi bi aday çıkarmı tabiki hayır.biz kısa vadede başarı bekliyoruz ama bu mümkün değil.sonuç itibariyle gerçekler ortada yönetimimiz uzun vadede başarılı işlere imza atacaktır.destek olmak gerekir.

bengülü

Yücel İldiz istifa etti!

Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Samsunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, ekonomik sıkıntıların saha içine kadar yansımasını gerekçe göstererek istifa etti.

Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Yücel İldiz, İstanbulspor maçı sonrası yönetim kuruluna istifasını verdiğini; ancak yönetimin kendisini bu kararından vazgeçirmek için büyük uğraş verdiğini belirtti.

İldiz, "Bugün tekrar düşündüm. Ekonomik sıkıntıların İstanbulspor maçında görüldüğü gibi saha içine yansıması nedeniyle başarılı olamayacağıma karar verdim. Kararımdan vazgeçmemek üzere istifa ediyorum" dedi.

Samsunspor'daki sıkıntıların büyük uğraş vermelerine rağmen saha içine yansımasının üzüntü verici olduğunu kaydeden İldiz, "Dilerim benim istifam Samsun'da bazı dinamikleri harekete geçirir" diye konuştu.

Teknik direktörlük kariyeri boyunca ilk defa bir takımı yarıda bıraktığını aktaran Yücel İldiz, futbolculara gereken ödemelerin yapılması halinde bile asla kararından dönmeyeceğini ifade etti.

55_HayLAZ_55

samet

bu haber belki bize yarayabilir 4 takım çıkarsa belki 4. takım olabiliriz...