TFF 1.Lig, 13.Hafta | SAMSUNSPOR 1-3 Kartalspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 10 Kasım 2007, 18:39:55

« önceki - sonraki »

ali ihsan

İçerde kaybetmeyiz kesinlikle.Kapanırlarsa biraz zorlanırız ama bu maçı alırız.Kral en kısa zamanda sahalara dönmeli onsuz kolay olmayacak.

celebi

Alıntı yapılan: "aliihsan55"İçerde kaybetmeyiz kesinlikle.Kapanırlarsa biraz zorlanırız ama bu maçı alırız.Kral en kısa zamanda sahalara dönmeli onsuz kolay olmayacak.

kartal 6 maçtır düşüşte. yüksek bir ihtimal yaslanarak bize karşı mücadele edeckler ve kontra atak deneyecekler.bunu aşmamız zor olabilir ama bir açarsak arkası gelir. Allahın izniyle alacağız biz bu maçı.

CarSambaLi.Lord

esese 3 puanı Kendi eLimizLe Hediye Ettik DiyeßiLirim FutßoLun CazißeSi . . . Kendi Evimizde KartaLı AğırLayaCağız ZOr ßir karŞıLaŞma oLmaz ßenCe inŞaLLah muCize oLmazSa aLaCağız ßu MaÇı ÇıkıŞımıza Yeniden Devam edeCeğiz

Tribün_ali

Bu haftaki kartal macını mutlaka almalıyız efer ilk altıya girmek istiyorsak zor bir mac olacak ama kazanan inşallah biz oluruz

ozkan17

buyuk samsunspor taraftarının maratonda olup hep destek tam destekle takıma ıtıcı guc olacagını dusunuyorum..kartalspor gıbı bı takımın bu baskıya dayanamayıp macın 25-30 dakkasından sora macdan kopacagına emınım..kartalspor bolesıne tecrubelı bı takım karısında ne kadar drenebılır??? bence macı 2-0 gıbı bır skorla alırız..haa hastalıgımız bas gostermez ınsallah bu macda da..

gecen macı yucel ıldız beyefendının futbol gorusu sayesınde kaybettık..1 gol at 90 dakka defans yap bole stratejımı olur..kapanırsan ıllakı bı poenaltı olur frıkık olur bısey olur ıllakı yersın golu..dıyorum ınsallah hastalıgımız basgostermez..

MeL_55

busene ic maclarda daha iyiiz maci kazancagmiza inaniyorum skor tahmini. serkan oynarsa. 3-1 serkan oynamassa 1-0

timofte

Bu yıl ağırlıklı olarak şehir takımlarından oluşan TFF 1.Lig'de, deplasmanda maç kazanmak kolay değil. Gerek bu bakımdan, gerekse de puan kaybetme noktasında kredisini erken doldurduğu için, Samsunspor'un evindeki maçları artık bir şekilde kazanması gerekiyor. Ligin yeni ekiplerinden Kartalspor sezona iyi başladıysa da, birkaç oyuncusu sayesinde sivrilen bir takım olması dolayısıyla ve bu futbolcularının formunu kaybetmesiyle eş zamanlı olarak bir düşüş süreci içine girdi. Yine de ciddi bir rakip olduklarını unutmamakta ve hiçbir maçın oynamadan kazanılamayacağı gerçeğini hatırda tutmakta yarar var. Kartal galibiyeti Samsunspor için üst sıraları yakın takibe devam edebilmesi ve yeniden moral bulması anlamında ilaç olur.

dr_ahmet

İlk 6 için bu maçı kazanmak çok önemli...
İnşallah takım, eskişehirde oynadığı futbolu hafızasından siler ve kendisine yakışan bir futbolla kartalı gole boğar.

selahattin55

kartalı yeneriz yenmesine ama şu bizim kaledekine kaleci dersek o da gününde olursa yeneriz ..ben kaleci sorunumuz olduğu için pek olumlu bakmıyorum. ama inşallah yeneriz.

King Of The North

Geçtiğimiz hafta Eskişehire yenilmemize rağmen hemen hemen bütün maçlar berabere bitti fazla avantaj kaybettiğimiz söylenemez.Kartal bizim üzerimizde bir takım kesinlikle yenmeliyiz.Üstelik bu hafta Kocaeli hariç üstteki 6 takım birbiriyle oynayacak avantaj sağlamamız gerekiyor.Zafer'in takıma katılımı ve Serkan'ın oynama ihtimalini de göz önünde bulundurursak zevkli bir müsabaka olacağı kesin görünüyor.İş bundan sonra muhteşem taraftarımıza düşüyor.

Ladikli

Üst sıralardan kopmamak adına mutlaka kazanmamız gereken bir karşılaşma.Kaybettiğimiz puanlar genelde bireysel ve  basit yapılan hatalardan kaynaklanıyor.Bu hafta kendi oyunumuzu sahaya yansıtabilirsek rahat kazanabiliriz.

mehmet yılmaz

Kartalspor'u iki açıdan değerlendirmek lazım. Birincisi Samsun futbolu ile olan ilişkisi. Besim Durmuş uzun yıllar Kartal'da oynayan iyi bir Samsunsporluydu. Onun da etkisiyle Samsunspor orijinli çok topçusu oldu Kartal'ın. Recep Tüzün, Sinan Yeşil, Mustafa Çiçek, Yetkin Akman, Recep Sermet Boyar gibi. Bizim unutulmaz orta saha oyuncumuz Sinan Yeşil Kartal'da parladı ve orada bitirdi futbolu.

İkincisi ise Kartalspor'un Türk futboluna kazandırdığı isimler. İlk örneklerden birisi Saffet Akyüz. Onun dışında Volkan Demirel, Servet Çetin, Cem Baki, Erman Özgür, Özden Öngün, Egemen Korkmaz, Olcan Adın...

İskender Alın da son iki yılın önemli isimlerinden. 1984 doğumlu genç bir futbolcu. Sezona iyi bşlamıştı ve ligde son ikisi Giresun'a olmak üzere 6 gol attı. Ondan sonra Kartalspor durunca mı İskender durdu yoksa İskender durunca mı Kartal durdu bilemiyorum.

Bildiğim birşey varsa o da öyle ya da böyle bu maçı kazanmamız gerektiği. Nitekim kazanacağımıza da yürekten inanıyorum.

Hayatım boyunca seyrettiğim tek Kartalspor maçı Samsun'da 1991'in 19 mayısında 3-2 yenip şampiyonluk turu attığımız maçtı.

HoliganSamSunLu

iki maç üst üste alamadık bu şekilde süper lig zor kartal spor maçı ile yeni bir başlangıç olur inşallah

ali ihsan

Kalan 5 maçlık seride en az 10 puan toplamalıyız.Kartal maçını alarak seri başlatmamız lazım.İçerde artık puan vermemeliyiz.

celebi

5 maçta 10 puan toplarız inşaallah  :wink: