TFF 1.Lig, 16.Hafta | Sakaryaspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan SaMsUnSpOr 55, 02 Aralık 2007, 16:04:08

« önceki - sonraki »

egemen55

caner bey geçen seneyi sakat geçirdi.bu senenin yarısını sakat geçirmişti.beyefendi yine sakat.ist belediyeye gitmişti ne güzel.ne diye geri döndüyse.ona güvenip forvette alınmadı.kendine hiç bakmazmı bu adam.hakan şükürde forvet ama hiç uzun süreli sakatlandığını duymadım.bir kaç yıldır kale ve forvetten yana şansımız yok.daha doğrusu iyiyi alacak ekonomik gücümüz yok.sakarya maçına gelince.adamlar düştükleri senenin hesabını bize kesiyorlar maalesef.ALLAH sakarya deplasmanında yardımcımız olsun.çanakkale geçilmezin samsun versiyonu(samsun defansı geçilmez) sahnelensin ve bir puan alırsak şükredelim.üç olursa yemede yanında yat.ama birde yeter aç gözlü olmayalım.

edmontdante

Sakaryaspor'un bulunduğu durum ve yakaladığı hava ortada.Aslında çok fazla beğenilmiyor.Birkaç maçını izleyen arkadaşlarımın yorumları böyleydi.Ama Celil ve Serkan  yoklar.Bu oyuncuların ortaya koydukları performanstan başka takıma kattıkları hava ve diğer oyunculara verdikleri güven çok önemli.Caner için aynılarını söyleyemeyeceğim.Bu şartlarda 1 puanın iyi olduğunun herkesin ortak görüşü olacağını düşünüyorum.

SAMSUNSPOR'un geçmiş sezonlarda eksik takımlarla kimse beklemediği halde kazandığı maçları biliyoruz.Umarım böyle günlerden birinde oluruz

celebi

yenil,irsek şaşaırmamak lazım ama en iyi ihtimal beraberlik olur. ama futbol bu ne olacağa belli olmuyor. :wink:

SaMsUnSpOr 55

yaptığımız maçlara göre üstünlüğümüz var ama ben bu maçtan ümitli değilim

körfez55

öncelikle dostluk içerisinde güzel bir maç olması tek dileğimiz.diğer takım ve taraftarlarına karşı ortak duruşumuz var sakaryasporla.öncelikle bunun bilinciyle bulunmalıyız orada.ayrıca bizim şirin anamız gibi onlarında hami babaları vardı.biz bütün deplasmanlarda olduğu gibi orda da samsunsporumuzu kesinlikle yalnız bırakmayacağız.belki sakat futbolcularımız var şansımız düşük.ancak futbolun her sonuca açık bir oyun olduğunu düşünerek,seyirci değil de taraftar olduğumuzu düşünürsek,arma için orda olacağız.

ozkan17

oncelıkle sahaya her ıkı takımında 11 e 11 cıkacagını unutmayalım..oftasın superlıgde neler yaptıgı goz onunde..her macda ayrı bırı parlıyo sahada.Artık sahada yetenekler kazanmıyo COK KOSAN COK BASAN PRES YAPAN kazanıyo..serkan caner celıl olmayabılır ancak;yerine oynayacak adamları teknık dırektorumuz ıyı hazırladıgı takdırde bu uc oyuncudan bıle daha fazla verım alabılırız..hocamıza buyuk ıs dusuyo bu macda..oyuncualrı bu macın havasına sokması lazım..ıcınde bulundugu durumun alması gerektıgı en az bır puanın farkında olması lazım..oyuncularında artık devre arasının geldıgını unutmaması lazım!!

Sakaryasporun bı kac macını ızledım..ole fazla bı artıları yok bızden..sadece tek dezavatajımız deplasmanda olmamız olacakdır..bızlerde samsunspor taraftarı olarak orada olacagımızdan bu ezavantajı lehımıze cevırmeye calısacagız..fakat;ben taa samsundan gelpde(ızmır ataturk stadındakı ksk macı) taraftar gruplarının takıma en ufak destegı olmadı tezahurat acısından..bızler oraya mac ızlemeye deıl arkadaslar takımıza cesaret guc vermeye gıdıyoruz..oraya kadar gıdıpde her seferde bu oluyo ne demeye kımsenın sesı cıkmıyo anlayamıyorum ben bunu bı turlü..deplasmanda her seferde bu bole oluyo bızım seyırcımızın ozellıgı..deplasmandayız..almamız gerekn bır puan war..oraya ben dahıl gıdecek herkesden rıcam seyırcı deıl taraftar olalım..

HoLiGanisT

sakaryayı ezecez buraya yazıyorum sonra sıra gelecek sonraki deplasman antalyaya.
bir kaç arkadaşa sorum olacak.Samsunda oturulmasına rağmen maç buradan yani siteden takip ediliyor isim vermeye gerek yok ama neden stada gidilmiyor?atılan mesajların saatinden belli oluyor.bu her hafta aynısı oluyor.bu forumda olupta şehir dışında oturan bir kaç kişilerle keşke bizde orda olabilsekte içerdeki maçlara gidebilsek diyor bazı arkadaşlar burada ama hala gitmiyoruz sebepler?

Tribün_ali

Arkadaşlar dost acı söyler sakarya bizi yener 1 puan almamız sürpriz olur altay macındaki oyun hiç de güzel degildi ama inşallah yanılırım

tankut

çok zor 5 kafa adam yok. tek forvet(Fatih) oynucaz herhalde. 10 kişiyle defans, fakat 1 puana gidersek yeniliriz. eğer puan alırsak 0-0 ile olur.bizim için kabus gibi bir maç.işimiz çok zor

mctlçy

zor maç...es-es maçının bir benzeri olarak görüorm kafa adamlarımız yok tek forvet ve beraberlik için çıkacaz ama sakaryaspora karşı bu baskıyı kaldırabilrmiyiz bilmiorm??es-es maçnda öne geçmemize rağmen koruyamadık skoru,burdanda puan çıkaracağımızı düşünmüorm

HoLiGanisT

Alıntı yapılan: "Tribün_ali"Arkadaşlar dost acı söyler sakarya bizi yener 1 puan almamız sürpriz olur altay macındaki oyun hiç de güzel degildi ama inşallah yanılırım

sen bırak acı söylemeyide deplasmana gidecez evden peynir ekmek aşırt aç kalmayalım oralarda birde su al eskişehirdeki gibi suzus kalmayalım oralarda
herkeze neşeli keyifli deplasmanlar.inşallah güle güle gideriz 3 puanı alıp güle güle geliriz.
tek temennim sakaryada gol atmamız.
yenilsek bile gol atalım deplasmanda gol zevki başka oluyor  :lol:
ali sana inadına yenecez işte.sen sanki altay maçında barmaktan maçı izledin gol oldu 5 dakka sonra golü farkettin :)

Sadece Samsunspor

merak ediyorum bu maçta forvette kim oynayacak kemal serkan caner celil yok - geriye fatih aytekin samet kılıç kalıyor. belki furkanıda forvete çeker ama yücel hoca bu hakkıyı arada forvette deniyor hakkı forevetde başlayabilir  :lol: idmanlarda hakkıyı hep ileri sürüyordu bu maçta öyle yapabilir

ender

zor mac ama alirsak muhtesem olur.bakarsiniz bizim gencler bi surpriz yaparlar bize.bizim takimin ne zaman ne yapacagini oldum olasi kimse kestiremiyor.

O.YILMAZ

Yukarıdaki yorumları okudum. Genel olarak ortak görüş bu deplasmanda alacağımız en iyi sonucun beraberlik olacağı yönünde. Takımımız tam kadro sahaya çıksa ne denilecekti bunu kestirmek güç. Ama hiç göz ardı edilmeyecek olan dezavantajımız eksiklerimiz. Alınacak 1 puan için ise öneriler olarak "Çanakkale Geçilmez" özlü sözü baz alınarak defans yapılması gerektiği yönünde.

Bana göre bu takımımız defans yaparak 1 puan için giderse alacağımız sonuç 4-5 gole karşılık 0 gol. Mademki kimsenin kazanmaktan yana hatta çoğu arkadaşımızın düşüncesi olarak 1 puan bile süpriz olur deniliyor kaybedecek neyimiz varki. sahaya 4-5-1 düzeni ile çıkmak ve tüm sahada pres ile rakibin oyununu bozmaya yönelik hatta Sakarya'nın atağa kalktığında veya atakta iken kazanılacak toplar ile muhtemel gollere gitmek olmalı.

Defans yaparız 1 puan alırız diye sahaya çıkıp 1 puanı alabilecek kapasitede bir defansımız yok. Çünkü bizim takımımız ceza sahasında ve ceza sahasının önünde rakibine yoktan pozisyon yaratıyor zaten. Örnek Eskişehir vb. maçlarımız.

Gol veya goller atamaz isek beraberlik bile hayal bence bizim için. Önemli olan sahaya çıkacak oyuncularımızın kazanma veya hedefledikleri skora ulaşma hırs ve istekleri en önemli etken olacaktır.

Altay maçını Altay'ın bizden aşağı kalır bir futbol oynadığı için kazanmadık. Sahada yaklaşık son 8-9 maçtır takımımızda göremediğim kazanma isteğinin en yükseğinin sahaya yansıtılması ile kazandık.

Bence sahaya defansa yaslanıp gol atma amacı gütmeyen bir taktikle çıkarsak ne istediğimiz beraberliği alabiliriz ne de oyuncularımızı bu yönde motive edebilebilir.

Doğru eksiklerimiz çok önemli eksikler ama futbol bu. Diğerleri sayılmaz ise 3 ihtimal var.

egemen55

kardeşimin dediği gibi.oftaş süper lige çıkarken yıldızlarıylamı çıktı.hayır.tabiki önce birliktelik ruhu ve sonrada kollektif oyun anlayışı sayesinde.ki bi oftaş ruhu olmadığı halde.onlarınki arkadaşlık bağıydı.bizde de bu bağlamda bir birliktelik olursa her topçunun amacı kazanmak ve zor durumdaki arkadaşına yardım etmek olursa arkadaşının açığını kapatmak için canla başla çalışırsa eminim sakaryadan galip bile döneriz.yeterki şu ana kadar görmeye hasret kaldığımız samsun ruhu sahaya yansısın ve oyuncular kollektif anlayışla oynasın.ALLAH samsunsporu her daim muzaffer eylesin.