TFF 1.Lig, 16.Hafta | Sakaryaspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 02 Aralık 2007, 16:04:08

« önceki - sonraki »

ozkan17

beklenenın fazlasınıı gosterdı bu haldekı takımımız..ama yetmedı..martıneze takıldık..takvıye mutlaka olacakdır..ancak herseyden once BASKAN BASKAN BASKAN..BASKNIMIZI BUYUK BASKANIMIZI GERI DONDURMELIYIZ KARARINDAN...;

BASKANN NOLUR GERİ DÖN..

Sakaryalı taraftartara jestlerınden oturu tesekkurler..helal olsun sızlere 90 dakkıka kufursuz atısmasız takımlarınızı destekledınır..tesekkurler..

gnc bengülü

SAMSUNSPOR sakarya deplasmanına 18 kisi gitti eksik degıldı ilk yarı sanki hoca hıc takıma mudahale etmedi futbolcular kendi kafalarına gore oynadılar ozellıkle ferıdun orta acıyo ya dısarı yada kalecıde defansta durunca topların hepsını rakıbe kaptırıyo kalecı desen hepsınden beter iki kere top geldı ıkısını de yedı ılk gol onun hatası degıldı bence defans hıc kafa topuna cıkmıyo cıksalar bıle topları onlerıne dusuruyorlar ıns. ara transferlerde bu hataları gıderecek takvıyeler yaparlar.

Sadece Samsunspor

feridun trabzonlu olduğunu artık belli etmeye başladı adam hiçbir topu samsunsporlu oyuncuya atamadı bütün verdiği paslar onlara gitti ayrıca orta yaparkende hep auta veya kaleciye atıyor geçen sene böle deildi hem çalım atıyordu hem koşuyordu hemde gol atıyordu bu sene bişeler oldu ona bu saatden sonra düzeleceğini zannetmiyorum gönderilebilir oyunculardan ama ben hiç futbolcu göndermesek iyi olur diyorum çünkü ekonomik anlamda sıkıntıdayız bazı maçlarda lazım olabilirler

samet

sakarya bizi böyle yakaladı ama bi daha yakalayamaz sakaryada hiç bişe yok nasıl yenemedik var ya şu takımı serkan-celil-caner olsa yenerdik...

jean

tuqberk abi feridunun trabzonlu olmasiyla ne alakasi var kotu oynamasinin bilerekmi sanki kotu oynuyor samsuna gicik diye sonucta ekmek yiyor bizden maca uzulmedim beklenilen bir yenilgiydi maca giden taraftara uzuldum yine

Sadece Samsunspor

Alıntı İldiz: "Kontrolümüz kaybettik"

TFF. 1. Lig ekibi Samsunspor'da, Sakaryaspor maçında alınan 2-0'lık yenilgi camiada üzüntüyle karşılanırken, teknik direktör Yücel İldiz, ''Rakibin erken golü karşısında kontrolümüzü kaybettik'' dedi.

İldiz, dün deplasmanda oynadıkları karşılaşmada rakibin 13. dakikada attığı gol sonrası planlarının bozulduğunu söyledi.

Oyuncuların maça konsantrelerini kaybetmeleri sonucu ikinci golü yediklerini ifade eden İldiz, ''Rakibin erken gelen golü karşısında kontrolümüzü kaybettik. Karşılaşmanın ikinci yarısında sahada baskı kurmaya çalıştıysak da başarılı olamadık'' dedi.

Sakaryaspor maçını unutup bu hafta oynayacakları Diyarbakırspor maçına motive olmaları gerektiğini belirten İldiz, ''Diyarbakırspor maçına konsantre olarak bu karşılaşmadan galip ayrılmak istiyoruz. Devre arasında da bu maçın verdiği motivasyon ile iyi bir hazırlık dönemi geçirerek ikinci yarıya daha hızlı başlamak istiyoruz'' diye konuştu.

harbisamsunsporlu5517

maçla ilgili özetde pozisyonlarımız bile yayınlanmadı yazıklar olsun maçı yayınlayan d smarta

son nefes55

feridunla canla olacak işler değil yürekten oynamak lazım serkan gibi celil gibi kenana gibi

Tribün_ali

Biz kötüydük sakarya bizdende kötü sakarya boşmuş ama bu takımda can,sefa.ercüment.murat duman bizi batıran isizmler mal hepsi aq

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"Biz kötüydük sakarya bizdende kötü sakarya boşmuş ama bu takımda can,sefa.ercüment.murat duman bizi batıran isizmler mal hepsi ...

bence can ulun bu takımda olmalı :wink:

34 SS 1965

bu takımı ıkı kısı serkan ve celıl kurtarıyo gerı kalan 10 9 adamdan da bı cacık olmadıgını tekrar gorduk serkan ve celılde bırgun bu takımdan gıderse samsunspor mahvolmustur demektır
tatangalara burdan tekrar tesekkur edıyorum gercekden cok mısafırperce davrandılar bızı unlu caddelerınde gezdırdıler mesale almamıza yardımcı oldular tesekkurler tekrar