TFF 1.Lig, 17.Hafta | SAMSUNSPOR 2-0 Diyarbakırspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Aralık 2007, 22:31:43

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

İlk yarının son maçı - 5 eksikle gittiğimiz sakaryada çok mücadele ettik 3 tane net pozisyonumuz vardı ama şansımız el vermedi şans bizden yana olsaydı 3-2 bile alabilirdik ama olmadı geneldede zaten şans bizim yanımızda olmuyor neyse bu maça geçeyim diyarbakır seri galibiyetler aldı üst sıralara tırmandı sakaryada 5 eksikle nasıl mücadele ettiysek bunu diyarbakır maçında göstermeliyiz ayrıca serkan ve kemalda oynayacak bunlar 2 önemli faktör

bence diyarbakarı kendi evimizde sezonun son maçında durduracağız

yorumlar sizde değerli arkadaşlarım

edmontdante

Hafta içi  meydana gelecek gelişmeler bu maçı etkileyecek.Aslında etkilememeli ama malesef  bu işler böyle gidiyor.Oysa ki  insan mağlup olmamak için elinden geleni yapmalı durum ne olursa olsun.Halısahada bile yenilgiyi hazmedemeyip  kavga ediyor insanlar ama profesyonel futbolda bu böyle değil.

Yine de bu maçtan ümitliyim.Bize büyük iş düşüyor.Tribünleri doldurmalıyız diyeceğim ama  bu şehirde bu şartlarda bu zor görünüyor.Bir şeyler olmalı,ben kendi adıma getirebildiğimi maça getireceğim.

mehmet yılmaz

16 Aralık 2007 Pazar
Samsun 19 Mayıs Stadyumu
Saat: 13:00

Alıntı
77/78 Samsunspor Diyarbakır 3-2
Diyarbakır Samsunspor 0-0
78/79 Samsunspor Diyarbakır 1-1
Diyarbakır Samsunspor 2-0
80/81 Samsunspor Diyarbakır 2-1 (2.Lig)
Diyarbakır Samsunspor 0-0 ( 2.Lig)
86/87 Samsunspor Diyarbakır 5-1
Diyarbakır Samsunspor 1-0
01/02 Samsunspor Diyarbakır 0-0
Diyarbakır Samsunspor 1-1
02/03 Samsunspor Diyarbakır 3-1
Diyarbakır Samsunspor 1-1
03/04 Samsunspor Diyarbakır 3-1
Diyarbakır Samsunspor 2-2
04/05 Samsunspor Diyarbakır 0-1
Diyarbakır Samsunspor 3-0
05/06 Samsunspor Diyarbakır 1-0
Diyarbakır Samsunspor 0-0
06/07 Samsunspor Diyarbakır 0-0 (Lig A)
Diyarbakır Samsunspor 2-0 ( Lig A)

Samsun'da... O 10 A 18 Y 8 G 6 M 1 B 3
Diyarbakır'da... O 10 A 4 Y 12 G 0 M 4 B 6
Toplam O 20 A 22 Y 20 G 6 M 5 B 9

Diyarbakırspor ciddi bir çıkış içerisinde; bizde ise eksik oyunculara bir de yönetim krizi eklendi. Şartlar zor görünüyor ama maç gününe kadar bazı şeyler değişebilir. 2. Devredeki hedeflerimiz açısından son derece kritik bir maç.

Sol Açık

Kesinlikle 2.yarıdaki hedeflerimiz açısından kritik maç. Diyarbakır'ın ligdeki son 6 maçı:

DBakır 4-1 Kartal
Giresun 0-0 DBakır
DBakır 1-0 Altay
Sakarya 0-2 DBakır
DBakır 2-1 Antalya
DBakır 3-0 İstanbul

Çok iyi bir çıkış yakaladılar. Bence bu çıkışı Samsun'da durdururuz.

Ben takımın Sakarya maçında savaştığını düşünüyorum. Eğer bu maçta da savaşırsa (ki bundan şüphem yok) ve Serkan-Celil-Caner üçlüsünden bir-ikisi oynarsa kesin kazanırız.

Ama seyirciye çok iş düşüyor...

celebi

bu maçtada açıklcası bereberl,k bekliyorum ben ama yanılırım inşaallah. :cry:

HoLiGanisT

hafta içinde gelişmeler ne olursa olsun desteğimizi 90 dakika biz zaten vereceğiz vede vermeliyiz.biz taraftarlar olarak bu gayreti gösteriyorasak topçılarda 90 dakka gayretini göstermeli mücadele etmelidir son nefesine kadar.topçular bıraksın yönetimin istifasını vsresini yenilgiye manzeret aramasın çıkıp sahada savaşsın mücadele etsin.biz taraftarlar bu mücadeleyi görelim gerekirse sahaya biz ineriz golüde biz atarız rakip takıma dar ederiz 19 Mayısı ama mücadele görelim.böyle bir taraftarı bulamassınız sizi maçtan önce maçta maç sorasında hep destekliyorlar onlara mücadele ettiğinizi gösterin.yönetim yok diye uyuz uyuz işler yapıp kimsenin canını sıkmayın taraftara layık olun bu taraftar sizi zaten baş taçı edecek maç sonu karşılaşmalardan sezon sonu yakalayacağınız başarı zaten şimdiden gösteriyor baş taçı olcağınızı.söz verin söz verin taraftara söz verin,7 den 7 e camiaya söz verin

cem 55

biz dün sakaryaya mactan cok sezgin ve safak baskanımıza destek için gittik ve elimizden gelen destegi verdik ben bu hafta diyarbakır macını sanılanın aksine rahatlıkla kazanacagımızı düsünüyorum ama mactan cok taraftarımızın 2 baskanımızada sahip cıkmalarını görevlerin basına döndürecek destegi vermelerini istiyorum.diyarbakır macını kazanacagımızı ilk olarak  diyarbakır 6 haftadır iyi sonuc almasına ragmen iyi oyun oynamamalarına ve bu hafta rehavete kapılıp samsuna geleceklerini düsündügümden söyluyorum ayrıca ilk 11 den 3 önemli oyuncuları serkan özsoy onur ve ersin kart cezalı.son olarak diyarbakır hakkında görüsleri futbol bilgisine cok güvendigim orada askerlik yapan samsunkopatdan almak kanımca en mantıklısı kardeşimede burdan selamlar

HoLiGanisT

maçta mevzu çıktımı.bir kısım sakaryalı atıp tutuyordu bir kısım sakaryalı sağ duyulu idi.hangi taraf ağır bastı sakarya maçında cem55 ve diğer maça giden arkadaşlar

nomak55

arkadaşlar biz mücadele ettik ama bizim orta sahada pozisyon hazırlayacak adamımız yok bi sercan var onuda oynatmıyor zafer veya furkan oynayana kadar sercan oynamalı bence ayrıca sunuda gözden kaçırmayan sakarya dün hiç futbol oynamadı bizim gene klasik kaleci ve defans sıkıntımızdan iki gol yedik başkada pozisyonları yok nerdeyse hee bi kafa topu var burak akdişin o kadar işte bana kalırsa ben hakkıyı orta sahanın otasında oynamasının taraftarıyım daha öncede çok kez o mevkide oynadı ghelen atakları karşılabilecek elimizdeki en iyi ön libero bence yanınada koşan sercan sefa ve sameti koyarsa bence diyarbakırı yeneriiz ayrıca sunuda söylemek istiyorum şu mehmet veya ercüyü onatana kadar maksiçi oynatında bide onu görelim yaa adam ağzını açıpta tek kelime etmiyor ayıptır bide bu adamı oynatın

celebi

Alıntı yapılan: "HoLiGanisT"maçta mevzu çıktımı.bir kısım sakaryalı atıp tutuyordu bir kısım sakaryalı sağ duyulu idi.hangi taraf ağır bastı sakarya maçında cem55 ve diğer maça giden arkadaşlar

mata mevzu çıkmadı alsine süper dostluk vardı. ama 2. yarının ortalarında 3-5 kişi kendince bir şeyler yapmaya çalıştı ama sağduğu yine gelip geldi. tatangalar takımımızı tribüne çağırdı.istikal marşı okunurken ŞİRİN ANA için pankart astılar. bizde istiklal marşı bitince sakarya sen bizim kardeşimizsin diye bağırdık bütün stad bizi alkışladı.çünkü tatangaların pankartında KALBİMİZDESİN ŞİRİN ANAM şeklindeydi.maçın başında da zaten başlamadan stad da bizi karşılayıp güzel bir ortam oluşturuldu.

**KaR6**

artık tv den veya mackolikten mac takip etmekten bunaldım, haftasonu geliyorum samsuna arkadaslar.. yine yerimi alacagım tribunde uzun zaman sonra.. artık benim için kazansınlar, son izlediğim maçta ordu ya 7 tane atmıstık serkan abim golleriyle yolcu etmişti beni, umarım yine hattrick yaparda hosgeldin der.. kazanıcaz bu macı, ümitliyim ben..

cem and naz55

şartlar ne olursa olsun bu takım bizim şu an yönetim kaosu olsa bile takımımızı bu maçta yanlız bırakmayalım bu takım hepimizin pazar günü herkes stada

gnc bengülü

SAMSUNda bulunan SAMSUNSPORluyum diyen herkesın maca gitmesi çok iyi olur futbolcularda moral bulur SAMSUNSPOR taraftarı arkamızda diye ben samsunda yasasaydım hıcbır icerdeki macını kacırmazdım inş. trıbunler dolu olur ve macı alırız

samet

evet bu maçta tiribündeki yerimizi almalıyız takımın yanında sahipsizı göstermeliyiz...

tolga

nomak 55 kardeşim bilgi sahibi olmadan fikir üretme maksiç samsunda değil ülkesinde bilgine sunarım