TFF 1.Lig, 13.Hafta | SAMSUNSPOR 1-3 Kartalspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Kasım 2007, 18:39:55

« önceki - sonraki »

King Of The North

Son dakika golüyle kazanacağız 1-0 olsun bizim olsun.

celebi

ilk dakikalrda gol bulursak maçı rahat bir şekilde koparır alırız ancak kapanırsa kartal zorda olsa aarız gibime geliyor skor 2-0 veya 3-0

gnc bengülü

kartal karsısında hızlı baslarsak macı alırız hucum yaparak macı farklı alırız o da hocaya baglı zaten maca 50 dk. kaldı

ozkan17

maca 40 dakka kaldı arkadaslar ınsallah guzel mac olur yenerız rhat bı sekılde..dedıgım gbı kartalın deplasman performansını goz onunde bulundurmak lasım..5 deplasman macında sadece 1 beraberlıklerı war..

SaMsUnSpOr 55

arkadaşlar dakka daha 1 öyle bi pozisyonduki caner yetişseydi 1-0 öne geçecektik    dakka 11 az daha gol yiyoduk emre balak son anda ayağını uzatıp gol olmasını önledi

SaMsUnSpOr 55

dakka 21 sefa topa bi vurdu top 90 direğinden döndü sonra başkası vurdu gol oldu ama ofsaytmış

Amsterdamli

Sevgili fanatik Bengulu ilk 11i yazabilirmisin bir zahmet?

Maca bakmaya gittik D-Smart bozulmus kala kaldik boyle. Sinirden kafayi yiyecegim.

erkan55

King Of The North

Maçı veren radyo var mı arkadaşlar linkini kopyalarsanız sevinirim.

erkan55

cok baskili oynuyormusuz ben mackolikten takip ediyom

King Of The North

Ben de mackolikten takip ediyorum ama radyo yok mu ya arkadaşlar.Bu arada maçların hiçbirinde gol olmaması(İstanbulspor-Giresun hariç) çok ilgin gerçekten.

erkan55

bolu 1 yapti

bu arada ilk yyari bitti

diyarbakirda atti

berusa55

anlasılan yine sıkıntılı ve stresli bir ikinci yar bizi bekliyor...yine ilk yarı gol yok!!!

gnc bengülü

takımımız bugun super denılcek kadar guzel inş. ikinci yarıda gol ve gollerımızle bu macı alırız celil bugun formunda adamı tutamıyolar

SaMsUnSpOr 55

Alıntı yapılan: "Amsterdamli"Sevgili fanatik Bengulu ilk 11i yazabilirmisin bir zahmet?

Maca bakmaya gittik D-Smart bozulmus kala kaldik boyle. Sinirden kafayi yiyecegim.

m.bölükbaşı,kenan,sefa,celil,caner,furkan,can,k.akbaba,f.aytekin(zafer),murat duman,emre balak