TFF 1.Lig, 14.Hafta | Giresunspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Kasım 2007, 16:57:58

« önceki - sonraki »

Çaðrý55

yaa ne alaka bu takıma morinhoyu getirsen yine bişe yapmaz şu takımı ayakta tutan bi serkan celil var onların dışında sayılcak kaç kişi var

cem 55

genc bengülü yasın kac kac senedir futbolun içindesin hayatında hiç samsun macına gitdinmi bilmiyorum ama bilgisizce sırf laf olsun diye yorum yapmayı bırak olur mu kardeşim adam giresunda macı seyrediyo giresun kadar kötu takım görmedim serkan celil oynasa cok rahat 2-0 biz öndeydik diyo kadro cok cok zayıf diyo sen hala teknık dırektor sart diyon kaleci ilk golu koltuk altından 2. golu bacak arasından yerse hoca ne yapsan bana soylermısın ama sen gene söylersin yucel hoca istıfa diye normaldır futbol bilgin o kadar

Forvetim

bence de devre arasında futbolcu takviyesi ile hoca nında değiştirilmesi gerektiği düşüncesindeyim. bu hoca bizi süperlige çıkaracak düzeyde değil. ordu da çalışırkende ordu hep istikrasızdı. 1 maç alıp 3 maç kaybederdi.

Gurbetci Bülent

artik ben 2-0 raziyim , yoksa hüsran olacak 5-o gibi
adamlarin bi topu daha direkten döndü

gnc bengülü

celebi

bu maç 3-0 veya 4-0 biter ben bu seneden de geçtim. :cry:

Çaðrý55

bu kadar sabırsız olmayın hoca istifa diyolar takımda oyuncu yoksa kaleci kovaysa hoca ne yapsın arkadaşlar
hadi hoca değişti sonuçlar pek farklı olmaz takım değişmedikçe o zamandamı hoca istifa diceksiniz bi sabredin takıma takviye yapılsın ondan sonra görelim şuan en iyi adamlarımız oynamıyor yaa

ozkan17

ılk yarı bıttı 2-0 allah sabır versın walla bıze

gnc bengülü

Alıntı yapılan: "cem 55"genc bengülü yasın kac kac senedir futbolun içindesin hayatında hiç samsun macına gitdinmi bilmiyorum ama bilgisizce sırf laf olsun diye yorum yapmayı bırak olur mu kardeşim adam giresunda macı seyrediyo giresun kadar kötu takım görmedim serkan celil oynasa cok rahat 2-0 biz öndeydik diyo kadro cok cok zayıf diyo sen hala teknık dırektor sart diyon kaleci ilk golu koltuk altından 2. golu bacak arasından yerse hoca ne yapsan bana soylermısın ama sen gene söylersin yucel hoca istıfa diye normaldır futbol bilgin o kadar
ben 17 yaşındayım 8 senedir SAMSUNSPORUN deplasman maclarına gıdıyorum SAMSUNSPOR gibi bir takımda baska kalecı yokmu oynatcak hocaya bunu soruyorum kalecidemi yok oynatcak

celebi

Alıntı yapılan: "gnc bengülü"
Alıntı yapılan: "cem 55"genc bengülü yasın kac kac senedir futbolun içindesin hayatında hiç samsun macına gitdinmi bilmiyorum ama bilgisizce sırf laf olsun diye yorum yapmayı bırak olur mu kardeşim adam giresunda macı seyrediyo giresun kadar kötu takım görmedim serkan celil oynasa cok rahat 2-0 biz öndeydik diyo kadro cok cok zayıf diyo sen hala teknık dırektor sart diyon kaleci ilk golu koltuk altından 2. golu bacak arasından yerse hoca ne yapsan bana soylermısın ama sen gene söylersin yucel hoca istıfa diye normaldır futbol bilgin o kadar
ben 17 yaşındayım 8 senedir SAMSUNSPORUN deplasman maclarına gıdıyorum SAMSUNSPOR gibi bir takımda baska kalecı yokmu oynatcak hocaya bunu soruyorum kalecidemi yok oynatcak

var mı sen söyle bakalım

ozkan17

bengulu bılıyon demı ercumentle memet bolukbası war elımızde..mutlaka devre arası takvıye olcak kaleye ama su anda bunu hocaya mâl etmenın anlamı yok..adam malsa hoca nabsın ıkı kalecımızde BE-CE-RİK-SİZ...

gnc bengülü

cem 55 senden yanıt beklıyom oynatcak baska kalecı var mı yok mu

Forvetim

yabancı tercihini marciel yerine maksic ten yana yapılması gerektiğini belki onbinlerce kişi söyledi ama o zamanki yönetim maksici gönderdi. şimdi arasınlar bakalım. eğer maksic devamlı oynasa süperlig kalecilerimizden sonra takımda şu en iyi oyunculardan biri olurdu. iyi bir kaleciydi bence. şu an için acilen kaleci bulunup anlaşılmalı ve devre arası transferde alınmalı. ilk iş bu.

cem 55

yok kaleci kim var sen söyle mehmet bölukbası da ercümentden beter adam ne yapsın 3 hafta onu 3 hafta onu oynatıyo ikiside rezil bu adam bu takımın basına ne zaman geldi sezonun baslamasına 2 hafta kala kendi istedigi transferleri yaptıramadı sezon öncesi gec geldigi için takıma istedigi gibi kondüsyonda yükleyemedi  ayrıca bu adam 2 lig b kategorisindede olsa orduya 17 mac üst üste kazandırdı ordu gibi takımı ilk senesi olmasına ragmen lig a da play off oynattı ben ordu da basarılı olmadıgına da inanmıyorum bekleyın devre arasını adam istedigi 1-2 oyuncuyu aldırsın devre arasında takıma istedigi yuklemeyı yapsın o zaman ben inanıyorum en azından ilk 6 ya kalacagımıza ama bu kadroyla olmaz bu kadro celil ve serkansız küme düser isterse dunyanın en iyi hocası gelsın farketmez.

celebi

Alıntı yapılan: "gnc bengülü"cem 55 senden yanıt beklıyom oynatcak baska kalecı var mı yok mu

kardeş asıl senni söylemen lazım bunu cem 55 in değil