TFF 1.Lig, 13.Hafta | SAMSUNSPOR 1-3 Kartalspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Kasım 2007, 18:39:55

« önceki - sonraki »

tolga

evet veis kardeşim sen iyi okursan yazıyı sonunda anlarsın ne demek istediğimi inşallah bu sorun aşılır diye bir ibare var canım mkardeşim

cem 55

ben hocamızla ilgili eleştirilere katılmıyorum sezon basında yönetimimiz göreve gec gelmiş olmasına ragmen cok yerinde bi karar vererek yücel hocayla anlastı.hocamız insan olarak karakter olarak cok mükemmel bi insan ayrıca takımımızda bazı oyuncularımızın kapasiteleri sınırlı olmasına ragmen onlardan maksimum sekilde verim alıyo kadrodaki bütün futbolcuları oynayacakmıs gibi hazır tutuyo herkese eşit oranda yaklasıyo 2 haftadır sezon öncesi 18 de bile kendilerine zor yer bulan fatihi furkanı kadroya dahil etti onlardan yararlandı ayrıca futbolcu kardeslerimizde hocamızı cok seviyorlarki cogu gol sonrası sevıncını hocamız ve kenar yönetimimizle paylasıyo.ben hocamızın tek eksigini eskişehir macından sonrada dile getirmiştim oyunu okumada biraz sıkıntısı var ama ben hocamızın bizim için cok büyük bi sans oldugunu yücel hocamıza sonuna kadar destek vermemiz gerektigini düsünüyorum.insallah bu sene 1.lige cıkacaz ve hocamızında bunda cok büyük emegi olacak.

Sadece Samsunspor

Alıntı Her Açıdan Önemli

Samsunspor, kendi sahasında oynayacağı kritik Kartalspor maçı için geri sayıma geçti. Teknik Direktör Yücel İldiz, karşılaşmanın her açıdan kendileri için önemli olduğunu dile getirerek, "Kazanmak zorunda olduğumuz bir karşılaşma. Pazar günü kendimize yakışır şekilde mücadele edip maçtan üç puanla ayrılmak istiyoruz. Yönetim, teknik heyet, futbolcu ve taraftarımızla bir bütün olup bunu başaracağız" dedi.Rakibin eksi ve artı yönlerini iyi tespit ettiklerini ve gerekeni yapacaklarını ifade eden Teknik Direktör Yücel İldiz, "Futbolcularıma uyarılar yapıyorum. Kazanırsak üst sıralardaki yerimizi koruyacağız. Bunu düşünmek bile istemiyorum ama kaybettiğimiz taktirde ise sıralamada çok daha gerilere düşebiliriz. İste tüm bunların bilinciyle maça çıkacağız ve kazanmak için sahada futbol adına ne gerekiyorsa yapacağız. Taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız var" diye konuştu.

Alıntı Alacağımız galibiyet bizi üst sıralara taşıyabilir

Samsunspor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü İmran Okumuş, haftalık olağan basın toplantısını dün gerçekleştirdi. Geçen hafta Eskişehirspor karşılaşmasında alınan şanssız mağlubiyetten dolayı duyduktan üzüntüyü belirterek sözlerine başlayan Asbaşkan ve Basın Sözcüsü Okumuş, "Kazanabileceğimiz bir maçtan puansız olarak ayrıldığımız için içimiz yanıyor. Ancak bu maçın telafisini yapacak fırsatımız var. Önümüzde zorlu bir Kartalspor müsabakası var. İyi bir hazırlık dönemi geçirip bu maçta istediğimiz galibiyeti almak istiyoruz" dedi.Kartalspor'un güçlü bir takım olduğunu dile getiren Okumuş, "Sahamızda oynayacağımız bu kritik karşılaşmada taraftarlarımıza çok ihtiyacımız olacak. Dolu tribünler önünde oynaycağımız bu hayati müsabakadan işimize yarayan bir sonuçla ayrılıp yolumuza devam etmek istiyoruz. Kartalspor karşılaşmasından alacağımız güzel bir sonuç bizi sıralamada çok iyi yerlere taşıyacaktır. Bu bilinç içerisinde hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. " şeklinde konuştu.

SaMsUnSpOr 55

kazanmaktan başka amacımız yok zaten eğer bu kartal maçındanda 3 puan alamazsak teknik direktör işi ne SAMSUNSPOR'umuzun başındayken

timofte

Kendi sahamızda yeteri kadar puan dağıttık, hedefi olan bir takım için evinde daha fazla puan kaybı kabul edilemez. Kartal, 2 B'den çıkan kısıtlı kadrosuyla lige iyi başladı ama yavaş yavaş yerini buluyor. Şahsen bu çapta bir takımla maç yapıyor olmamızı dahi yaralayıcı buluyorum. Geçen yılki Kasımpaşa gibi. Gerçi ligleri öyle bir hale getirdiler ki aynı Kasımpaşa bu sene Süper Lig'de ve yendiği başka köklü takımlar oluyor. Futbolu sonuçta isimler değil sahadaki etten kemikten onbirer insan oynuyor. Oyuncularımız bu bilinçle formalarının hakkını verirlerse rahat bir galibiyet alırız..

celebi

erciyes eskişehir maçı 1-1 bitti bu skor bizim için çok iyi oldu ve artık kartal maı daha da bir öenm kazandı hem eerciyesi puan farkıyla altımıza alma hemde üstteki takımlara puan olarak yakalam fırstı oluşmuş oldu.

SaMsUnSpOr 55

arkaşlar maç 4-1 bitcek yenceğiz  yenersek 5. sıraya oturcağız  golleri 2caner celil kemal akbaba

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: "bengülü fanatik 55"arkaşlar maç 4-1 bitcek yenceğiz yenersek 5. sıraya oturcağız golleri 2caner celil kemal akbaba..

skor tahmini pek yapmam ama senin tahminin ve dun gece gordugum ruyayı paylasmak istedim ruyamda macı 4-1 kazanmıstık :) golleri kimin attığını goremedim :D insallah galip gelicez 5 nci sıradaki yerimizi alıcaz....

berusa55

ooo..erciyes macının berabere bitmesi cok iyi oldu.kazanmamız halinde 2 sıra birden yükselecegimiz bir mac. kazanırsak moraller daha da yükselecek. hadi samsunum!

veis

sevgili tolga tekrar hoşgeldin siteye ayrıca yazını sonuna kadar okudum ama unutma biz yıllardır transferde özürlüyüz korkum ondan yana.

dr_ahmet

Ya bu futbol biraz da şans işi ya...
Bizim hazır olmadığımız, erciyes'inse
erken form tuttuğu bir dönemde kendi sahamızda yenilmiştik...Şimdi elini kolunu sallayan bu erciyesten puan alıyor...

gnc bengülü

hocamız degisik ilk 11 le maca cıkacakmıs insallah bu degısıklık skorada yansır hocamız takıma hucum oynatırsa bu macı farklı alırız kardesımın dedıgı gıbı 4-1 olursa super olur hem 5. sıraya cıkarız hemde moral toplarız bır sonrakı maca

edmontdante

Alıntı yapılan: "SamsunSpor_34"skor tahmini pek yapmam ama senin tahminin ve dun gece gordugum ruyayı paylasmak istedim ruyamda macı 4-1 kazanmıstık :) golleri kimin attığını goremedim :D insallah galip gelicez 5 nci sıradaki yerimizi alıcaz....

Beyler ağzınız bal yesin sizin

samsunmania

Bana da Kemal Akbaba'nın maçı olacak gibi geliyor. İnşallah yarın yeneceğiz. Çok önemli maç.

Gurbetci Bülent

skor tahminim 3-1 bizim.
Goller caner (2)
       sefa (1)

Ve gölüde bence yine kaleci hatasi sonucu yicegiz.