TFF 1.Lig, 16.Hafta | Sakaryaspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 02 Aralık 2007, 16:04:08

« önceki - sonraki »

kerem55

eksik çok ama bence bi süpriz yapacağız ve kazanacağız.

forzasamet

adige73

bence defansa emre balağı forvete de hakkıyı koysun bak nasıl maç oluyo

gnc bengülü

hakkı oynarsa kaleye yakın serbest vuruslarda fuzelerını gene atar bazı vuruslarında gol olursa degmeyın keyfımıze

ali ihsan

Eksiklerimize rağmen Biz Samsunsporuz.Ne zaman ne yapacağımız belli olmaz.Eksik ve cezalılar nedeniyle 18 kişilik kadroyu oluşturamadan Bursa deplasmanına gidip Bursayı yerle bir etmiştik.Sakaryada neden olmasın.

Sadece Samsunspor

evet biz samsunuz ne yapacağımız belli olmaz  :wink:

cem and naz55

sakaryaspor öyle aman aman bir futbol oynamıyor bence iş orta sahada biter kesinlikle geri yaslanırsak fark yeriz orta sahada fiziğe dayalı pres yaparsak yani orta saha oyuncularımız ortada iyi bir set kurarlarsa sorun çıkmaz biz samsunsporuz zoruda yaparız...

Forvetim

sakaryanın lider olmasına bakmayın,,öyle aman aman bir top oynamıyorlar. bu maç hocanın maçı, hoca kendisini sınayacak bu maçta. böyle bir maçtan nasıl puan çıkarılacağını bilen birisi puanı alır gelir. eksikte olsak sahada 11 kişiyiz. bir çoğu maçlardan eksik olmamıza rağmen galibiyetle döndük. gemi eskide olsa fırtınadan sağlam çıkaran kaptandır.

tuzlalı

1. Lig takımı maçlarında öyle aman aman taktiksel futbol oynanmıyor. Takımlara önlem almak çok zor değil. Rakiplerin başarılı olduğu maçlardaki oyun anlayışlarına ve o anlayışın kilit oyuncularını durdurmaya yönelik alınacak bir kaç önlem büyük avantaj sağlayacaktır. Deplasmanda oynuyor olmamızın avantajlarıda var tabii. Rakip lider. Evinde kesin kazanması gereken bir maç. Baskı altındalar. Bu avantajı kullanmamız lazım. Gol yemediğimiz süre uzadıkça, kazanmaya yaklaşacağımız bir maç. Hadi hayırlısı.

Bazen böyle teknik değerlendirmelere girdiğimde, yıllardır bu işin içinde olan hocalara acaba haksızlık mı ediyorum, onlar zaten bunları düşünür diyorum. Ama malesef yok yani. italyan ligi, ingiltere Premier ligi maçlarını izleyip, 1.ligdeki takımımızdan da, rakibimizden de böyle üst düzey futbol anlayışı beklemeyeceğiz elbette. Çok derinlere inip, herkezin gördüğü önlerinde duran basit ama etkili hamleleri göremiyor bizim hocalar.

vlkn55

Alıntı yapılan: "tuzlalı"1. Lig takımı maçlarında öyle aman aman taktiksel futbol oynanmıyor. Takımlara önlem almak çok zor değil. Rakiplerin başarılı olduğu maçlardaki oyun anlayışlarına ve o anlayışın kilit oyuncularını durdurmaya yönelik alınacak bir kaç önlem büyük avantaj sağlayacaktır. Deplasmanda oynuyor olmamızın avantajlarıda var tabii. Rakip lider. Evinde kesin kazanması gereken bir maç. Baskı altındalar. Bu avantajı kullanmamız lazım. Gol yemediğimiz süre uzadıkça, kazanmaya yaklaşacağımız bir maç. Hadi hayırlısı.

Bazen böyle teknik değerlendirmelere girdiğimde, yıllardır bu işin içinde olan hocalara acaba haksızlık mı ediyorum, onlar zaten bunları düşünür diyorum. Ama malesef yok yani. italyan ligi ingiltere Premier ligi maçlarını izleyip, 1.ligdeki takımımızdan da, rakibimizden de böyle üst düzey futbol anlayışı beklemeyeceğiz elbette. Çok derinlere inip, herkezin gördüğü önlerinde duran basit ama etkili hamleleri umursamıyor bizim hocalar.

Dediklerine aynen katılıyorum.. 1. ligde taktikle maç kazanılmıyo.. Tamam futbol bu ama önemli olan kilit oyuncular ve fizik kondiyon.. Oyund ne kadar ayakta kalırsanız o kadar kazanma sansınız artıyo.. Elimizdekilere bakarsak caner, celil serkan gibi kilit oyuncular yok büyük ihtimal.. Takım da her ne kadar fizik olarak iyi yolda da olsa Yüceh hocanın dediği gibi zamana ihtiyacı var.. Son olarak eldeki verilere bakarsak samsun çok açık bi futbol oynamayacaktır muhtemel.. Topu ayağında tutup yakaladığı kontralardan golu bulmaya gidecektir. Berbaerliğe yakın bi maç gibi geliyo bana.. Ama Samsunumuz her zaman mucizelerin takımı olmuştur.. Takımımız bu maçı alırsa da hiç şaşırmam..

celebi

GİTMEK İSTİYORUZ
Samsunspor Taraftar Grup Başkanları Kırmızı- Beyazlı ekibimizi zorlu Sakaryaspor deplasmanında..
07 Aralık 2007 Cuma 11:05
Samsunspor Taraftar Grup Başkanları Kırmızı- Beyazlı ekibimizi zorlu Sakaryaspor deplasmanında yalnız bırakmak istemediklerini, eğer yönetim kendilerine imkan sağlamasa bile kendileri en az 10 otobüs gideceklerini söylediler

GİDİŞ YOLU ARANIYOR
Kırmızı- Beyazlı ekibimiz zorlu Sakaryaspor maçı hazırlıklarını sürdürürken, taraftarlar da Sakaryaspor'a gidiş yollarını aramaya başladılar. Samsunspor Taraftar Grubu Başkanları ne olursa olsun Sakarya'da takımın yanında olacaklarını, eğer yönetim kendilerine imkan sağlamazsa bile kendileri en az 10 otobüs hareket edeceklerini söylediler.

'10 OTOBÜS GİDECEĞİZ'
Samsunspor Taraftarlar derneği Başkanı Ümit İren, "Bu zamana kadar Samsunspor'u hiçbir deplasmanda yalnız bırakmadık. Takıma en zor gününde bizler sahip çıktık. Sakarya'da da takımımızı yalnız bırakmayacağız. samsunspor yönetimiyle bir anaya gelip, otobüs isteyeceğiz. Eğer onlar bize yardımcı olmasa bile biz kendi imkanlarımızla en az 10 otobüs Sakarya'ya gideceğiz" dedi.

nomak55

bizim sezon basında ii bi kamp dönemi geçirememiz bizim futbolumuzu tamamen etkiliyor bi futbolcu maç boyunca diri olacaklarkiii..hocanın istediklerini yapsınlar burda yücel hocamıda suclayamıyorum çünkü lig başlamasına kısa bir zaman kala gelmişti bu takımın başına.aslında bunu hocamız farketti ligin ilk 5-6 maçı sonunda dikkat edin bizim takım ikinci devre oyundan düşüyor bunun için bi önlem olarak ilk g.antep maçında ve elazığ maçında takımı ilk devre fazla zorlamadı ikinci devre yüklenmeye çalıştı ama buda fayda etmedi..ancak ben şuna inanıyorum samsunsporumuz ikinci devre yapılacak takviyelerle ve yücel hocamız sayesinde çok daha iyi yerlere gelecektir

isyankar

mutlaka almalıyız liderle aramızda uçurum yok sadece 9 puan var sakaryayı yener isek sakarya ile aramızda 6 puan kalacak 2 maç alırsak tablo değişir ama rakiplerimizle oynadığımız maçları kazanmalıyız sakaryayı yenmek mecburiyetindeyiz..

berusa55

kaybetmemek dileğiyle diyelim. insallah kazanırız o zaman da harika olur!

jean

10 otobus bayagi taraftra demek ama ne yazikki 3 onemli adamimiz yok sanirim uzulerek donecekler samsuna