TFF 1.Lig, 14.Hafta | Giresunspor 2-0 SAMSUNSPOR

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Kasım 2007, 16:57:58

« önceki - sonraki »

bafradan55

Tribündeki 10000 kişi için alamadığınız 3 puanı şirin anamız için alın. Kadıncağaz hakkın rahmetine kavuştu ölmeden bi Süper Lig gösteremediniz hakketmiyormuydu  :x

mctlçy

CENAZEMİZ nedeniyle büyük ihtimalle otobüs kaldırmayacağız,gidecek arkadşlarımıza isteğimiz ŞİRİN ANA için bağırmaları

celebi

ben 5 otobüs kalakacak diye duydum ama doğru mu bilmiyorum.artık her tezahüratımızda ŞİRİN ANA olacaktıra

jean

kaidna uuzldum gercektende bu yaz yine muhabbet etmistim ustelik tren altinda kalarak can vermesi dahada kotu oldu trabzonlu bir samsunsporluyudu gercekten cok uuzldum bu maci almamiz lazim yoksa havamiz kaybederiz

egemen55

Samsunspor gönüldaşları aranıza yeni katıldım.inşallah ayağım uğurlu gelir ve giresundan üç puanla döneriz.ve inşallah bundan sonra kara günler görmeyiz.

ozkan17

yolu yok macı ya alacaz yada alacazz..az gurur,az seref,az delıkanlıysa bunlar alıcaklardır bu macı..

Tribün_ali

Onlarda adamlık guru varsa şirin ana için oynarlar ve süper lige cıkarlar o onlar için yagmur camur demeden deplasmanlara giderdi

MeL_55

AlıntıSamsunspor iddialı hazırlanıyor

TFF 1. Lig takımlarından Samsunspor'da Asbaşkan ve Basın Böscüzü İmran Okumuş, Giresun'dan puan ya da puanlarla döneceklerini söyledi.

Lig'de iki haftadır mağlup olan Samsunspor, Giresunspor maçı ile yeniden çıkışa geçmenin planlarını yapıyor. 1. devrenin son 4 maçını en az kayıpla atlatmayı hedefleyen Karadeniz ekibi, Giresun'dan puan ya da puanlarla dönmek istiyor. Eskişehir ve Kartal maçlarında kazaya uğradıklarını belirten İmran Okumuş, "Giresunspor maçı ile yeniden toparlanmak istiyoruz. Önemli oyuncularımız eksik, ancak sahaya 11 kişi çıkacağız. Saha çıkacak tüm futbolcuların elinden gelen mücadeleyi yapacak ve Giresun'dan puan yada puanlarla döneceğiz" dedi. Okumuş, Samsunspor'un ligde Samsun'un ve taraftarlarının istediği yerde olacağını sözlerine ekledi.

Öte yandan, Samsunspor, Giresunspor maçının hazırlıklarını tamamladı. Teknik direktör Yücel İldiz yönetiminde taktik ağırlık idman yapan kırmızı-beyazlı futbolcuların hırslı olması dikkat çekti. Yaklaşık 1.5 saat çalışan futbolculara teknik patron İldiz, bireysel hatalar yapmamaları yönde sürekli ikazlarda bulundu. İdmanda hafif sakatlıklarını bulunan Murat Duman ve Serkan Aykut takımdan ayrı düz koşu yaparken, sakatlığı devam Celil Sağır çalışmaya katılmadı. Hazırlıklarını tamamlayarak bugün Nuri Asan Tesisleri'nde kampa giren Samsunspor'un yarın karayolu ile Giresun'a gideceği bildirildi.

23.11.2007  

Kaynak : İHA

ne kavgam bitti ne sevdam

kartal maglubıyetı bunlara ders oldu giresun macını rahat alırız emın olun ama ılerde kaybettımız puanlar cok uzulcez keske dıyecez ama keske dedıgımız an  bındımız andır ornek bır ıstanbul macı kartal macı eskısehır macı rahat kazanmamız gereken maclardı olsun saglık olsun ama yınede bız bu sene cıkarız ne olursa olsun.

MeL_55

AlıntıGİRESUN 11'İ ŞEKİLLENDİ

Kırmızı-Beyazlılar dünü çift kale maç yaparak geçirdiler. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan çalışma düz koşu ile başladı. Ardından Tiknik Direktör Yücel İldiz Giresunspor karşısında forma giyecek 11'i belirlemek için çift kale maç yaptırdı. İldiz, karşılaşmanın ilk bölümünde, Mehmet, Kenan, Emre, Serkan Eyüpoğlu, Can, Sercan, Furkan, Sefa, Fatih, Kemal, Samet 11'ine yer verdi. İkinci bölümde ise, Kenan'la Hakkı'yı, Sefa'yla Ömür'ü, Kemal'la Zafer'i, Sercan'la Sinan'ı ve Samet ile Marciel'i değiştirdi. Tecrübeli hoca, son bölümde Sefa ve Kemal'i yeniden as takıma aldı. İldiz, maç sırasında hata yapan futbolcularını sık sık uyardı.

AlıntıTARAFTAR GİRESUN'DA YOK

ANAYA MEVLÜT
Kırmızı-Beyazlı taraftarlar, önceki gün kaybettikleri Şirin Ana'nın yasını tutuyor. Taraftarlar, Şirin Ana'yı toprağa verdikleri günün akşamı mevlüt yaptılar. Şirin Ana'nın evinde yapılan Mevlüde çok sayıda taraftar katıldı.

MAÇA GİTMİYORUZ

Taraftar Gurupları adına bir açıklama yapan Ümit İren, Şirin Ana'yı unutamadıklarını belirterek,"Şirin Ana'nın ölümü bizi çok üzdü. Gerçekten onu annemizden ayırt etmedik. Giresunspor maçına gitmeyi çok arzuluyordu. O gidemiyor, bizde gitmiyoruz" dedi.

BİZDE YASTAYIZ
Taraftarın bu davranışını desteklediklerini ifade eden Taraftardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Aykut Çepni,"Taraftar gibi bizlerde yastayız. Bizde büyük acı içindeyiz. Giresunspor'u yenerek galibiyeti Şirin Ana'ya armağan edeceğiz" diye konuştu.

yaman55

hiçbirşeyin anlamı kalmadı yensek ne olur yenmesek şirin ana olmadıktan sonra

celebi

ümit reis doğru söylemiş fakat.bunu ilerleyen maçlarda devam ettirmemke lazım.bu maçta alınan bi karardır sanıyorum.çünkü şirin ana yaşasaydı gidin evlatlarım derdi. bence bu maça da inadına gidilebilirdi.çünkü şirin ana bunu da çok isterdi.

Kadir ÇELEBİ

http://www.radyoturk.org/modules/cjaycontent/index.php?id=2

Mac yayını yukaridaki linkte verilecegi yazıyor sanırım burdan dinleyebiliriz...

celebi

Kadir ÇELEBİ

Rica ederimm.. suan ordayım chat sayfasında bizden 3 4 arkadas daha var herhalde cogunluk bizde olcak :D